Skip to content

Як додати ще один ідентифікатор обличчя на iPhone

16 de Квітень de 2021

Що знати

 • Йти до Налаштування.> Ідентифікатор обличчя та пароль > введіть свій пароль> Налаштуйте альтернативний вигляд > Розпочати.
 • Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб розпочати сканування. IPhone сканує ваше обличчя двічі. Торкніться Продовжуйте > Готово при запиті.
 • Ви можете використовувати цей вторинний ідентифікатор обличчя, якщо ви змінили зовнішній вигляд або дозволили використовувати його довіреному обличчю.

У цій статті пояснюється, як створити альтернативний вигляд на iPhone для пристроїв під управлінням iOS 12 або новішої версії, включаючи створення власного зовнішнього вигляду або додавання надійного друга як альтернативного вигляду.

Як додати альтернативний вигляд до iPhone

У кожного є дні, коли вони не схожі на “себе”. Це може статися з різних причин. Для когось це тому, що ви працюєте на роботі, яка вимагає, щоб ви носили шапку чи інші засоби безпеки. Або, можливо, ви іноді носите окуляри, а інший раз використовуєте контакти. Якою б не була причина, спосіб спробувати розблокувати iPhone за цих умов – створити альтернативний вигляд. Ось як.

 1. Йти до Налаштування.
 2. Прокрутіть вниз і виберіть Ідентифікатор обличчя та пароль.
 3. Введіть свій пароль, який потрібно перенести на ваш Ідентифікатор обличчя та пароль налаштування.

  Знімки екрану, що ілюструють, як потрапити в Face ID і паролі на iPhone.

 4. Торкніться Налаштуйте альтернативний вигляд
 5. Прочитайте екран, який пояснює, як налаштувати Face ID, а потім натисніть Розпочати.
 6. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб рухати головою по колу, доки ваше обличчя не буде захоплене з усіх кутів.

  Знімки екрана налаштування альтернативного вигляду на iPhone.

  Альтернативний зовнішній вигляд не буде працювати, коли ви носите щось, що повністю заважає вашому обличчю, включаючи дихальну або захисну маску. Щоб створити альтернативний ідентифікатор для цих екземплярів, вам доведеться скласти маску навпіл і притиснути її до половини обличчя, роблячи альтернативний вигляд, хоча це не надто надійно.

 7. Коли перше сканування закінчиться, ви побачите повідомлення із повідомленням Перше сканування ідентифікатора обличчя завершено. Торкніться Продовжуйте щоб розпочати друге сканування.
 8. Повторіть процес обертання обличчя навколо кола, щоб камера могла вловити вас з усіх кутів.
 9. Коли завершиться друге сканування, ви отримаєте повідомлення із повідомленням Тепер встановлено Face ID. Торкніться Готово повернутися до Ідентифікатор обличчя та пароль сторінки налаштувань. Ви можете вийти з цього, що автоматично активує ваш новий альтернативний вигляд.

  Знімки екрану завершення сканування обличчя для альтернативного вигляду на iPhone.

Додавання альтернативного вигляду для довіреного друга

Можливо, ви захочете надати подружжю, партнеру чи другові доступ до вашого iPhone в деяких випадках. Якщо у вас є надзвичайна ситуація або якщо ця людина часто отримує доступ до вашого телефону, замість того, щоб кожен раз розблоковувати його за допомогою свого ідентифікатора обличчя, ви можете додати когось іншого як альтернативний вигляд. Ви використовуєте ті самі дії, що описані вище, і попросите іншу особу відсканувати своє обличчя замість того, щоб сканувати ваше. Коли ви налаштуєте альтернативний вигляд, ваш друг, дружина або партнер зможуть отримати доступ до вашого телефону, використовуючи їх обличчя, а не ваше. Будьте впевнені, що довіряєте людині, яку додаєте як альтернативний вигляд. Якщо ви зможете розблокувати телефон своїм обличчям, ви також отримаєте доступ до всіх даних, зображень та іншої інформації, яку ви зберегли на своєму телефоні.