Saltar al contenido

Як додати AppleCare до iPhone

12 de junio de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • iPhone: Перейти до Налаштування > Генеральний > Про. Виберіть Доступне покриття AppleCare+.
 • Онлайн: перейдіть на веб-сайт AppleCare+. Виберіть iPhone > введіть серійний номер або Apple ID. Запустіть дистанційну діагностику на своєму телефоні.
 • Інші варіанти: перейдіть до Apple Store зі своїм iPhone і чеком. Зателефонуйте за номером 800-275-2273 і поговоріть з представником.

У цій статті пояснюється, як додати AppleCare на ваш iPhone. Ви зможете додати AppleCare до свого нового iPhone протягом 60 днів з моменту покупки, якщо ви зберігаєте підтвердження покупки.

Як отримати AppleCare для вашого iPhone

Існує чотири способи додати AppleCare до вашого iPhone. Ви можете зробити це зі свого iPhone, веб-браузера, телефону або зайшовши в Apple Store.

Спосіб 1: з вашого iPhone

Якщо ви додасте покриття AppleCare зі свого iPhone, вам навіть не знадобиться шукати квитанцію.

 1. ВІДЧИНЕНО Налаштування на вашому iPhone. Йти до Генеральний > Про.

 2. Виберіть Доступне покриття AppleCare+. Ця опція має бути доступна протягом 60 днів після покупки iPhone. Якщо ви не бачите його, перевірте, чи відповідає ваш пристрій вимогам.

 3. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб побачити ціни та плани.

Спосіб 2: з вашого браузера

Ви також можете додати покриття AppleCare зі свого браузера. Вам знадобиться серійний номер вашого пристрою або ваш Apple ID.

 1. Перейдіть на веб-сайт AppleCare+ і виберіть iPhone категорія.

  Веб-сайт Apple Care із виділеним iPhone

 2. Введіть серійний номер свого iPhone або свій Apple ID.

  Екран входу AppleCare iPhone із виділеними Apple ID та серійним номером

 3. Запустіть дистанційну діагностику на своєму телефоні.

 4. Виберіть варіанти та ціни AppleCare.

Спосіб 3: з Apple Store

Хтось із магазину Apple може допомогти вам отримати покриття AppleCare для вашого iPhone. Вам потрібно буде взяти квитанцію та дозволити їм перевірити ваш пристрій.

 1. Призначте зустріч у місцевому магазині Apple.

  Локатор магазину Apple

 2. Візьміть свій iPhone та квитанцію.

 3. Співробітник Apple перевірить ваш пристрій.

 4. Якщо ваш пристрій відповідає вимогам, ви можете вибрати план AppleCare+.

Спосіб 4: Телефоном

Ви можете додати AppleCare на свій телефон, зателефонувавши в Apple.

 1. Телефонуйте за номером 800-275-2273.

 2. Дозвольте представнику провести дистанційну діагностику.

 3. Якщо запитають, надайте копію квитанції.

Що покриває AppleCare?

На iPhone Apple надається однорічна обмежена гарантія та 90 днів безкоштовної технічної підтримки. Цей план охоплює ремонт обладнання або нову батарею. AppleCare+ продовжує це покриття на три додаткові роки, починаючи з дня, коли ви придбали AppleCare+. AppleCare+ також покриває два випадки випадкового пошкодження на рік (за умови оплати послуг). Якщо ви турбуєтеся про те, що ваш пристрій буде втрачено або вкрадено, ви можете отримати AppleCare+ із крадіжкою та втратою. Цей план передбачає заміну пристрою.

Чи можете ви купити AppleCare після пошкодження?

Ви можете отримати AppleCare, навіть якщо ви пошкодили свій телефон, але лише якщо його спочатку відремонтували. Якщо частина потребує повної заміни, наприклад, новий екран, ваш пристрій більше не відповідатиме вимогам AppleCare. Це має робити авторизований постачальник послуг Apple, а не сторонній постачальник послуг з ремонту.

Через скільки часу після покупки ви можете придбати AppleCare?

Ви можете додати покриття AppleCare на свій телефон протягом 60 днів після покупки. Щоб побачити, скільки часу у вас залишилося, перейдіть до Налаштування. Підказка на екрані покаже, скільки днів у вас залишилося, щоб придбати AppleCare.

FAQ

 • Як скасувати AppleCare?

  Щоб скасувати ваше покриття AppleCare, вам потрібно буде зв’язатися зі службою підтримки Apple. Переконайтеся, що у вас є номер угоди AppleCare, який ви можете знайти, увійшовши в MySupport. Вам також знадобиться серійний номер пристрою та товарний чек. Якщо ви скасуєте протягом 30 днів після покупки AppleCare, ви отримаєте повне відшкодування. Через 30 днів ваше відшкодування буде розподілено пропорційно.

 • Як дізнатися, чи є у мене AppleCare?

  Щоб перевірити покриття служби та підтримки AppleCare, перейдіть на веб-сайт Apple Check Coverage і введіть свій серійний номер і код Captcha. Серед іншого, ви зможете переглянути AppleCare та гарантійне покриття, а також придбати AppleCare.

 • Скільки діє AppleCare?

  Apple включає річну обмежену гарантію на придбане обладнання, яке може захистити вас від виробничих дефектів, а також 90 днів підтримки по телефону. Покриття AppleCare+ розширює оригінальну гарантію та надає технічну підтримку на два-три роки, після чого ви можете продовжувати роботу з місяця в місяць на невизначений термін.