Skip to content

Як дізнатись, чи вас заблокували в WhatsApp

8 de Липень de 2021

Що знати

  • Перевірте у користувача Востаннє бачили статус. Перевірте, чи є у вашому повідомленні дві галочки. Спробуйте додати користувача до групового чату.
  • Якщо ви не можете додати їх до групового чату, не бачите їх статусу або існує лише одна галочка, можливо, користувач заблокував вас.
  • Спробуйте зателефонувати користувачеві. Дзвінок не пройде, якщо вони вас заблокували.

У цій статті пояснюється, як визначити, чи користувач заблокував вас у WhatsApp. Не всі з цих методів дозволять вам точно визначити, чи вас заблокували, але можуть дати вам підказки. Ці дії стосуються всіх версій на всіх пристроях; деякі з цих кроків також стосуються веб-сайту WhatsApp.

Перевірте статус останнього побаченого вашого контакту

Ось як перевірити дані користувача Востаннє бачили статус. Востаннє бачили статус – це останній раз, коли контакт використовував WhatsApp.

  1. Знайдіть і відкрийте чат із користувачем. Якщо розмова не відкрита, знайдіть ім’я користувача та створіть новий чат.

  2. Востаннє бачили статус видно під іменем користувача – наприклад, “востаннє в мережі о 10:18”

  3. Якщо ви нічого не бачите під іменем користувача, можливо, вас заблокували.

    Людина, яка, можливо, заблокувала вас у WhatsApp

  4. Відсутність Востаннє бачили статус не обов’язково свідчить про те, що вас заблокували. WhatsApp має налаштування конфіденційності, які дозволяють користувачеві приховувати свої Востаннє бачили статус.

Поставте галочки

Повідомлення, надіслані контакту, який заблокував вас, завжди відображають одну галочку (що означає, що повідомлення надіслано) і ніколи не показують другу галочку (підтверджуючи, що повідомлення доставлено).

Перевірка "повідомлення отримано" у WhatsApp

Само по собі це може означати, що користувач втратив телефон або не може підключитися до Інтернету. У поєднанні з відсутністю Востаннє бачили статус, однак, накопичуються докази того, що вас заблокували.

Шукайте оновлення їх профілю

Коли хтось заблокує вас у WhatsApp, ви не побачите оновлення фотографії свого профілю. Сам по собі це не остаточний підказка, враховуючи те, що багато користувачів не мають фотографій профілю або рідко оновлюють свої. У поєднанні з відсутністю Востаннє бачили повідомлення про статус і не доставлені повідомлення, проте це ще одна ознака того, що вас заблокували.

Спробуйте зателефонувати їм за допомогою WhatsApp

Якщо ви заблоковані, дзвінок користувачеві може не підключитися або може спричинити повідомлення “невдалий дзвінок”.

Знімок екрана повідомлення про невдалий дзвінок WhatsApp

Перевірте список учасників у груповому повідомленні

Під час створення групового повідомлення може здатися, ніби ви успішно додали користувача, але коли ви відкриваєте груповий чат, вони не відображаються у списку учасників. Якщо ви спробуєте додати контакт, який заблокував вас через Додати учасників розділ групового чату, ви отримаєте Не вдається додати учасника помилка.

Учасник додає помилки у WhatsApp

WhatsApp навмисно неоднозначно ставиться до статусу заблокованого, щоб захистити конфіденційність блокувача, і він не повідомить вас, якщо вас заблокували. Якщо ви бачите всі наведені вище показники, ваш контакт із WhatsApp, ймовірно, заблокував вас. Якщо вас заблокували, ви не можете розблокувати себе. Ваш найкращий спосіб діяти – або рухатися далі, або звернутися до людини, щоб з’ясувати, чому вас заблокували.