Saltar al contenido

Як дізнатися, чи реальні AirPods

26 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Перевірте серійний номер AirPods в інструменті перевірки покриття Apple. Якщо вони з’являються там, ваші AirPods справжні.
 • Відкрийте футляр поруч із iPhone або iPad і натисніть кнопку на корпусі. Тільки справжні AirPods відкривають вікно, щоб підключити / показати час автономної роботи.

Переживаєте, що у вас є підроблені AirPods, або ви, можливо, збираєтеся придбати їх? У цій статті наведено кілька надійних порад та підказок, які допоможуть вам виявити підроблені AirPods.

Як визначити, чи AirPods фальшиві: перевірте серійний номер

Найбезпечніший спосіб визначити, чи AirPods є фальшивими – це перейти безпосередньо до джерела: Apple. Apple має Інтернет, щоб перевірити стан гарантії товару. Просто введіть серійний номер AirPods, і якщо ви знайдете їх там, вони справжня справа. Якщо ні, ви помітили підроблені AirPods. Ось що робити:

 1. У своєму веб-браузері перейдіть до інструменту перевірки покриття Apple.

 2. Знайдіть на коробці серійний номер AirPods або, якщо ви вже підключили їх до свого iPhone, перейдіть на Налаштування > Bluetooth > натискання i поруч із назвою AirPods.

 3. Введіть серійний номер CAPTCHA та натисніть Продовжуйте.

 4. Якщо інструмент повертає інформацію для цього серійного номера (особливо дійсну дату придбання), AirPods справжні.

  Знімок екрана інструменту веб-сайту щодо гарантійного обслуговування Apple, що відображає дані

Як визначити, чи AirPods фальшиві: спробуйте їх з’єднати в пару або перевірити час автономної роботи

Ще один надійний спосіб визначити, чи AirPods є фальшивими, – це зробити те, що можуть зробити лише справжні AirPods. Коли ви намагаєтеся з’єднати AirPods з iPhone або iPad або відкрити вже спарені AirPods біля цих пристроїв, на екрані пристрою з’являється вікно. Це може статися лише із справжніми AirPods, оскільки ця функція покладена на чіп W1, комунікаційний чіп, створений Apple для AirPods. Навряд чи підроблені AirPods можуть імітувати цю функцію. Отже, щоб помітити підроблені AirPods, використовуючи цей трюк, виконайте такі дії:

 1. Переконайтеся, що AirPods заряджені.

 2. Тримайте AirPods біля iPhone або iPad, на яких увімкнено Bluetooth. Відкрийте футляр AirPods (залишаючи навушники в футлярі).

 3. Якщо AirPods вже налаштовано на цьому пристрої, з’явиться екран батареї. Це означає, що ваші AirPods справжні.

  яблучний повітряний стручок акумулятор - -

 4. Якщо AirPods не налаштовано на цьому пристрої, дочекайтеся появи екрана підключення. Якщо це станеться, ваші AirPods – справжня річ.

  Знімок екрана із запитом утримувати кнопку AirPods для налаштування

Якщо ви виконуєте ці кроки, але не бачите зображень із кроків 3 або 4 на екрані вашого пристрою, ми шкодуємо вас повідомити, але ваші AirPods, ймовірно, фальшиві. Іноді справжні AirPods мають проблеми з підключенням або не працюють належним чином. У цьому випадку перегляньте наші поради щодо їх виправлення, прочитавши розділ «Як це виправити, коли AirPods не підключаються» та «Як виправити AirPods, коли вони не працюють».

Як виявити підроблені AirPods: упаковка, виготовлення та багато іншого

Перевірка серійного номера та функцій лише AirPods – це найнадійніший спосіб виявити підроблені AirPods, але ви можете використовувати деякі інші методи. Ці параметри включають деякі здогадки, тому ми рекомендуємо варіанти з попередньої статті, але ви можете спробувати і їх:

 • Ціна: Продукція Apple не дешева. Початкова роздрібна ціна на звичайні AirPods становить 159 доларів, а AirPods Pro – 249 доларів. Якщо ви заплатили набагато менше, ніж, скажімо, 50 доларів за AirPods Pro, вони могли б не бути справжніми.
 • Чохол для бездротової зарядки: Чохол для зарядки, що входить до складу AirPods другого покоління та AirPods Pro, підтримує бездротову зарядку Qi. Навряд чи копії додадуть цю дорогу функцію. Спробуйте надіти футляр AirPods на зарядний килимок Qi. Якщо він не отримує жодної потужності, це може бути підробкою.
 • Якість збірки: Apple славиться дуже високою якістю своїх пристроїв. Ви не повинні бачити жодних швів у пластиці, порти та роз’єми щільні та міцні, а колір білих виробів (як AirPods) чистий та яскравий. Якщо ваші AirPods здаються трохи низькоякісними, шматки вільні або колір не ідеальний, можливо, у вас є AirPods.
 • Упаковка: Подібно до того, як якість збірки продуктів Apple висока, така ж і якість упаковки. Ящики щільно прилягають, якість друку висока, розміщення наклейок ідеальне. Яблучний контроль якості своїх продуктів є суворим, тому, якщо ваші AirPods не відповідають цій позначці, вони можуть бути фальшивими.