Saltar al contenido

Як експортувати файли iMovie

5 de abril de 2021

iMovie – це безкоштовне програмне забезпечення для редагування відео Apple для macOS та iOS. Це чудовий інструмент для вирізання домашніх та інших аматорських фільмів. Після завершення відеопроекту ви можете швидко та легко поділитися ним або завантажити на YouTube, Vimeo тощо. Все, що вам потрібно, це знати, як експортувати файли iMovie. Цей посібник містить інструкції щодо iMovie на macOS та iOS.

Змістовий покажчик

Як експортувати відео з iMovie на ваш Mac

Якщо ви хочете поділитися своїм файлом iMove з іншими, використовуючи хмарний сервіс, фізичний носій чи інший спосіб, вам потрібно експортувати відео з iMovie на ваш Mac.

 1. Відкрийте готовий проект iMovie.

 2. Клацніть на поділитися значок у верхньому правому куті, щоб запустити вкладку спільного доступу.

 3. На вкладці спільного доступу натисніть Експорт Файл щоб зберегти відео на своєму Mac.

  Вкладка спільного доступу iMovie із виділеною піктограмою Експортувати файл.

 4. Потім ви побачите спливаюче вікно експорту для вашого файлу. Тут ви можете побачити поточну назву свого відео. Ви також можете додавати теги файлів, регулювати роздільну здатність експорту, якість та швидкість відтворення. Просто натисніть супровідні стрілки, щоб внести будь-які зміни. Зробивши вибір, натисніть Далі.

  Експорт файлу iMovie із спливаючим меню налаштувань.

 5. У наступному спливаючому вікні ви можете змінити назву файлу та вибрати, де ви хочете його зберегти. Щоб змінити ім’я файлу, введіть нове ім’я в Зберегти як поле.

  Спливаюче меню із виділеним Зберегти як

 6. Файл налаштовано на збереження за вашим місцем за замовчуванням, як зазначено в Де поле. Щоб змінити це, натисніть на сині бічні стрілки та виберіть нове місце збереження. Нарешті, клацніть Зберегти експортувати своє відео.

  Експорт файлу iMovie із виділеними параметрами експорту.

 7. Це воно! Тепер ваше відео експортується на ваш Mac.

Як завантажити відео з iMovie у свій обліковий запис YouTube

Якщо ви хочете завантажити своє відео безпосередньо на YouTube з iMovie, процес починається тим самим, але змінюється, коли ви вибрали параметр YouTube.

 1. Відкрийте готовий проект iMovie.

 2. У верхньому правому куті натисніть поділитися значок.

  Проект iMovie із виділеною піктограмою спільного доступу.

 3. На вкладці спільного доступу натисніть YouTube щоб завантажити своє відео на YouTube.

  Вкладка спільного доступу iMovie із виділеною піктограмою You Tube.

 4. Потім ви побачите спливаюче вікно експорту для вашого відео. Тут ви можете побачити його поточну назву, опис відео та теги файлів. Крім того, ви можете переглянути та налаштувати роздільну здатність завантаження, категорію YouTube та дозволи на перегляд. Просто натисніть бічні стрілки, щоб змінити будь-які налаштування. Після того, як ви будете задоволені вашим вибором, натисніть Далі.

  iMovie із спливаючим вікном, що відображає параметри спільного доступу до YouTube.

 5. Якщо ви ще не ввійшли в You Tube, ви побачите сповіщення з проханням увійти. Клацніть Увійти продовжити.

  iMovie показує спливаюче меню для входу на YouTube.

 6. Ви потрапляєте на сторінку браузера, щоб увійти на YouTube та авторизувати доступ iMovie до свого облікового запису. Після завершення ви повернетесь до iMovie.

 7. Повернувшись до iMovie, ви побачите те саме спливаюче вікно з кроку 4, за винятком того, що ви зараз увійшли на YouTube. Клацніть Далі продовжувати.

  iMovie із спливаючим вікном, що відображає параметри спільного доступу до YouTube.

 8. Прочитайте сповіщення про умови використання YouTube, в якому повідомляється, що ви не повинні завантажувати захищений авторським правом матеріал. Також є посилання на поради щодо авторських прав YouTube та умови використання. Клацніть Опублікувати щоб розпочати завантаження.

  iMovie із виділеним сповіщенням про завантаження на YouTube і кнопкою Опублікувати.

 9. Це воно! Ваше відео завантажується на YouTube. Після завантаження ви можете налаштувати опис свого відео, дозволи тощо тощо за допомогою YouTube Creator Studio.

Як експортувати відео з iMovie на пристрій iOS

Якщо ви використовуєте iMovie на пристрої iOS, кроки експорту вашого відео виконують подібну доріжку, як і під час експорту на Mac. Однак вам може знадобитися вибрати різні варіанти роздільної здатності, щоб заощадити місце на мобільному пристрої.

 1. Після закінчення редагування відео в iMovie торкніться Готово.

 2. Ви потрапите на сторінку огляду проекту, де ви зможете відтворити відео або продовжити його редагування. Торкніться значка поділитися , щоб розпочати процес експорту.

 3. Торкніться Зберегти відео.

  Шлях iMovie для iOS до опції Зберегти відео

 4. Під Виберіть розмір експорту це перелік декількох варіантів вирішення вашого експорту. Торкніться бажаної роздільної здатності.

 5. Ваше відео починає експортуватися. Після завершення ви зможете знайти його у своєму додатку Camara Roll або Photos, залежно від вашої версії iOS.

  Процес експорту iMovie для iOS, що відображає вибір роздільної здатності зображення та експортування відео.

Як завантажити відео з iMovie для iOS на свій обліковий запис YouTube

Завантаження відео iMovie на YouTube з пристрою iOS також схоже на завантаження з Mac. Ви побачите багато однакових параметрів, включаючи введені метадані про відео, щоб допомогти глядачам знайти його.

 1. Закінчивши редагування відео, торкніться Готово.

 2. Ви потрапляєте на сторінку огляду проекту, де ви можете відтворити відео або відновити монтаж. Торкніться значка поділитися , щоб розпочати процес експорту.

 3. На екрані Спільний доступ торкніться YouTube.

  Експорт iMovie для iOS на YouTube у поле спільного доступу

 4. iMovie відкриває сторінку з опціями завантаження на YouTube, включаючи назву відео, опис та роздільну здатність завантаження. Зробіть вибір, а потім натисніть Поділіться щоб завантажити відео на YouTube.

  Налаштування Процес завантаження на YouTube і кнопка Поділитися

  Якщо ви ще не авторизували доступ iMovie для свого облікового запису YouTube або Google, на цій сторінці ви побачите сповіщення з проханням увійти. Торкніться Продовжуйте дотримуватися процесу авторизації. Після завершення поверніться до iMovie.