Saltar al contenido

Як Еріка Боузман заявляла про справжній злочин у Twitch

13 de abril de 2021

Еріка Боузмен, відома як BigBossBoze на Twitch, допомогла оголосити новий жанр на потоковій платформі своєю великою, бурхливою особистістю та схильністю до вбивств та інтриг, що змушує глядачів налаштовуватися на дозу справжнього злочину.

Еріка Боузман

«Я розпочав справжню злочинність з кількох причин. По-перше, ніхто в Twitch цього не робив, що для мене на той час було приголомшливо …[but] Основна причина, по якій я так захоплююся справжньою злочинністю, полягає в тому, що багато жорстоких злочинів також походить від необроблених травм «, – сказала вона в телефонному інтерв’ю tebapit. Улюбленець фанів всесвіту Смош, Боузмен взяв перерву у творця контенту після» Смоша » материнська компанія, Defy Media, раптово закрилася в 2018 році. Вона розпочала успішну кар’єру в цифровому маркетингу в Live Nation і врешті-решт повернулася у світ створення контенту завдяки своїм новим потокам справжніх злочинів на Twitch. Вона швидко досягла успіху -зростаючий бренд Twitch, завдяки її винахідливості та маркетинговій витонченості.

Змістовий покажчик

Швидкі факти

Ім’я: Еріка «Бозе» Боузман
Вік: 29
Від: Народившись у маленькому містечку на півдні Вірджинії, де проживало лише 8000 чоловік, Боузман виріс як ізольована дитина-кнопочка в неповносправному домогосподарстві з одним із батьків, у матері, яка працювала місцевим журналістом.
Випадковий захват: Бозмен розпочала свою кар’єру в Twitch як стример League of Legends, де вона культивувала «токсичну спільноту», що базується на її пишному стилі гри. З тих пір вона пролила цей образ і створила нову, віддану спільноті прихильників.
Ключова цитата або девіз, яким потрібно жити: «Ваша робота повинна передбачати обслуговування».

Встановлення тону

Хлопчанка кінця 90-х та початку 2000-х років, Боузмен була самопроголошеною соціальною ізгоєю, яка в ранньому віці опинилася в центрі Інтернет-культури. Поки інші діти гралися на вулиці, вона тулилася перед своїм сімейним комп’ютером, купаючись у тьмяному світлі застарілого світлодіодного монітора, навчаючись веб-дизайну та базовому кодуванню, як учениця четвертого класу. Вона була самотньою дитиною, приклеєною до комп’ютера; оригінальний цифровий носій. Після обіду та ночі вона проводила у віртуальному пейзажі сновидінь – місце для травм, які вона пережила у місті, замалому для її блиску. «Мені не довелося працювати над своєю травмою, тому що в мене був Інтернет як втеча, я могла бути новою людиною, могла навчитися новим навичкам, могла впоратися по-іншому, могла відволіктися», – сказала вона. «Я думаю, що іноді з травмами ми маємо самореалізуючіся пророцтва, і я думаю, що я зробив себе ізгоєм у підлітковому віці, і навіть зараз я все ще є ізгоєм».

Знімок Еріки Боузман під час трансляції в прямому ефірі на Twitch.

Еріка Боузман

Одинокість була темою в молодому житті Боземан, коли вона боролася із Складним ПТСР через релігійну травму, що ускладнювалось відчуттям ізгоя в расис-кодифікованому містечку «глухих лісів». Її втеча в цифрові силоси послужила не лише безпечним простором, але й механізмом подолання. Формування для інтернет-спільнот у підлітковому віці було критично важливим для того, ким вона стане. Її підприємницький дух призвів би її до перегортання доменів у віці 13 років та продажу їх на MySpace, щоб врешті-решт створити свій перший бізнес як 17-річна дитина, продаючи листівки промоутерам клубів та потрапляючи у світ цифрового маркетингу.

Справжня історія злочину

Її новаторський дух призведе її до того, що вона побачить діру на ринку. Оскільки популярність потокового відео зростала, зростав і жанр справжніх злочинів. Тим не менше, не було відомих справжніх злочинців. Як це робить маркетингова мевен, коли вона помічає невикористаний ринок, Боузмен захопила його. У вересні 2020 року вона зробила цілий місяць справжнього злочину, і її глядацька сила вибухнула. Її серія стала хітом. Зараз вона працює з командою, до якої входять керівник громади, помічник, помічники виробництва та волонтери з її громади. Вони допомагають їй випускати своє щотижневе шоу в межах умов обслуговування Twitch, щоб вона могла насолоджуватися безперервним потоком зі своїм співтовариством. «Мені не довелося працювати над своєю травмою, тому що я мав Інтернет як втечу, я міг бути новою людиною, міг навчитися новим навичкам, міг справлятися по-іншому, міг відволікатись». Це включає сплату ліцензійних зборів за відео, на які вона реагує на своєму каналі. Вона надихнула на цілий жанр нових стримерів, які двічі намагалися вловити блискавку в пляшку. Коли справа стосується спільноти справжніх злочинів на Twitch, вона розглядає це як можливість підняти нову категорію на сайті, найбільш відомому ігровими потоками. На відміну від вибуху політичних стримерів, який, на її думку, був людоїдським, Бозмен хоче побудувати спільноту зі своїми співвітчизниками, одержимими злочинами. «Неминуче більше людей збираються адаптуватися і щось робити, якщо це працює, і я б воліла зробити їх союзниками, ніж конкуренцією», – сказала вона. Вона хоче справжньої імперії злочинів; 360-градусне підприємницьке підприємство, яке перекриває кожну частину ринку. «Я запускаю кримінальний подкаст, магазин справжніх злочинів, і перш за все, я дуже рада своїм першим документальним серіалам на YouTube», – сказала вона. «Поставте мені Discovery ID, підемо».

Попри весь успіх, вона сказала, що ніколи не забувала, звідки прийшла і що привело її сюди. Вона хоче заплатити вперед, і її нова духовність допомогла їй направити. «Для мене моя служба – розважати людей. Це освіта людей. Це робить людей щасливими», – сказала вона. «Для цього я тут, як творець контенту. Я тут, щоб служити вам, а не собі».