Saltar al contenido

Як заблокувати екран iPad

26 de julio de 2021

Якщо вас турбує безпека вашого iPad, заблокуйте планшет цифровим паролем або буквено-цифровим паролем. Якщо iPad не підтримує TouchID або Face ID, його можна використовувати лише після введення пароля або пароля. Описані нижче кроки застосовуються до всіх моделей iPad, крім зазначених.

Змістовий покажчик

Чи слід захищати свій iPad паролем?

Паролі не є обов’язковими, але вони є хорошою практикою безпеки. Одна з причин заблокувати iPad за допомогою пароля – це зупинити незнайомця, щоб він не переглядав, якщо загубите iPad або його вкрадуть, але є й інші причини, щоб заблокувати iPad. Наприклад, якщо у вас вдома є маленькі діти, ви можете подумати про пароль, щоб вони не могли відкривати такі програми, як Netflix, і знаходити відео, які ви не хочете, щоб вони дивились.

Як захистити свій iPad паролем

Налаштування пароля для iPad знаходяться в додатку Налаштування.

 1. Відкрийте Налаштування з головного екрана iPad.

 2. Багато iPad не мають сканера відбитків пальців або не підтримують ідентифікацію обличчя. Виберіть для цих iPad Пароль на лівій панелі. Якщо iPad має сканер відбитків пальців, виберіть TouchID і пароль. На iPad, обладнаних ідентифікацією обличчя, виберіть Ідентифікатор обличчя та пароль натомість. Лише одна з цих опцій буде доступна в налаштуваннях iPad.

 3. Торкніться Поверніть пароль Увімкнено на правій панелі.

  Якщо ви зареєстрували відбитки пальців на своєму iPad, вас можуть запитати, чи хочете ви їх видалити чи зберегти, залежно від вашої версії iOS.

 4. За допомогою екранної клавіатури введіть код доступу в Встановіть пароль вікно.

  Екран введення пароля в налаштуваннях iOS

  Якщо бажаєте, торкніться Параметри пароля і виберіть інший спосіб автентифікації: Спеціальний буквено-цифровий код, Користувацький числовий код, або 4-значний цифровий код.

  Параметри пароля в налаштуваннях iOS

  IPad може стати інвалідом, якщо ви зробите занадто багато помилок під час входу з паролем. Захистіть свій iPad фразою чи числовою серією, яку вам легко запам’ятати, а комусь іншому важко вгадати.

 5. Знову введіть пароль під час запиту.

  Екран підтвердження пароля в налаштуваннях iOS

 6. Введіть свій пароль Apple ID, коли вам буде запропоновано це зробити для підтвердження. Ви забули свій пароль Apple ID? Це легко скинути.

 7. Зачекайте, доки встановлено пароль, і текстове поле або клавіатура зникнуть.

 8. Вийдіть із програми Налаштування.

Перш ніж вийти з налаштувань блокування пароля

Тепер iPad просить пароль, перш ніж пускати вас на головний екран. Однак деякі речі все ще доступні з екрана блокування. Доступ до Siri можна отримати з екрана блокування. Якщо ви використовуєте його як особистого асистента, установка нарад та нагадувань без розблокування iPad може заощадити час. З іншого боку, Siri дозволяє будь-кому встановлювати ці зустрічі та нагадування. Якщо ви хочете залишити приватну інформацію приватною, увімкніть Siri вимкнено, щоб його не можна було використовувати з екрана блокування. Подумайте про відключення доступу до Сьогоднішній вид і Центр сповіщень з екрана блокування. Ці елементи мають доступ до нагадувань про зустрічі, вашого щоденного розкладу та встановлених вами віджетів iPad. Вимкніть його на екрані блокування, щоб зробити ваш iPad надзвичайно безпечним. Увімкнувши Face ID, ви можете встановити вимогу, щоб сповіщення не відображалися, якщо iPad не розпізнає ваше обличчя. Можливо, ви захочете також вимкнути функцію керування домом на екрані блокування. Якщо у вас вдома є розумні пристрої (наприклад, розумний термостат, гаражні ворота, ліхтарі або замок вхідних дверей), обмежте доступ до цих функцій із екрана блокування. Подумайте про те, щоб вимкнути це, якщо у вас є якісь розумні пристрої, що дозволяють входити у ваш будинок. Увімкніть Стерти дані варіант, щоб ваш iPad був стертий, якщо пароль 10 разів поспіль було введено неправильно. Хоча це акуратна функція віддаленого автоматичного протирання iPad, якщо його вкрадуть, це може бути не завжди корисним. Якщо у вас є діти, пам’ятайте, що якщо вони натиснуть ваш iPad кілька десятків разів, не знаючи, що вони роблять, це може стерти всі дані з вашого планшета.