Saltar al contenido

Як заблокувати мережу Wi-Fi

7 de enero de 2023

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Командний рядок з підвищеними правами: netsh wlan додати дозвіл фільтра=блокувати ssid=Назва мережі networktype=інфраструктура.
 • На Mac перейдіть до Меню Apple > Системні налаштування > Мережа > виберіть мережу, а потім виберіть знак мінус () у ваших пріоритетних мережах.
 • Блокування мережі не блокує сигнал. Щоб уникнути перешкод, змініть канали Wi-Fi і заблокуйте сусідів у своїй мережі.

У цій статті пояснюється, як заблокувати мережу Wi-Fi на Windows і Mac, щоб ви не могли до неї підключитися. Інструкції стосуються всіх версій Windows і macOS.

Чи можу я заблокувати мережу Wi-Fi?

У Windows ви можете заблокувати мережу Wi-Fi, щоб вона не відображалася в списку доступних мереж вашого комп’ютера. Якщо ви раніше підключалися до мережі, ви можете заборонити Windows автоматично підключатися до Wi-Fi. На комп’ютері Mac ви можете видалити мережу зі списку бажаних мереж, якщо ви раніше під’єднувалися до неї. Ви все одно бачитимете його в списку доступних мереж, але вам потрібно повторно ввести пароль, щоб повторно підключитися. Якщо ви не хочете підключатися до жодної мережі, вимкніть Wi-Fi взагалі.

Як заблокувати мережу Wi-Fi у Windows

Ось як можна заблокувати інші мережі Wi-Fi у Windows:

 1. Виберіть Мережа на панелі завдань і запишіть назву мережі (SSID), яку потрібно заблокувати.

 2. Відкрийте командний рядок з підвищеними правами. Найпростіше увійти Командний рядок у пошуку Windows виберіть Запустити від імені адміністратора.

  Запустіть від імені адміністратора в командному рядку в Windows Search

 3. Введіть наступне, замінивши Назва мережі з назвою мережі, яку потрібно заблокувати, а потім натисніть Введіть: netsh wlan add filter permission=block ssid=Назва мережі networktype=інфраструктура

  class=»ql-syntax»>

  Команда мережевого фільтра в командному рядку Windows

 4. Мережа більше не відображатиметься у вашому списку доступних мереж. Щоб розблокувати мережу, введіть: netsh wlan delete filter permission=block ssid=Назва мережі networktype=infrastructure

  class=»ql-syntax»> Якщо ви хочете, щоб Windows забула мережу Wi-Fi, клацніть правою кнопкою миші Мережа на панелі завдань, а потім виберіть Налаштування мережі та Інтернету > Wi-Fi > Керуйте відомими мережами > Забути.

Як заблокувати мережі Wi-Fi на Mac

Виконайте такі дії, щоб видалити мережі зі списку бажаних мереж на Mac:

 1. У верхньому лівому куті екрана виберіть Яблуко і виберіть Системні налаштування.

  Робочий стіл Mac із відкритим меню Apple і виділеними параметрами системи

 2. Виберіть Мережа.

  Робочий стіл Mac із відкритим вікном системних налаштувань і виділеною мережею

 3. Виберіть Wi-Fi і виберіть мережу, яку потрібно заблокувати

  Робочий стіл Mac із відкритими налаштуваннями мережі та виділеним Wi-Fi-підключенням

 4. Виберіть знак мінус () у вибраних мережах, щоб видалити його зі списку.

  Робочий стіл Mac із відкритими налаштуваннями мережі та виділеним значком мінуса

Чи можете ви заблокувати сигнал Wi-Fi свого сусіда?

Блокування мережі не блокує сигнал. Так само приховування вашої мережі Wi-Fi не зупиняє перешкоди в мережі. Якщо ваш Інтернет повільний, ви можете спробувати змінити канали Wi-Fi, щоб уникнути перешкод сигналу. Ви також повинні вжити заходів, щоб заблокувати сусідам доступ до вашої мережі. Ось кілька інших способів покращити сигнал Wi-Fi:

 • Перемістіть маршрутизатор Wi-Fi
 • Перейдіть на підключення Ethernet
 • Обмежте кількість пристроїв, підключених до вашої мережі
 • Встановіть розширювач Wi-Fi

FAQ

 • Як блокувати веб-сайти в моїй мережі Wi-Fi?

  Щоб заблокувати веб-сайт у своїй мережі, знайдіть IP-адресу веб-сайту та заблокуйте IP-адресу в налаштуваннях маршрутизатора. Деякі веб-сайти, такі як YouTube, мають кілька IP-адрес, які потрібно заблокувати.

 • Як заблокувати сигнал Wi-Fi у кімнаті?

  Щоб заблокувати сигнали Wi-Fi у кімнаті, вистеліть стіни алюмінієвою фольгою або майларовими ковдрами алюмінієм назовні. Існують також спеціальні шпалери, наприклад Metapaper, які блокують сигнали Wi-Fi, або ви можете пофарбувати стіни електропровідною фарбою.

 • Як заблокувати мережу Wi-Fi на Android і iPhone?

  Щоб видалити мережу Wi-Fi на iPhone або iPad, перейдіть до Налаштування > Wi-Fi і торкніться (i) поруч із мережею, а потім вимкніть Автоматичне приєднання перемикач. На Android використовуйте такий додаток, як Wi-Fi Priority Manager.