Skip to content

Як заблокувати небажані електронні листи від відправників у Yahoo Mail

13 de Липень de 2021

Що знати

 • Клацніть Налаштування > Додаткові налаштування > Безпека та конфіденційність. Йти до Заблоковані адреси і виберіть Додати. Введіть адресу відправника та виберіть Зберегти.
 • У Basic виберіть Рахунок випадаючу стрілку, виберіть Варіантита виберіть Іди. Йти до Заблоковані адреси, введіть адресу електронної пошти та виберіть +.

У цій статті пояснюється, як заблокувати небажані електронні листи з 500 адрес у Yahoo Mail. Інструкції в цій статті стосуються веб-версій Yahoo Mail.

Блокуйте електронну пошту від небажаних відправників у Yahoo Mail

Щоб заблокувати повідомлення електронної пошти в Yahoo Mail, виконайте такі дії:

 1. Зайдіть у Yahoo Mail у веб-браузері, увійдіть до свого облікового запису та виберіть Налаштування значок шестірні у верхньому правому куті вікна.

  Значок шестерні в Yahoo Mail 2. Виберіть Більше Налаштування унизу панелі налаштувань.

  Посилання 3. Виберіть Безпека та конфіденційність категорію на лівій панелі, а потім виберіть Додати в Заблоковані адреси розділ. Будь-які адреси електронної пошти, які ви заблокуєте, з’являються в розділі Заблоковані адреси.

  Кнопка  Yahoo Mail не повідомляє відправників про те, що ви їх заблокували.

 4. В Додайте електронну адресу для блокування розділ, перейдіть до Адреса введіть адресу електронної пошти, яку потрібно заблокувати.

  Кнопка 5. Виберіть Зберегти.

Щоб розблокувати відправника, перейдіть на Налаштування > Додаткові налаштування > Безпека та конфіденційність і виберіть Сміття біля електронної адреси, яку потрібно розблокувати.

Блокувати електронну пошту від небажаних відправників в Yahoo Mail Basic

Щоб додати адресу електронної пошти до списку заблокованих відправників в Yahoo Mail Basic:

 1. Виберіть стрілку спадного меню біля назви вашого облікового запису.

  Меню Інформація про обліковий запис в Yahoo Mail Basic 2. Вибирайте Варіанти зі спадного списку, а потім виберіть Іди.

  Меню параметрів у Yahoo Mail Basic 3. Виберіть Заблоковані адреси на лівій панелі.

  Посилання на заблоковані адреси на веб-сторінці Yahoo Mail Basic 4. В Додайте адресу текстове поле, введіть адресу електронної пошти, яку потрібно заблокувати.

 5. Виберіть знак плюс (+), щоб додати адресу до списку заблокованих.

  Знак плюс, щоб додати заблоковану електронну адресу на веб-сторінці Yahoo Mail BasicБлокування небажаних відправників не блокує небажані електронні листи

Блокування електронних адрес не є ефективною стратегією запобігання спаму, оскільки спамери часто використовують нову адресу (або доменне ім’я) для кожного небажаного електронного листа, який вони надсилають. Yahoo Mail має вбудований блокувач спаму, який ви можете налаштувати.

Чи можете ви заблокувати відправників із програми Yahoo Mail?

Ви можете заблокувати небажані адреси електронної пошти лише у веб-версіях Yahoo Mail. Відкрийте настільну версію у веб-переглядачі телефону або натомість використовуйте комп’ютер. Щоб відстежувати, а не блокувати повідомлення з певних адрес електронної пошти, налаштуйте у своєму обліковому записі Yahoo Mail фільтр для автоматичного надсилання повідомлень від конкретного відправника до іншої папки.