Saltar al contenido

Як завантажити відео в Інтернет

31 de julio de 2021

Відеофайли часто мають величезний розмір і завантажуються в Інтернет протягом деякого часу, тому важливо вибрати правильне місце для розміщення вашого відео – таке, яке просте у використанні та має усі необхідні функції у службі потокового відео. Коли ви зрозумієте процес, щоразу, коли ви ділитесь або завантажуєте відео, стає легше. Час, необхідний для поширення відео в Інтернеті, залежить насамперед від пропускної здатності, доступної на момент завантаження.

Змістовий покажчик

Виберіть веб -сайт для розміщення вашого відео

Існує багато веб -сайтів, які підтримують обмін відео, кожен зі своїми особливостями. Ознайомтеся з можливостями кожного веб -сайту, щоб ви могли вибрати той, який вам найбільше підходить. Майте на увазі фактори, які можуть вплинути на ваш вибір, зокрема:

 • Тривалість відео: Деякі сайти розміщують довгострокові відео, а деякі спеціалізуються на коротких або мікро відео.
 • Тема: Деякі хостинг -сайти спеціалізуються на певних темах.
 • Доступність: Веб -сайти відеохостингу безкоштовні або платні або пропонують обидва варіанти, залежно від ваших потреб
 • Рух транспорту: Деякі сайти спеціалізуються на великій відвідуваності.
 • Аналітика: Деякі сайти надають аналітику; деякі – ні.
 • Розширені функції: Інтерактивність та субтитри є одними з розширених функцій, які можуть вам (а можуть і не знадобитися).
 • Простота використання: Якщо ви новачок у онлайн -відео, зручність використання має значення.

Частковий перелік веб -сайтів для розміщення відео, які ви можете розглянути, включає:

 • YouTube
 • Facebook
 • DailyMotion
 • ВІСТІЯ
 • Програвач JW
 • Відвір
 • Vimeo
 • SproutVideo

Соціальні програми, такі як спільний доступ та коментування, можуть бути для вас важливими. Якщо так, то можливі два сайти відеохостингу – це Facebook та YouTube, але ви можете вибрати будь -який веб -сайт, який відповідає вашим потребам. Деякі веб -сайти створені більше для зберігання чи приватного доступу, наприклад, Dropbox та Box. Скористайтеся веб -сайтом для зберігання в хмарі, якщо ви не збираєтеся ділитися своїм відео з багатьма людьми, але все ж хочете залишити опцію спільного доступу відкритою, якщо вам доведеться надавати посилання для спільного доступу в майбутньому. Якщо ви хочете завантажити відео на власний веб -сайт, найкраще скористатися мережею доставки контенту, яка розміщує та транслює ваші відео за певну плату. Більшість CDN також пропонують індивідуальні відеопрогравачі та системи керування вмістом для планування публікації відео.

Стисніть своє відео

Перш ніж завантажити відео, перетворіть його у формат, прийнятний для вибраного вами веб -сайту для розміщення відео. Більшість приймає лише певні формати відеофайлів, які мають певний розмір файлу, а деякі обмежують тривалість завантажених відео. Багато програм для редагування відео пропонують настроювані параметри експорту, щоб ви могли контролювати розмір та формат остаточного відео. Більшість веб -сайтів підтримують завантаження відеороликів MP4, але уточнюйте деталі на своєму веб -сайті. Якщо ваше відео вже є у заповненій формі, але воно має неправильний формат відеофайлу для веб -сайту хостингу, підключіть його до безкоштовної програми для перетворення відео. Перш ніж ви це дізнаєтесь, ваше відео знаходиться у бажаному форматі для хостингу.

Ви просто хочете поділитися відео?

Якщо вам не потрібно, щоб ваше відео транслювалося як відео YouTube, подумайте надсилати відео безпосередньо тому, кому воно потрібно. Це досягається за допомогою таких служб передачі файлів, як DropSend і Filemail. За допомогою цих веб -сайтів ви надсилаєте великий відеофайл електронною поштою, не зберігаючи його в Інтернеті. Файл передається від вас комусь іншому, а потім незабаром видаляється з сервера, на відміну від того, як працюють YouTube та Facebook. Веб-сайти для передачі файлів чудово підходять для одноразового надсилання відео, яке є занадто великим для доставки по електронній пошті, і часто вони віддають перевагу людям, які стурбовані тим, що веб-сайт може порушити їх конфіденційність.

Формат mla apa chicago Ваша цитата

Зігхріст, Гретхен. «Як завантажити відео в Інтернет». ThoughtCo, 1 червня 2021 р., Thinkco.com/video-uploading-tips-1082263.
Зігхріст, Гретхен. (2021, 1 червня). Як завантажити відео в Інтернет. Отримано з https://www.thoughtco.com/video-uploading-tips-1082263
Зігхріст, Гретхен. «Як завантажити відео в Інтернет». ThoughtCo. https://www.thoughtco.com/video-uploading-tips-1082263 (доступ 31 липня 2021 р.).