Saltar al contenido

Як завантажити посібник з iPad

28 de julio de 2021

IPad зазнав низки змін з моменту свого первісного випуску в 2010 році, включаючи можливість створення папок для впорядкування ваших програм, багатозадачність, підтримку FaceTime, AirPlay, AirPrint та Voice Dictation серед багатьох інших функцій. Відчуваєте переповнення? Цей список містить офіційні посібники для iPad від Apple. Ці посібники з операційної системи позначені поряд із моделлю iPad, з якою вони дебютували, однак вам слід скористатися посібником, який відповідає версії iOS, яку ви використовуєте, а не моделі iPad. Більшість користувачів iPad зараз користуються iOS 9, тому, якщо ви не впевнені у своїй версії, завантажте посібник з iOS 9. Ці посібники спрямовані на операційну систему, а не на власний пристрій. Якщо ви не оновили операційну систему, знайдіть iPad у списку та скористайтеся інструкцією, що відповідає цій моделі.

Змістовий покажчик

iPad Pro третього покоління / iOS 12

iOS 12 був відходом від інших оновлень операційної системи, оскільки він містить небагато нових функцій. Натомість оновлення було зосереджено на продуктивності, завдяки чому iPad ще швидше виконував повсякденні завдання. Хоча це чудово для будь -якого iPad, це було особливо вигідним для старих моделей. На жаль, iOS 12 сумісний лише з оригінальними iPad Air та новішими планшетами, включаючи iPad Mini 2 та iPad Mini 4. Це робить iPad 4 та попередні моделі застарілими.

iPad 2018 / iOS 11

У випуску iOS 11 відбувся дебют функцій, які допомагають iPad нести своє в корпоративних ситуаціях. Це включає нову програму Файли, яка розміщує все ваше хмарне сховище та локальне сховище в одному зручному місці, що полегшує обмін файлами та роботу над одним файлом із кількох комп’ютерів або планшетів. Перетягування та перетягування також потрапило на iPad, що робить обмін файлами та об’єктами в додатках ще простішим.

iPad 2017 / iPad Pro 2-го покоління / iOS 10

Темою iOS 10 була сумісність. Хоча iOS зберігає кожну програму у власному стінному корпусі, щоб захистити одну програму від іншої, що допомагає захистити операційну систему від вірусів, IOS 10 містить нові способи роботи програм разом із кожною. Це дозволяє новим фотофільтрам, завантаженим із магазину програм, працювати в додатку Фотографії, а нові віджети будуть доступні на екрані сповіщень.

iPad Pro / iOS 9

Дві великі можливості, додані до модельного ряду iPad «Pro», – це Apple Pencil та Smart Keyboard, але, мабуть, найбільшою особливістю в iOS 9 є можливості багатозадачності. Якщо у вас є iPad Air або новіша версія iPad, ви можете виконувати багатозадачність, що дозволяє запускати додаток у стовпці збоку від вашого iPad. Якщо у вас є хоча б iPad Air 2, iOS 9 підтримує справжню багатозадачність з розділеним екраном. Але, мабуть, найкращою особливістю оновлення є віртуальна сенсорна панель, яка дозволяє використовувати екранну клавіатуру як тачпад ноутбука. Якщо ви не хочете завантажувати цей посібник на iBooks, ви можете переглянути інтерактивну онлайн-версію посібника.

iPad Air 2 / iPad Mini3 (iOS 8)

Оновлення iOS 8 викликало великий резонанс через включення віджетів, що дозволяє замінити екранну клавіатуру сторонньою клавіатурою. Він також включає спільний доступ до сім’ї та можливість передачі документа з iPad на MacBook або iPhone.

iPad Air / iPad Mini 2 (iOS 7)

Найбільша візуальна зміна операційної системи з моменту появи iPad, iOS 7, має абсолютно новий користувальницький інтерфейс. Серед багатьох нових функцій були iTunes Radio, послуга, схожа на Pandora, та AirDrop, що дозволяє бездротовий доступ до фотографій та файлів.

iPad 4 / iPad Mini (iOS 6)

IPad 4 був випущений поряд з iOS 6, яка додала Siri до iPad. Ця версія також замінила Карти Google на Карти Apple, хоча Карти Google все ще доступні в App Store. iOS 6 також представив новий зовнішній вигляд для App Store.

iPad 3 (iOS 5.1)

IPad 3 додав ряд нових функцій, таких як голосовий диктант і покращена камера. Він також інтегрує Twitter в операційну систему, полегшуючи твіт-повідомлення своїм друзям. Цей оновлений посібник підходить власникам iPad 3, які використовують iOS 5.1.

iPad 2 (iOS 4.3)

IPad 2 вийшов з новою версією операційної системи. Функції iOS 4.3 подібні до 4.2, але включають підтримку нових функцій iPad 2, таких як фронтальна та задня камери.

Оригінальний iPad (iOS 3.2)

Оригінальний iPad не містить усіх функцій iPad 2 або iPad 3 -го покоління. Якщо ви купили iPad під час його першого запуску та не оновили операційну систему, ця інструкція дасть вам точну інформацію про те, як користуватися всіма функціями.

iOS 4.2

Перше велике оновлення операційної системи після оригінального випуску iPad, оновлення iOS 4.2 надало можливість створювати папки для кращого впорядкування додатків за категоріями. Він також включав AirPlay, AirPrint, багатозадачність та швидке перемикання програм.

Посібник з інформації про продукт iPad

Цей посібник містить важливу інформацію про безпеку та поводження, як підтримувати iPad у чистоті, використовувані частоти та Декларацію відповідності FCC.

Посібник з налаштування Apple TV

Apple TV – це одне з найкращих аксесуарів, яке можна придбати для iPad, завдяки AirPlay і Display Mirroring, які дозволяють надсилати аудіо та відео на телевізор або на AirPlay-сумісні колонки. Посилання вище веде до посібника 3 -го покоління. Ви також можете завантажити посібник для Apple TV 2 -го покоління та Apple TV 1 -го покоління. Докладніше про підключення iPad до телевізора.