Saltar al contenido

Як завантажити фотографії з iCloud

3 de julio de 2023

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Веб-браузер: увійдіть в iCloud > Фотографії > виберіть фотографію (фотографії) > піктограму завантаження > буде завантажено фотографію або zip-файл.
 • iPhone або iPad: Налаштування > [your name] > iCloud > Фотографії > рухатися Фотографії iCloud повзунок увімк./зелений. Фотографії будуть завантажені.
 • ПК: відкрийте програму iCloud для Windows > увійдіть за допомогою Apple ID > Фотографії > Опції > перевірте iХмарні фотографії > Готово > Застосувати.

У цій статті пояснюється, як завантажити фотографії з iCloud за допомогою веб-браузера, iPhone або iPad, а також як отримати доступ до фотографій iCloud на Mac або ПК.

Як завантажити мої фотографії з iCloud?

Ви можете завантажити фотографії з iCloud за допомогою практично будь-якого пристрою з веб-браузером (той, який підтримує завантаження файлів). Це не дозволить вам виконувати такі складні дії, як синхронізація файлів, але для швидкого одноразового завантаження з iCloud виконайте такі дії:

 1. У веб-браузері перейдіть на сторінку iCloud і ввійдіть, використовуючи свій Apple ID і пароль.

 2. Виберіть Фотографії.

 3. Знайдіть або перегляньте свою бібліотеку фотографій і альбоми, а потім виберіть усі фотографії, які ви хочете завантажити.

  Програма для фотографій iCloud із 2 вибраними фотографіями

 4. У верхньому правому куті виберіть Завантажити значок. Завантажені фотографії відображаються там, де ваш браузер завантажує за замовчуванням. Якщо ви завантажили більше однієї фотографії, двічі клацніть завантаження, щоб розархівувати фотографії.

  Піктограма завантаження в iCloud Photos

Як завантажити мої зображення з iCloud на iPhone?

На iPhone або iPad завантажувати зображення з iCloud складніше. Ви можете підключити ці пристрої до iCloud через свій Apple ID і автоматично синхронізувати фотографії. Коли ви це зробите, будь-які зображення, додані на пристрій, на якому ви ввійшли в iCloud, автоматично синхронізуються з усіма іншими пристроями, на яких ви ввійшли. Щоб налаштувати автоматичну синхронізацію та завантаження зображень з iCloud на iPhone, виконайте такі дії:

 1. Торкніться Налаштування.

 2. Торкніться свого імені.

 3. Торкніться iCloud.

  Програма налаштувань, Apple ID та iCloud виділені на iPhone

 4. Торкніться Фотографії.

 5. Перемістіть Фотографії iCloud повзунок увімк./зелений.

  Повзунок «Фотографії» та «Фотографії iCloud» у налаштуваннях iPhone

  Ви можете вибрати будь-яке Оптимізуйте сховище iPhone або Завантажуйте та зберігайте оригінали. Перший зберігає місце на вашому iPhone, завантажуючи файли високої роздільної здатності в iCloud і зберігаючи версії з нижчою роздільною здатністю на вашому пристрої. Другий зберігає версії вашого пристрою у високій роздільній здатності.

 6. Усі зображення, які зберігаються у вашому обліковому записі iCloud і яких ще немає на вашому iPhone або iPad, завантажуються в попередньо встановлену програму «Фото». Також завантажуються зображення на пристрої, які не зберігаються в iCloud. Залежно від того, скільки у вас зображень, це може зайняти деякий час.

Ви також можете налаштувати автоматичну синхронізацію на Mac. Для цього перейдіть до меню Apple > Системні налаштування > Apple ID > iCloud > перевірити Фотографії. Потім перейдіть до Фотографії додаток > Фотографії меню > Уподобання > перевірити Фотографії iCloud.

Як перенести фотографії з iCloud на ПК?

Навіть користувачі Windows можуть передавати фотографії з iCloud на свій ПК, як на Mac або iPhone. Ось що потрібно зробити:

 1. Завантажте та встановіть iCloud для Windows на свій ПК.

 2. Відкрийте iCloud для Windows і ввійдіть, використовуючи свій Apple ID і пароль.

 3. Поруч з Фотографіївиберіть Опції.

 4. Поставте прапорець біля Фотографії iCloud.

 5. Виберіть Готовопотім Застосувати.

 6. Це синхронізує фотографії з вашого облікового запису iCloud із папкою iCloud Photos на вашому ПК. Щоб завантажити ці фотографії, перейдіть до папки iCloud Photos, а потім:

  • Використання iCloud для Windows 11.1 і новіших версій: Виберіть усі фотографії, які потрібно завантажити > клацніть зображення правою кнопкою миші > виберіть Завжди тримайте на цьому пристрої.
  • Використання iCloud для Windows у Windows 10: На панелі завдань виберіть область сповіщень > Завантажити фотографії > виберіть фотографії, які хочете завантажити.
  • Використання iCloud для Windows у Windows 7: Виберіть Завантажте фотографії та відео на панелі інструментів > виберіть фотографії, які потрібно завантажити > Завантажити.

FAQ

 • Як видалити фотографії з iCloud?

  Щоб видалити фотографії з iCloud, увійдіть в iCloud, виберіть фотографії та виберіть сміття значок. Щоб вимкнути автоматичне резервне копіювання на вашому iPhone, перейдіть до Налаштування > твоє ім’я > iCloud > Фотографії > вимкнути Фотографії iCloud.

 • Як створити резервну копію фотографій в iCloud?

  Щоб увімкнути автоматичне резервне копіювання на вашому iPhone, перейдіть до Налаштування > твоє ім’я > iCloud > Фотографії і включити Фотографії iCloud. Потім ви зможете отримати доступ до своїх фотографій iCloud на своєму Mac, ПК або пристрої Android.

 • Чому мої фотографії не завантажуються з iCloud?

  Якщо ви не можете завантажити свої фотографії з iCloud, перевірте підключення до Інтернету, вимкніть режим низького енергоспоживання, а потім вийдіть і знову ввійдіть в iCloud. Якщо у вас усе ще виникають проблеми, перемкніть Фотографії iCloud і вимкніть, а потім перезавантажте пристрій.

 • Як завантажити фотографії з iCloud на Android?

  Найкраще завантажити фотографії з iCloud на ПК, а потім перенести файли на пристрій Android. Ви також можете перенести свої Google Фото в iCloud.