Saltar al contenido

Як закрити програми на Apple TV

1 de julio de 2021

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Для 4-го та 5-го покоління: натисніть Телевізор / Дім.
 • У третьому поколінні: двічі клацніть Додому. Проведіть пальцем праворуч, щоб виділити програму. Проведіть пальцем угору та натисніть Додому.
 • Перезапустіть Apple TV, перейшовши на Налаштування > Система > Перезапустіть.

У цій статті пояснюється, наскільки близька програма на вашому Apple TV, яка доставляє вам проблеми, вимикаючи або примусово закриваючи програму, що іноді може вирішити проблему. Ця техніка охоплює всі пристрої Apple TV, випущені з 2015 року, коли App Store запустив 4-те покоління Apple TV.

Закрийте програму на телевізорах Apple 4-го або 5-го покоління

 1. Знайдіть Кнопка TV / Home на пульті Apple TV, представленому у вигляді телевізора, або прямокутником з лінією внизу.

  Огляд пульта дистанційного керування Apple TV

 2. Клацніть на Додому кнопку.

 3. Якщо ви повернулися до сітки програм, ви успішно закрили проблемну програму. Тепер він призупинений у фоновому режимі; якщо ви закрили програму для відео, звук повинен припинитися.

Закрийте програму на телевізорах Apple третього покоління

Щоб закрити програму та повернутися до головного меню на Apple TV третього покоління, натисніть і утримуйте Меню на пульті дистанційного керування Apple TV, що постачається з вашим пристроєм.

Пульт Apple TV третього покоління

Як примусово закрити програму на Apple TV

Можливо, вам доведеться примусово закрити програму, якщо вона не відповідає. Виконайте цю дію з будь-якого місця на Apple TV, незалежно від того, перебуваєте ви в додатку чи на головному екрані:

 1. Двічі клацніть на Додому , щоб відкрити перемикач додатків.

 2. Якщо ви перебуваєте в додатку, він буде першим. В іншому випадку проведіть пальцем праворуч, доки додаток не з’явиться.

 3. Проведіть пальцем угору, і програма зникне вгору.

 4. Клацніть на Додому , щоб повернутися на головний екран.

Як закрити програму за допомогою віддаленої програми Apple TV

Пульт дистанційного керування Apple TV, який знаходиться в Центрі керування на вашому iPhone, також може бути використаний для виконання всіх згаданих тут завдань. Програмне забезпечення імітує зовнішній вигляд фізичного пульта, тому віртуальні кнопки працюють однаково. Додаток Apple TV Remote доступний лише на iOS 11 або новішої версії.

Як перезапустити Apple TV

Якщо ви намагалися примусово закрити програму, але вона не виходить, або перемикач додатків не відображається, перезапустіть Apple TV. Йти до Налаштування > Система > Перезапустіть негайно перезапустити пристрій. Не клацайте Скинути, який призначений для очищення даних та повернення Apple TV до налаштувань за замовчуванням. Або ж, якщо Apple TV замерз і не реагує на жодні входи, від’єднайте кабель живлення ззаду, зачекайте кілька секунд і знову підключіть його.