Saltar al contenido

Як закриття мобільних пристроїв LG може вплинути на вас

4 de febrero de 2023

Змістовий покажчик

Ключові висновки

  • LG офіційно закриває двері свого мобільного бізнесу.
  • LG продовжить продавати свої поточні пристрої до вичерпання запасів і запропонує підтримку протягом «періоду часу».
  • Експерти попереджають, що користувачі, які купують нові телефони LG, можуть сплатити рахунки за ремонт після закінчення обмеженої гарантії на пристрій.

Експерти попереджають, що користувачі не повинні покладатися на ремонт LG після того, як вона закриє свій мобільний бізнес, і повинні вибрати новий телефон від іншого виробника. З повідомленням про те, що LG закриває свій мобільний бізнес, багато користувачів задаються питанням, як виглядає майбутнє підтримки пристроїв для їхніх телефонів LG. Експерти кажуть, що деякі користувачі можуть сплатити рахунок за ремонт після завершення гарантійного періоду. «За законом компанія LG зобов’язана надавати технічну підтримку, доки діє гарантія», — пояснила в електронному листі Lifewire Стейсі Кейн, керівник відділу розвитку бізнесу EasyMerchant. «Однак в інших країнах, де компанії зобов’язані виконувати гарантійні послуги лише протягом певного періоду після їх ліквідації, користувачі LG можуть зіткнутися [with covering] власні витрати на ремонт своїх установок за допомогою незалежних техніків».

Розкаяння покупця

LG чітко пообіцяла надати підтримку, включаючи оновлення операційної системи, своїм пристроям після остаточного закриття свого підрозділу смартфонів. Компанія планує завершити процес у липні 2021 року та планує продовжувати продавати свою останню лінійку пристроїв до вичерпання запасів. Незважаючи на те, що запаси будуть доступні ще деякий час, експерти попереджають, що придбати пристрій LG прямо зараз – це трохи ризиковано. Сама LG навіть заявляє, що надаватиме підтримку лише протягом невідомого періоду часу, на який може сильно вплинути регіон, у якому ви придбали пристрій. Через це користувачі зі Сполучених Штатів можуть мати довший або коротший час підтримки, ніж користувачі, які беруть пристрій в іншій країні, як-от Індія.

крупним планом рука ремонтує смартфон на столі

Крім того, Кейн каже, що клієнти не повинні покладатися на технічну підтримку та ремонт LG, оскільки гарантії на ці пристрої часто можуть бути обмеженими. Для більшості телефонів LG цей гарантійний термін становить приблизно один рік і часто не поширюється на ремонт ключових компонентів, як-от антен у вашому телефоні, якщо ці проблеми не викликані дефектом виробника. Раніше ви могли продовжити гарантію ще на один рік, зареєструвавшись, але незрозуміло, чи ця опція буде доступною після закриття.

Майбутні оновлення

Ще один спірний момент, який слід взяти до уваги, визначаючи, що робити з поточним пристроєм LG — або якщо ви все ще збираєтеся його вибрати — це майбутнє операційної системи. Нові оновлення ОС вашого телефону є важливими, вони часто забезпечують нові виправлення безпеки та функції, необхідні для безпеки в цифровому світі. Історія LG з оновленнями ніколи не була такою чудовою, оскільки основні оновлення Android надходять на її пристрої значно пізніше. У 2018 році LG запустила відділ оновлення програмного забезпечення, розроблений спеціально для забезпечення більш надійних оновлень для своїх пристроїв. Однак він продовжує відставати від інших великих виробників телефонів Android, таких як Samsung. Однак одна з найдивовижніших частин інформації, яка пролунала під час закриття, — це звіт про те, що LG планує запровадити Android 12 на деякі свої пристрої. Це здається малоймовірним, оскільки навіть зараз, деякі власники пристроїв LG досі хвилюються, що не отримають Android 11. Якщо LG все-таки оновить Android 12, вони, швидше за все, отримають лише останні пристрої компанії, такі як LG Wing і LG Velvet, і, ймовірно, знадобляться принаймні пару років, щоб зібрати разом. Відповідно до закону LG зобов’язана надавати технічну підтримку, доки діє гарантія. Незважаючи на занепокоєння, Кейн каже, що вона сподівається, що LG виконає свої обіцянки та запропонує належну підтримку користувачам своїх пристроїв навіть після завершення закриття. «Оскільки вони вже зробили заяву, в якій чітко оголосили про те, що вони продовжуватимуть підтримувати існуючих користувачів, це може бути лише безвідповідальністю з їхнього боку не виконувати свої власні слова», — сказала вона.