Skip to content

Як записати дзвінки в Skype

22 de Червень de 2021

Записати дзвінок у Skype так само просто, як і записати запис, але потрібно переконатися, що всі знають і погоджуються на запис. На щастя, Skype дозволяє легко дотримуватися конфіденційності кожного. Перш ніж записати дзвінок у Skype, Skype повідомляє всіх, що дзвінок записується. Ця можливість доступна у версії Skype 8.0 і застосовується до настільних, веб- та мобільних версій.

Як записати дзвінки в Skype

Перш ніж ви зможете записати зустріч у Skype, вам потрібно зробити відеодзвінок у форматі HD або зателефонувати іншій людині. Після встановлення зв’язку ви можете розпочати запис телефонної розмови. Почніть запис дзвінка, вибравши Більше опцій (символ плюса) > Почніть запис.

Коли запис починається, Skype відображає банер, який повідомляє всіх під час дзвінка про те, що вони записуються. Під час відеодзвінка також записуються всі відео та спільні робочі столи.

Кнопка зупинки запису у верхньому лівому куті вікна Skype

Закінчивши запис, виберіть Зупиніть запис. Запис буде збережено на панелі Skype Chat. Ви забули припинити запис? Без турбот. Після закінчення дзвінка Skype припинить запис. Щоб знайти запис, виберіть Чати та оберіть записану розмову.

Кнопка чату та записи у вікні чату у Skype

Ви та інші учасники вашої розмови зможете переглянути запис Skype, зберегти файл на своїх комп’ютерах і поділитися ним з іншими. Ці записи зберігаються у форматі MP4 у хмарі протягом 30 днів.

Збережіть записи Skype

Ваш запис у Skype зберігається в хмарі протягом 30 днів. Після цього його буде видалено з вашого акаунта Skype. До закінчення цих 30 днів ви зможете завантажити записану зустріч Skype. Щоб завантажити запис на комп’ютер або в інше місце, відкрийте Чати та виберіть розмову. Для запису, який потрібно зберегти, виберіть Більше варіантів > Зберегти у завантаженнях щоб зберегти файл у папці для завантажень. Або виберіть Зберегти як щоб зберегти файл в іншому місці.

Кнопка

На мобільному пристрої торкніться і утримуйте запис і торкніться Зберегти щоб зберегти його в рулоні камери вашого пристрою.

Поділіться записами Skype

Щоб поділитися записом, відкрийте панель чатів Skype і виберіть записану розмову. Виберіть для запису, яким ви хочете поділитися Більше варіантів > Вперед. На мобільному пристрої торкніться і утримуйте записаний дзвінок і торкніться Вперед.

Знімок екрана вікна переадресації повідомлень у Skype, де показано, де вибрати людей, з якими поділитися записаним дзвінком Skype

У полі Переслати повідомлення введіть повідомлення та введіть людей, яким ви хочете поділитися повідомленням. Ви також можете вибрати людей зі списку. Виберіть Готово коли закінчите. На мобільному пристрої торкніться Надіслати.

Використовуйте сторонню програму для запису дзвінків у Skype

Якщо ви використовуєте стару версію Skype, можливо, у вас немає можливості записувати телефонні розмови та відеоконференції. У цих випадках використовуйте сторонній додаток, щоб виконати роботу за вас. Є кілька програм, які працюють із Skype версії 7 і записують дзвінки. Однією з таких програм є MP3 Skype Recorder. MP3 Recorder безкоштовно для особистого некомерційного використання.