Saltar al contenido

Як записати телефонний дзвінок на Android

16 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Найпростіший (і безкоштовний) спосіб запису дзвінків – це використання облікового запису Google Voice. Просто зв’яжіть його зі своїм номером телефону та ввімкніть запис.
 • Інші програми (іноді платні) можуть допомогти вам отримати транскрипції або записати тристоронні дзвінки.
 • Інформація в цій статті стосується в основному всіх смартфонів Android (Apple, Samsung, Google, Huawei, Xiaomi тощо)

У цій статті розказано про різні методи та найкращі методи запису розмов на смартфоні.

Використовуйте Google Voice для запису аудіо з вхідних дзвінків на Android

Окрім безкоштовного номера телефону та послуги голосової пошти, Google Voice забезпечує можливість запису вхідних телефонних дзвінків без додаткової плати. Після налаштування голосового облікового запису Google та прив’язки його до номера телефону Android можна ввімкнути запис дзвінків:

 1. Відвідайте домашню сторінку Google Voice у будь-якому веб-переглядачі та виберіть Налаштування Gear у верхньому правому куті.

  Ви також можете змінити налаштування дзвінків за допомогою програми Google Voice для Android.

 2. Виберіть Дзвінки з лівого боку.

  Налаштування Google Voice для запису вхідних дзвінків.

 3. Прокрутіть вниз і встановіть Параметри вхідного дзвінка переключитися на Увімкнено положення.

  Налаштування Google Voice для запису вхідних дзвінків.

 4. Коли хтось телефонує на ваш номер Google Voice, натисніть 4 надіслати попередження, яке сповістить усіх на лінії про те, що запис розпочато. Щоб зупинити запис, натисніть 4 ще раз, або покладіть слухавку. Запис працюватиме лише в тому випадку, якщо інша сторона зателефонує на ваш номер Google Voice. Якщо вони зателефонують на ваш звичайний номер телефону, ця функція буде недоступна.

Google Voice зберігає записані дзвінки в Інтернеті. Перейдіть до вхідних дзвінків на веб-сайті чи в додатку, щоб прослухати аудіофайл.

Налаштування Google Voice для запису вхідних дзвінків.

Записати вихідні дзвінки за допомогою Google Voice неможливо. Якщо ви хочете записати розмову, попросіть іншу людину зателефонувати вам.

Інші способи запису аудіо на Android

TapeACall Pro – це платна програма, і лише 10 доларів на рік дають вам необмежену кількість записів як на вхідні, так і на вихідні дзвінки. Додаток створює тристоронній дзвінок: коли ви натискаєте запис, він набирає місцевий номер доступу TapeACall, який виконує роль лінії запису. Цей додаток не розголошує, що він записує, тому радимо попросити дозволу. Якщо вам потрібно переписати записані дзвінки, ви можете завантажити програму Rev Voice Recorder. Незважаючи на те, що вхідні дзвінки безпосередньо не записуються, ви можете зателефонувати на гучномовець, щоб зробити запис, а потім подати його до служби для транскрипції. Rev дозволяє завантажувати ваші записи безпосередньо на Dropbox, Box.net або Evernote. Якщо вам потрібен лише аудіофайл, ви можете скористатися цифровим диктофоном, щоб зробити те саме. Існують також спеціалізовані диктофони, які підключаються до гнізда для навушників вашого смартфона або підключаються через Bluetooth, щоб вам не довелося користуватися гучномовцем. Вам потрібен адаптер USB-C для підключення записуючого пристрою, якщо ваш телефон не має гнізда для навушників.

Поради щодо запису високоякісних телефонних дзвінків

Ось декілька підказок щодо отримання найкращої якості запису:

 • Знайдіть тихе місце, щоб зателефонувати.
 • Почніть із тестового запису, щоб переконатися, що звук чистий.
 • Вимкніть сповіщення смартфона та вхідні дзвінки, щоб уникнути перебоїв.
 • Якщо використовується гучномовець, переконайтесь, що ви не поруч із вентилятором.
 • Якщо вам потрібно ввести нотатки, переконайтесь, що диктофон не біля клавіатури.
 • Повторіть відповіді та переформулюйте запитання, якщо у вас є проблеми з розумінням іншої людини.

Правові проблеми із записом телефонних дзвінків

Запис телефонних дзвінків або розмов може бути незаконним у деяких країнах, і законодавство залежить від штату в США. Деякі штати дозволяють односторонню згоду, а це означає, що ви можете записувати розмови за власним бажанням, хоча розголошувати, що ви робите, вважається ввічливістю так. Інші штати вимагають згоди двох сторін, що означає, що ви можете зіткнутися з юридичними проблемами, якщо опублікуєте запис або його стенограму, не отримавши попереднього дозволу на запис.