Skip to content

Як запитати Alexa: “Читай мої електронні листи”

3 de Липень de 2021

Що знати

 • Пов’яжіть свій обліковий запис електронної пошти з Amazon Alexa.
 • Скористайтеся голосовою командою “Alexa, прочитайте мою електронну пошту”.
 • Alexa прочитає рядок відправника / теми кожного повідомлення та запропонує прочитати повний електронний лист, видалити його або перейти до наступного.

У цій статті пояснюється, як змусити Alexa читати, архівувати, видаляти або відповідати на електронні листи на Echo Show, Echo Dot чи іншому сумісному з Alexa пристрої.

Як зв’язати Alexa з вашим обліковим записом електронної пошти

Ця функція працює лише з Gmail та кількома обліковими записами електронної пошти Microsoft. Перш ніж Alexa зможе читати ваші електронні листи, ви повинні зв’язати свій обліковий запис електронної пошти з Amazon Alexa:

 1. Відкрийте мобільний додаток Alexa і торкніться Більше у правому нижньому куті.

 2. Торкніться Налаштування.

 3. Торкніться Календар та електронна пошта у розділі Налаштування Alexa.

 4. Виберіть постачальника послуг електронної пошти (Google або Microsoft).

 5. Торкніться Так, це Я , щоб підтвердити власника облікового запису, або торкніться Я хтось інший і виберіть ім’я свого профілю.

 6. Переконайтеся, що Перемикач електронної пошти увімкнено, а потім натисніть Далі. Перемикач повинен бути суцільно синім з темно-синьою крапкою.

  Google і Microsoft, так, Thats Me та Email перемикаються в додатку Alexa

  Вимкніть Перемикач календаря якщо ви не хочете також підключити свій календар до Alexa.

 7. Відкриється веб-браузер, і вам доведеться увійти у свій обліковий запис електронної пошти. Потім вам буде запропоновано надати різноманітні схвалення доступу до облікового запису електронної пошти для Alexa. Торкніться Дозвольте. Це схвалення дозволяє Alexa читати, складати, надсилати та назавжди видаляти електронні листи зі свого облікового запису. Якщо натиснути Заперечувати, ці функції не працюватимуть.

 8. Коли ви потрапите до Обліковий запис додано торкніться значка X у верхньому лівому куті.

 9. Торкніться Продовжуйте , щоб налаштувати розпізнавання голосу Alexa, або торкніться Можливо пізніше.

  Дозволити, X та Продовжити в налаштуваннях програми Alexa

 10. Щоб керувати підключеними обліковими записами електронної пошти, поверніться до Більше > Налаштування > Календар та електронна пошта, потім натисніть Рахунки.

 11. Торкніться електронної пошти в розділі Пов’язані облікові записи.

 12. На цьому екрані ви можете від’єднати обліковий запис або підключити календар. Торкніться значка Перемикач підпису додавати Надіслано через Alexa на ваші електронні листи.

  Облікові записи, зв’язаний обліковий запис і перемикач підписів у налаштуваннях програми Alexa

Як попросити Alexa прочитати вашу електронну пошту

Використовуйте пристрій Alexa (наприклад, Amazon Echo) або додаток для смартфона Alexa, щоб перевіряти електронні листи за допомогою голосової команди:

 • “Алекса, прочитай мій електронний лист”.

Alexa повідомить вам, скільки непрочитаних електронних листів у вашій поштовій скриньці за останній день, а також скільки електронних листів залишилося та позначено як важливі. Починаючи з останнього повідомлення, вона прочитає відправника та рядок теми, а потім запитає, чи хочете ви, щоб вона прочитала повний електронний лист, видалила його або перейшла до наступного непрочитаного електронного листа. Ви можете сказати Alexa заархівувати ваше повідомлення електронної пошти, хоча вона спеціально не надає вам такого варіанту. Просто скажіть: “Alexa, заархівуй”.

Чи може Alexa надсилати електронні листи?

Alexa не може складати для вас абсолютно нові електронні листи. Вона може відповідати лише на отримані електронні листи у вашій поштовій скриньці. Якщо ви хочете відповісти на електронне повідомлення, просто скажіть “Відповісти”. У вас буде можливість скласти усний електронний лист, тоді Alexa запитає, чи хочете ви надіслати відповідь. Якщо ви скажете “так”, вона надішле вам електронний лист і включить “Надіслане” через тег підпису Alexa (якщо ви вирішили це налаштувати). Будьте вдумливі, але швидкі з відповідями. Alexa не буде довго чекати відповідей, і вам потрібно буде говорити дуже чітко.

Як зупинити Alexa від читання

Після того, як Alexa повідомить, що є у вашій поштовій скриньці, ви можете сказати їй зупинитися після того, як вона запитає, чи хочете ви прочитати чи видалити ваш перший електронний лист. Проста команда для цього – “Alexa, зупинись”. Зупинити її трохи складніше, як тільки вона почне читати вам електронні листи. Якщо ви вирішите частину шляху по електронній пошті чи групі електронних листів, які хочете, щоб Alexa припинила їх читати, вам слід почекати, поки вона закінчить читати поточний електронний лист, перш ніж ви зможете дати усну команду. Якщо ви використовуєте програму Alexa, ви можете натиснути X на екрані, щоб вона зупинилася. Якщо ви випадково видалите електронне повідомлення, ви все ще можете отримати його вручну зі свого смітника. Застосовуватимуться обмеження щодо часу отримання вашого постачальника послуг електронної пошти.