Saltar al contenido

Як запобігти викраденню браузера

30 de julio de 2021

Злочинний браузер – це саме те, що це звучить. Викрадення браузера – це коли програмне забезпечення, створене зловмисним хакером, недобросовісним рекламодавцем чи іншою особою, зацікавленою у заробітку на партнерській програмі, примусово перенаправляє ваш веб -переглядач у місце, яке, ймовірно, принесе злочинцю певну прибуток (через збільшення трафіку), при цьому ви не отримуєте відповідних результатів і не можете дістатися до передбачуваного пункту призначення. Зазвичай програмне забезпечення потрапляє на ваш комп’ютер одним із двох способів: або хакер обманює вас встановити його за допомогою електронної пошти або зловмисного посилання, або воно постачається в комплекті з деяким законним програмним забезпеченням розробником програмного забезпечення, який використовує його як додаткове джерело доходу . Якщо у вас коли -небудь викрадали веб -браузер, то ви знаєте, яким болем може бути боротьба з наслідками видалення програмного забезпечення для викрадення веб -переглядача та скидання налаштувань веб -переглядача, щоб він не повертався на сайти, де встановлено програмне забезпечення для викрадення вказав на. Виконайте ці дії, щоб запобігти викраденню вашого браузера.

Змістовий покажчик

Оновіть ОС та програмне забезпечення браузера

Забезпечення того, що у вас є остання та найкраща версія вашого веб-переглядача з усіма останніми виправленнями безпеки, допоможе запобігти багатьом атакам, що передаються через Інтернет, особливо тим, які використовують загально незаправлені вразливості. Хакери розраховують на те, що ви будете лінивими і не латати свою систему. Просто запустити швидке оновлення програмного забезпечення може допомогти закрити ці точки входу. Виробники браузерів знають про проблему викрадення та можуть додати нові функції проти викрадення, що є ще однією причиною оновлювати це програмне забезпечення.

Використовуйте альтернативного постачальника дозволу DNS, який бере до уваги безпеку

Просто вказівка ​​DNS-розпізнавача вашого маршрутизатора або комп’ютера на сервер, що не надається Інтернет-провайдером, може запобігти потраплянню програмного забезпечення для викрадення до передбачуваного пункту призначення, а також може перешкодити вам у першу чергу придбати зловмисне програмне забезпечення.

Використовуйте функцію «Захист у реальному часі» свого антивірусного програмного забезпечення

Деякі антивірусні програми пропонують функцію захисту в режимі реального часу, яка стежить за спробами зміни ключових файлів конфігурації, наприклад, пов’язаних із вашим браузером. Програмне забезпечення може попередити вас, якщо щось, що ви встановлюєте, намагається змінити налаштування вашого браузера. Це також може запропонувати вам можливість запобігти зміні цих налаштувань. Ви також повинні переконатися, що ваші файли визначення шкідливого програмного забезпечення оновлюються, і ви можете розглянути можливість додавання другого сканера думок як другої лінії захисту до вашого деталі захисту від зловмисного програмного забезпечення.

Будьте обережні перед встановленням будь -якого програмного забезпечення з Інтернету

Як згадувалося раніше, деяке програмне забезпечення для викрадення браузера може поставлятися разом із законним програмним забезпеченням. Ось чому важливо прочитати всі дрібні шрифти про те, що ви можете встановлювати за допомогою програмного забезпечення, яке завантажуєте. Деякі компанії дозволять вам відмовитися від встановлення пакетних утиліт, які не потрібні для роботи програмного забезпечення, яке ви завантажуєте. Деякі з кращих виробників програмного забезпечення, яке викрадає ваш веб -переглядач, дозволять вам видалити програмне забезпечення після його встановлення, але більшість програм -крадіжок не хочуть спокійно виходити з вашої системи, і навіть після того, як ви видалите його, це може не скасувати зміни це зроблено у налаштуваннях вашого браузера, що в основному залишає ваш браузер викраденим, поки ви не втрутитесь вручну, відновивши свій браузер до попередньо викрадених налаштувань за замовчуванням.