Saltar al contenido

Як зареєструватися в публічній бета-програмі iOS від Apple

4 de mayo de 2021

Apple офіційно випускає нові версії iOS восени – зазвичай у вересні – але чи знаєте ви, що є спосіб отримати останню версію на вашому iPhone або iPad місяцями раніше? Вона називається програмою програмного забезпечення Apple Beta. Бета-програма Apple для iOS є абсолютно безкоштовною та відкритою для всіх, хто має сумісний пристрій. Це дозволяє вам почати використовувати програмне забезпечення наступного покоління до публічного випуску. Це означає, що ви можете почати використовувати iOS за 14 місяців до офіційного випуску! Прочитайте далі, щоб дізнатись, що передбачає ця програма, чи підходить вона вам, і як зареєструватися. Apple випустить першу бета-версію iOS 14 для публіки в липні 2020 року.

Змістовий покажчик

Що таке публічна бета-версія?

При розробці програмного забезпечення «бета» – це назва, що надається попередній версії програми або операційної системи. Програмне забезпечення вважається бета-версією, коли воно знаходиться на просунутій стадії розробки, але ще не завершене. Основні функції є на місці, але програмне забезпечення не готове до використання широкою громадськістю, оскільки там все ще потрібно зробити щось, наприклад, виправити помилки, покращити швидкість та полірувати продукт.

авторські права на зображення Apple Inc.
Традиційно бета-програмне забезпечення поширюється лише в межах компанії, яка його розробляє, або серед надійних наборів тестерів. Бета-тестери працюють із програмним забезпеченням, шукають проблеми та помилки та звітують перед розробниками, щоб допомогти вдосконалити продукт. Публічна бета-версія дещо інша. Замість обмеження групи бета-тестерів внутрішнім персоналом або невеликими групами, програмне забезпечення стає доступним для широкої громадськості. Це розширює обсяг проведеного тестування, що призводить до вдосконалення програмного забезпечення.

Які ризики для публічної бета-версії?

Незважаючи на те, що отримання нового програмного забезпечення за кілька місяців до його виходу захоплює, важливо розуміти, що публічні бета-версії не для всіх. У бета-версії є помилки. Це означає, що бета-програмне забезпечення може часто виходити з ладу, функції та програми можуть працювати неправильно, а дані можуть бути втрачені. Також складно повернутися до попередньої версії після встановлення бета-версії програмного забезпечення. Щоб видалити бета-версію, вам слід зручно відновити телефон до заводських налаштувань, відновити з резервної копії та інші завдання технічного обслуговування. Коли ви встановлюєте бета-версію програмного забезпечення, компромісом за ранній доступ є те, що речі можуть працювати не так добре, як зазвичай. Якщо це занадто ризиковано для вас – і це буде для багатьох людей, особливо для тих, хто покладається на свої iPhone для роботи – дочекайтеся офіційного випуску.

Як зареєструватися в iOS Public Beta

Якщо ви хочете отримати iOS 14 раніше, підпишіться на програму Apple Beta Software, виконавши такі дії:

 1. Відкрийте Safari та відвідайте веб-сторінку програми Apple Beta Software. Виконайте ці дії безпосередньо на своєму iPhone або іншому пристрої iOS. Це більше кроків і складніше, якщо ви запустите комп’ютер, а потім вам доведеться перейти на ваш iPhone.

 2. Виберіть Зареєструйтесь.

  Знімки екрану реєстрації в програмі Apple Public Beta

 3. Увійдіть за допомогою свого ідентифікатора Apple. Якщо у вас його немає з якихось причин, створіть новий ідентифікатор Apple, а потім поверніться до цього кроку.

 4. Прокрутіть вниз до Розпочати розділу, торкніться зареєструйте свій пристрій iOS.

 5. Дотримуйтесь інструкцій, щоб створити та заархівувати резервну копію вашого iPhone у поточному стані.

 6. На кроці 2 на сторінці інструкцій Apple торкніться Завантажити профіль.

  Знімки екрану реєстрації в програмі Apple Public Beta

 7. У спливаючому вікні натисніть Дозвольте щоб завантажити профіль конфігурації.

 8. У вікні підтвердження завантаження натисніть Закрити.

  Знімки екрану реєстрації в програмі Apple Public Beta

 9. Йти до Налаштування > Профіль завантажено, торкніться Встановити, потім натисніть Встановити ще два рази для підтвердження.

 10. Коли буде запропоновано перезавантажити iPhone або iPad, виберіть Перезапустіть.

 11. Йти до Налаштування > Загальні > Оновлення програмного забезпечення, потім натисніть Завантажте та встановіть оновити пристрій iOS до останньої бета-версії.

  Завантажте та встановіть в оновлення програмного забезпечення для iOS

 12. Зачекайте, поки пристрій завантажить та встановить оновлення. Він перезавантажиться ще раз, щоб закінчити встановлення. Коли він перезапуститься останнього часу, у вас буде запущена остання бета-версія iOS.

Вирішили, що більше не хочете використовувати бета-версію iOS? Поновіть свою версію iOS, щоб повернутися до останньої офіційної версії.