Saltar al contenido

Як зареєструвати свій автомобіль в Інтернеті

15 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Будь-яка людина може зареєструвати транспортний засіб в Інтернеті, якщо його штат пропонує Інтернет-процес. Зайдіть на веб-сайт DMV і виберіть поновити реєстрацію.
 • Зазвичай вам потрібен титул, виданий на ваше ім’я, документи на смог або викиди, підтвердження страхування та підтвердження перевірки безпеки.
 • Деякі штати дозволяють отримувати реєстраційні документи та номерні знаки поштою.

Ця стаття показує, як працює типовий процес реєстрації в Інтернеті, а також надає інформацію про інформацію, необхідну для перших реєстрацій та поновлення в Інтернеті, а також про те, що робити, якщо наклейка не надходить вчасно.

Як працює оновлення реєстрації автомобілів в Інтернеті

Точний процес поновлення реєстрації транспортного засобу в Інтернеті відрізняється в різних регіонах, оскільки реєстрація зазвичай здійснюється на рівні округу. Оскільки окремі округи можуть розробити власні процеси оновлення, ви можете зіткнутися з особливостями, якщо ви живете в одному районі, а не якби жили в іншому місці. Загалом, більшість процесів реєстрації транспортних засобів в режимі онлайн вимагають проходження таких кроків:

 1. Перейдіть на веб-сайт місцевого відділу DMV, MVD, DOL або іншого подібного відділу.

 2. Виберіть поновити реєстрацію. Конкретне формулювання може відрізнятися від цього, і вам, ймовірно, доведеться розрізняти автомобільні та інші типи реєстрацій, наприклад, плавзасоби.

 3. Створіть обліковий запис у службі, яка обробляє продовження реєстрації у вашому регіоні, або увійдіть, якщо у вас є обліковий запис. У деяких місцях цей крок не потрібний.

 4. Якщо буде запропоновано, введіть код або PIN-код із повідомлення про поновлення у відповідне поле.

 5. Якщо буде запропоновано, введіть потрібну комбінацію вашого прізвища, номера транспортного засобу або VIN. Майте на увазі, що коли ви спочатку титулювали свій транспортний засіб, працівник, можливо, неправильно набрав ваше ім’я або перемістив ваше ім’я та прізвище.

 6. Переконайтеся, що під’їхав правильний транспортний засіб, і що інша інформація, наприклад, ваша поштова адреса, є правильною.

 7. Виберіть спосіб оплати та оплатіть реєстрацію. Зазвичай приймаються основні кредитні картки, але ви також можете оплатити електронним чеком.

 8. Потім вам доведеться вибрати спосіб доставки для вашої реєстрації, таблички, наклейки або вкладки. Можливо, вам доведеться доплатити, якщо ви хочете, щоб ці речі надіслали вам поштою, і іноді у вас є можливість забрати їх особисто.

 9. Нарешті, вам потрібно буде роздрукувати квитанцію про поновлення або рахунок-фактуру та подати його на безпечне зберігання.

Хто може зареєструвати автомобіль в Інтернеті?

Будь-який бажаючий може зареєструвати свою машину, вантажівку чи навіть транспортний засіб для відпочинку в Інтернеті за умови, що для цього створено його державний, окружний чи місцевий орган реєстрації. Більшість юрисдикцій є в курсі цього виду послуг, але все ще існують деякі затримки.

Believe_In_Me / iStock
Якщо ви перейдете на сайт реєстрації транспортних засобів у вашому штаті або окрузі і виявите, що опція недоступна, вам доведеться особисто відвідати відповідне агентство. Також існує важлива різниця між першою реєстрацією транспортного засобу та поновленням реєстрації. Деякі штати та округи дозволяють реєстрацію обох типів через Інтернет, тоді як інші дозволяють лише реєстрацію нових транспортних засобів та передачу прав власності здійснювати особисто в Департаменті автотранспортних засобів (DMV), Департаменті автотранспортних засобів (MVD), Департаменті ліцензування (DOL) або інший відповідний орган. Яка інформація вам потрібна для онлайн-реєстрації транспортного засобу Конкретна інформація або документи, необхідні для реєстрації транспортного засобу в Інтернеті, можуть дещо відрізнятися залежно від вашого місцезнаходження, але є кілька основних документів, які ви захочете зібрати перед тим, як спробувати онлайн-реєстрація.

Перша реєстрація

Для першої реєстрації транспортного засобу вам зазвичай знадобляться:

 • Заголовок, виданий на ваше ім’я.
 • Оформлення документів, в яких говориться, що ви пройшли тест на смог чи викиди.
 • Підтвердження автострахування.
 • Документація, яка показує, що ви пройшли перевірку безпеки автомобіля.

Якщо ваш транспортний засіб коли-небудь був пошкоджений або зазнав аварії, вам, як правило, знадобиться додаткова документація, як-от фотографії розбитого автомобіля, оригінальні пошкоджені заголовки, і, можливо, вам доведеться провести додатковий огляд. Перші реєстрації та реєстрація транспортного засобу з фірмовою назвою часто вимагають фізичного відвідування місцевого ліцензійного агентства. Якщо ви сумніваєтесь, ви зможете знайти інформацію про процес на веб-сайті відповідного відомства.

Поновлення в Інтернеті

Для поновлення реєстрації транспортних засобів в режимі онлайн процес набагато простіший. У більшості випадків ви можете поновити реєстрацію в Інтернеті за допомогою комбінації наступної інформації:

 • Ваше прізвище.
 • Номерний знак транспортного засобу.
 • Ідентифікаційний номер транспортного засобу (VIN).

Хоча цієї основної інформації достатньо в багатьох місцях, вам також може знадобитися:

 • Код або персональний ідентифікаційний номер (PIN) із повідомлення про поновлення реєстрації.
 • Обліковий запис у службі, яку ваш штат або округ використовує для обробки поновлення.

Що робити, якщо ваша наклейка на реєстрацію не з’явиться вчасно?

Хоча поновлення реєстрації транспортного засобу в Інтернеті, як правило, відбувається швидше, ніж поновлення поштою, через миттєву обробку воно все ще відстає від того, щоб зробити це особисто. Отже, якщо ви поновите реєстрацію занадто близько до терміну придатності, ви можете опинитися в незручній ситуації. Ось чому зазвичай є гарною ідеєю просто продовжити власноруч або вибрати опцію особистого оформлення реєстрації, якщо термін придатності не надто далеко. У деяких випадках ви можете не отримати документи або таблички вчасно, хоча здається, що ви поновили їх досить рано, щоб уникнути проблеми. Коли це трапиться, вам доведеться зв’язатися з місцевим DMV, MVD або DOL, щоб дізнатись, в чому проблема. Ось чому так важливо зберігати та друкувати квитанцію або рахунок-фактуру з моменту поновлення. Якщо ви потрапили в ситуацію, коли термін реєстрації закінчився, але вам обов’язково потрібно керувати автомобілем, квитанцією або рахунком-фактурою може мати можливість служити тимчасовим підтвердженням реєстрації.