Saltar al contenido

Як затвердити ваш iPhone

19 de julio de 2021

Двофакторна автентифікація стає все більш важливим як додатковий захід безпеки. Тим не менш, ви не хочете втратити доступ до свого пристрою, оскільки ви забули, як його розблокувати, коли отримуєте запит на схвалення пристрою. Ось як затвердити iPhone, коли ви отримаєте це повідомлення.

Змістовий покажчик

Що означає затвердження iPhone

Двофакторна автентифікація – це спосіб захистити ваш Apple ID від використання, якщо ваша особиста інформація потрапляє в чужі руки. Якщо після ввімкнення двофакторної автентифікації ви бачите повідомлення про схвалення вашого iPhone, це означає, що ви ввімкнули двофакторну автентифікацію через свій Обліковий запис Apple. Коли ви ввімкнули автентифікацію, ви ввімкнули a надійний пристрій як ваш особистий стільниковий телефон, або, можливо, iPad, який ви тримаєте вдома.

Затвердити iPhone з іншого пристрою

Найпростіший спосіб затвердити вхід – це скористатися кодом підтвердження, який Apple надсилає вам. Ось що ви робите після спроби ввійти в систему на новому пристрої: Цей метод буде працювати лише у тому випадку, якщо на вашому надійному пристрої працює iOS 9 або OS X El Capitan. Якщо він старший за цей, вам знадобиться один із інших методів.

 1. Відкрийте один із надійних пристроїв. Ви повинні були їх налаштувати, коли ввімкнули двофакторну автентифікацію.

 2. На вашому надійному пристрої автоматично з’явиться екран із повідомленням про нову спробу входу. Торкніться Дозвольте для відображення коду.

 3. На пристрої, на якому ви намагаєтесь увійти, введіть код, що відображається на вашому надійному пристрої. Тепер ви повинні мати доступ.

  Код підтвердження ідентифікатора Apple на iPhone, поруч із iPad

Затвердити iPhone за допомогою текстового або телефонного дзвінка

Якщо на даний момент у вас немає доступу до надійного пристрою, ви також можете надіслати код підтвердження як текстовий або телефонний дзвінок на надійний номер – вони також встановлюються в процесі двофакторної автентифікації. Ось як ви отримуєте текстовий або телефонний дзвінок після спроби ввійти на новий пристрій:

 1. Торкніться Не отримав коду підтвердження.

  Не отримали код? в iOS

 2. Ви отримаєте нове запит. Виберіть опцію надсилання коду на ваш надійний номер телефону.

 3. Ви отримаєте текстовий або телефонний дзвінок на свій надійний номер телефону. Введіть код, який ви бачите або чуєте на своєму новому пристрої, щоб завершити процес входу.

  Код підтвердження Apple ID за допомогою текстового повідомлення

Скористайтеся меню налаштувань, щоб отримати код

Нарешті, якщо ви не отримуєте автоматичних кодів і не можете прийняти дзвінок або текст, ви можете скористатися Налаштування меню на вашому надійному пристрої для створення коду. Ось що ви робите: цей метод буде працювати, навіть якщо ваш надійний пристрій у режимі офлайн.

 1. Йти до Налаштування > [Your Name] на вашому надійному пристрої. На старих пристроях, можливо, доведеться торкнутися iCloud знайти [Your Name] меню.

  Налаштування, кнопка Ім'я на iOS

 2. Торкніться Пароль та безпека.

 3. Нарешті, виберіть варіант, який говорить Отримайте код підтвердження. Торкніться гаразд коли закінчите.

  Пароль та безпека, отримати код підтвердження, кнопку OK у налаштуваннях iOS

Двофакторна автентифікація важлива, але не замикайтеся на холоді. Переконайтесь, що ви налаштовуєте автентифікацію, щоб налаштувати свої надійні пристрої, щоб швидко та легко затвердити нові пристрої.