Saltar al contenido

Як зателефонувати з програми Gmail

12 de julio de 2023

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Торкніться Чатвиберіть контакт і торкніться Телефон щоб здійснити голосовий виклик, або торкніться Камера щоб здійснити відеодзвінок.
 • Якщо ви не бачите опцію «Чат», торкніться Меню > Налаштування. Виберіть обліковий запис і торкніться Чат щоб увімкнути його.
 • Якщо ви не можете дзвонити, оновіть додаток і переконайтеся, що Gmail має дозвіл на доступ до мікрофона та камери.

У цій статті пояснюється, як дзвонити з програми Gmail для Android та iOS. Ця функція доступна для всіх, хто має Google Workspace або особистий обліковий запис Google. Здійснювати дзвінки можна лише за допомогою мобільного додатка Gmail. Якщо ви отримуєте доступ до свого облікового запису Gmail з іншої програми електронної пошти, ви будете перенаправлені в програму Gmail, коли приймаєте дзвінок від іншого користувача Gmail.

Як зателефонувати з програми Gmail?

У програмі Gmail виконайте наведені нижче дії, щоб здійснювати голосові чи відеодзвінки.

 1. Торкніться Чат у нижній частині програми Gmail. Якщо ви не бачите опцію «Чат», торкніться Меню > Налаштування. Виберіть обліковий запис і торкніться Чат щоб увімкнути його.

 2. Виберіть контакт, якому хочете зателефонувати.

 3. Торкніться Телефон щоб здійснити голосовий виклик, або торкніться Камера щоб здійснити відеодзвінок.

Коли одержувач погодиться, розпочнеться дзвінок із програми. Для голосових викликів у верхній частині екрана ви побачите тривалість виклику. Якщо в людини немає програми Gmail, її телефон не дзвонитиме, але вона може побачити, що ви намагалися зателефонувати. Якщо особа не відповість, вона побачить сповіщення у своїх чатах. Так само, коли ви пропустите дзвінок, ви отримаєте сповіщення у своїх чатах.

Банер поточного виклику та сповіщення про пропущений виклик у програмі Gmail для Android

У програмі Gmail можна лише телефонувати один на один. Для групових дзвінків вам потрібно буде налаштувати зустріч у Google Meet.

Чому я не можу дзвонити в Gmail?

Є ймовірність, що ця функція не розгорнута у вашому регіоні. Спробуйте оновити програму та перевірте дозволи програми, щоб переконатися, що Gmail має доступ до вашого мікрофона та камери.

Якщо ви не бачите опцій голосових і відеодзвінків у своїх чатах, ви можете надіслати запрошення до відеочату через Google Meet. У чаті торкніться Плюс (+) поруч із текстовим полем, а потім торкніться Посилання на знайомство.

Плюс (+) і посилання Meet у програмі Gmail для Android

Ви також можете здійснювати безкоштовні дзвінки на будь-який номер телефону з веб-переглядача за допомогою Google Voice.

FAQ

 • Як зателефонувати з Gmail на ноутбуці?

  Відкрийте Gmail у браузері та виберіть Нова зустріч на дні. Або відкрийте розмову в чаті, виберіть стрілка вниза потім виберіть Камера.

 • Як отримати номер телефону Google?

  Щоб отримати номер телефону Google, перейдіть на сторінку Google Voice і виберіть Для особистого використання, знайдіть номер, а потім пов’яжіть його з наявним номером телефону. Або виберіть Для бізнесу і виберіть план.