Saltar al contenido

Як захиститися проти, розпізнати та приручити вовків Minecraft

16 de abril de 2021

Вони віддані. Вони бійці. Вони зроблять все, щоб захистити вас. З невеликою різноманітністю поборних мобів у Minecraft, здається доречним поговорити про найближче, що ми маємо, до найкращого друга людини в нашій грі з блоків та цегли, Вовки. Вони можуть бути не вашим довіреним конем, але вони люблять пригоди! Ось що потрібно про них знати. Інформація у цьому посібнику стосується всіх версій Minecraft.

Змістовий покажчик

Де знайти вовків у Minecraft

Mojang
Вовки природно нерестяться в багатьох місцях навколо Minecraft. Вони частіше зустрічаються в холодних районах ігрового світу. Точними біомами, де можна зустріти Вовка, є, перш за все, таймові біоми (тайга, холодна тайга, холодна тайга М і мега тайга). У лісі водяться також вовки. Іноді їх важко помітити, тому, якщо у вас виникають проблеми, запасіться терпінням і продовжуйте шукати. Вовки більше не нерестяться в лісах та гігантські тайгові дерева у виданнях Bedrock та Education Minecraft.

Різні стани вовків у Minecraft

Майнкрафт Вовки - 3

Mojang
Стан Вовка визначається тим, як гравець взаємодіє з ним. Різні держави приручені, дикі та ворожі. Приручений Вовк має на шиї нашийник, що означає, що собака належить гравцеві. Колір нашийника можна змінити, застосувавши барвник до Вовка. Вибір прирученого вовка, не тримаючи барвника або свинцю, змушує його сидіти і залишатися там, де його розмістили. Якщо приручений Вовк йде за гравцем і знаходиться на відстані більше десяти кварталів, він телепортується в найближче доступне місце поруч з гравцем. Дикий Вовк не агресивний, коли до нього звертається гравець, але агресивний щодо скелетів, овець та кроликів. У дикого Вовка немає комірця, у нього два «примружені» очі, тоді як приручений Вовк має більш привітний вигляд. Вовки, як правило, нерестяться зграями по чотири, але їх можна знайти подалі від зграї. Ворожий Вовк агресивний по відношенню до гравця або натовпу і буде атакувати, коли його спровокують. У ворогів вороги мають червоні очі і темні плями хутра. Вони атакують дуже швидко і можуть завдати великої шкоди, якщо гравець не обережний. Ворожі вовки, як правило, не припиняють нападу на гравця або натовп, поки їх не вб’ють.

Як приручити та розводити вовків у Minecraft

Майнкрафт Вовки - 4

Mojang
Якщо ви хочете приручити Вовка, дайте йому кісточку. Це має 33% шансів працювати. Коли Вовка приручають, він діє як перераховано раніше. Якщо у вас є кілька приручених вовків, ви можете розводити їх. Давання Вовкам будь-якого виду м’яса дозволяє цуценяті народитися. Коли народжується Щеня, вони мають ті самі риси, що і приручений Вовк. М’ясо також лікує Вовка. Чим нижчий хвіст Вовка, тим менше у нього здоров’я. Годуючи Вовка вовком, ви можете помітити, як хвіст рухається вгору. Момент, коли хвіст перестає рухатися вгору, – це момент, коли Вовк повністю зцілиться.

Найкращий друг і супутник людини в бою

Майнкрафт Вовки - 5

Mojang
Приручені вовки нападатимуть на різних мобів та гравців, які нападають на своїх власників. Вони також атакують будь-які моби, на яких атакує гравець. Вони є прекрасним супутником у бою, оскільки завдають величезної шкоди в бою. Наявність помічника під час бою з істотами та іншими гравцями може легко врятувати вам життя в ситуації виживання.