Saltar al contenido

Як захистити свій пристрій Alexa

28 de julio de 2021

Пристрої з підтримкою Alexa розповсюджуються, частково тому, що вони корисні, коли у вас повні руки або вам потрібно зробити щось інше. Але, коли вони продовжують з’являтися в будинках, на підприємствах та скрізь, люди починають турбуватися про безпеку. Ось як керувати безпекою Alexa.

Змістовий покажчик

Загальна безпека та конфіденційність Alexa

По -перше, зосередьтеся на основах. Переконайтеся, що у вашому обліковому записі Amazon, мережі Wi-Fi та інших мережах Інтернету є надійні та надійні паролі, які хакери не зможуть легко вгадати. Регулярно оновлюйте вбудоване програмне забезпечення вашого маршрутизатора та іншої фізичної інфраструктури Інтернету, щоб також захистити від експлойтів. З точки зору конфіденційності, розмістіть свою Alexa подалі від тих областей, де краще не підслуховувати розмови, таких як спальні або ванні кімнати. Зберігайте його в громадських місцях, і коли ви обговорюєте щось чутливе в цих зонах, вимкніть мікрофон, натиснувши кнопку «Вимкнути звук» у верхній частині пристрою. Ви будете знати, що пристрій Amazon Echo вимкнено, коли дзвінок червоний, а на інших пристроях, таких як Sonos One, світлодіод під піктограмою мікрофона вимкнеться. Щоб вимкнути камеру на таких пристроях, як Echo Spot та Echo Show, проведіть пальцем вниз від верхньої частини екрана та торкніться Налаштування > Параметри пристрою, а потім торкніться Увімкнути камеру перейти до вимкнено.

Уважно вибирайте навички Alexa

Так само, як ви не повинні завантажувати програми на свій телефон, не дивлячись, до чого програма хоче отримати доступ, ви також не повинні завантажувати навички в Alexa, якій ви не довіряєте. На жаль, Amazon не вимагає від розробників повного розкриття інформації, до якої отримає навик доступ, а також посилання на загальну політику конфіденційності та умови використання розробника. Хоча це може бути корисним для того, щоб розповісти вам, яку інформацію може використати розробник доступу, немає можливості дізнатися напевно. Тож, якщо навику потрібен доступ до даних, якими ви не хочете ділитися, залиште це. За навичками, які ви вже завантажили, ви можете побачити, до яких дозволів вони зверталися.

 1. Відкрийте додаток Alexa і торкніться Налаштування > Конфіденційність Alexa > Керуйте дозволами на вміння.

 2. Ви побачите меню дозволів, які можуть вимагати навички. Торкніться дозволу, і ви побачите список навичок, якими він користується. Вимкніть цей дозвіл за допомогою перемикача праворуч від навички.

  Доступ до дозволів повного імені, вимкніть

 3. Якщо ви більше не хочете збирати дані, попросіть Alexa відключити їх. Наприклад, якби ви хотіли вимкнути Lyft, ви сказали б «Алекса, вимкніть Lyft. »

Видалення доступу Amazon до даних з Alexa

Інший спосіб керування безпекою Alexa – запобігти надсиланню пристроєм даних на Amazon. Ви робите це з того самого меню, у якому ви перевіряєте дозволи на вміння Alexa. Торкніться Керуйте, як ваші дані покращують Alexa та вимкнути Використовуйте записи голосу, щоб допомогти розробити нові функції та Використовуйте повідомлення для вдосконалення транскрипції. Це обмежить, які дані та записи ваша Alexa надсилає безпосередньо Amazon.

Увімкнення голосового PIN -коду для Alexa

Якщо ви хочете обмежити можливість інших членів вашої родини купувати товари за допомогою їх голосу в Alexa, ви можете ввімкнути голосовий PIN -код.

 1. Йти до Налаштування > Обліковий запис Alexa > Голосові покупки.

 2. Якщо ви хочете повністю вимкнути голосову покупку, вимкніть її Купуйте голосом.

  Обліковий запис Alexa, голосова покупка, купівля за допомогою голосу в налаштуваннях Alexa на iOS

  Якщо у вас не включено функцію 1-Click на Amazon, голосова покупка не працюватиме. Ви також можете відключити функцію «1 клік», якщо вас турбують небажані покупки.

 3. Увімкнути Голосовий код і встановіть PIN -код. PIN -код буде видно в налаштуваннях програми. Переконайтеся, що ваш телефон захищений і фізично недоступний.

 4. Торкніться Купівля дитячих навичок і вимкніть його, якщо вас турбує, що діти додають навички без вашого дозволу.

Як видалити записи з вашої Alexa

Alexa пропонує два інструменти із записами. Один дозволяє видалити запис, але інший настільки ж важливий, оскільки дозволяє розповідати Алексі, що слухати, а що ні. Трохи часу, витраченого на вдосконалення цього, обмежить неправдиві записи та покращить вашу конфіденційність.

 1. Відкрийте додаток Alexa, а потім виберіть Налаштування > Обліковий запис Alexa > Історія.

 2. Відкриється меню з усією інформацією, яку записала Алекса. Немає функції видалення всіх, тому вам потрібно буде видалити кожну команду окремо. Торкніться стрілочки праворуч від запису, а потім Видалити запис.

  Історія, стрілка вниз, кнопка Видалити запис у налаштуваннях Alexa на iOS

 3. Перш ніж видалити запис, дайте відповідь на запитання «Чи зробила Алекса те, що ти хочеш?» Торкніться Так щоб навчити свою Alexa звертати увагу на ці запити, або натисніть Ні навчити його ігнорувати ці прохання. Це допоможе обмежити непотрібні записи.

Зміна слів пробудження для Alexa

Якщо ви не хочете, щоб ваш пристрій реагував на слово «Alexa», скажіть «Alexa, змініть слово пробудження». Ви зможете вибирати зі списку слів пробудження, залежно від пристрою. Зміна слова пробудження не слід розглядати як сильну функцію безпеки. Список слів широко доступний в Інтернеті, і хтось може просто спускатися по списку, поки пристрій не зреагує.