Saltar al contenido

Як зашифрувати свій iPhone

5 de mayo de 2023

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Щоб увімкнути шифрування iPhone, відкрийте «Налаштування», торкніться Face ID і парольі переконайтеся, що пароль увімкнено.
 • Захист даних увімкнено має відображатися в нижній частині Face ID і пароль екран.
 • Шифрування даних iPhone не перешкоджає державним органам отримати доступ до вашої резервної копії на серверах Apple.

Цей посібник допоможе вам увімкнути шифрування даних на вашому iPhone. Він пояснює, які дані iPhone шифруються після ввімкнення цієї функції безпеки iOS, а також міститиме кілька порад про те, як ще більше покращити конфіденційність і безпеку вашого смартфона.

Як увімкнути шифрування даних на iPhone

Налаштування шифрування даних вашого iPhone, імовірно, уже ввімкнено, якщо у вас увімкнено пароль або Face ID для розблокування мобільного телефону та входу в програми. Ось як ви можете перевірити, чи ваші дані захищені, і що робити, якщо це ні.

 1. Відкрийте налаштування.

 2. Прокрутіть вниз і виберіть Face ID і пароль.

 3. Введіть пароль, який ви налаштували, коли отримали свій iPhone.

 4. Перевірте, щоб переконатися Вимкніть пароль відображається опція. Це означає, що ваш пароль наразі ввімкнено, а шифрування даних вашого iPhone активне, коли він заблокований. Якщо ви бачите Увімкніть пароль, це означає, що ви не встановили пароль або той, який ви створили, вимкнено. Якщо це так, торкніться Увімкніть пароль щоб активувати його або встановити пароль iPhone.

 5. Прокрутіть униз сторінки. Якщо ви бачите Захист даних увімкнено повідомлення, це означає, що дані вашого iPhone захищені, і тепер до них важче отримати доступ зловмисникам. Якщо ви не бачите цього повідомлення, ще раз перевірте, чи ввімкнено ваш пароль. Іноді вам може бути незручно використовувати пароль, але він потрібен для належної роботи процесу шифрування даних iPhone.

  Параметри Face ID і Passcode з Turn Passcode Off і захист даних увімкнено

Чи є в iPhone шифрування?

Так. Смарт-пристрої Apple iPhone, iPod touch і iPad підтримують базове вбудоване шифрування, коли ввімкнено пароль. Mac також підтримує власну форму шифрування даних. Шифрування на пристроях iOS і iPadOS від Apple, таких як iPhone, iPod touch і iPad, називається захистом даних. Шифрування даних Mac називається FileVault.

Що означає зашифрувати свій iPhone?

Коли iPhone заблоковано та ввімкнено пароль, більшість ваших особистих даних і інформації облікового запису Apple зашифровано. Це шифрування ускладнює доступ зловмисників до інформації вашого смартфона незалежно від того, чи вони фізично поблизу вас, чи намагаються зламати ваш iPhone через Інтернет, стільникову мережу чи з’єднання Bluetooth. Розблокування iPhone за допомогою коду доступу або ідентифікатора обличчя розшифровує дані вашого iPhone, тож ви або будь-хто, кому ви даєте свій телефон, коли він розблокований, можете отримати до нього доступ.

Які дані захищає шифрування iPhone?

Коли параметр захисту даних iPhone увімкнено, такі типи інформації та дії шифруються:

 • Збережені паролі та імена користувачів.
 • Налаштування та параметри Інтернету Wi-Fi.
 • Історія веб-перегляду Safari.
 • Дані про здоров’я.
 • Історія телефону та iMessage.
 • Фото та відео.
 • Контакти, нотатки, нагадування та інші дані додатків Apple.

Хоча додатковий захист має забезпечити вам додатковий спокій, важливо розуміти, що ці зашифровані дані не є повністю конфіденційними, якщо їх резервні копії зберігаються на серверах Apple через iCloud. Apple спочатку планувала повністю зашифрувати всі резервні копії користувачів, щоб захистити конфіденційність користувачів, але зрештою відмовилася від цього після тиску з боку ФБР. Дані iPhone, збережені в хмарі як частина резервного копіювання iCloud, все ще можуть бути доступні органам влади. Це означає, що хоча шифрування вашого iPhone захищає його локальні дані від прямих атак, органи влади можуть отримати доступ до будь-яких зашифрованих файлів або дій, які ви синхронізували з обліковим записом iCloud під час резервного копіювання, якщо це потрібно для розслідування.

Захист даних iPhone захищає все?

Більшість даних, пов’язаних зі сторонніми програмами та службами Apple, захищено, якщо захист даних увімкнено, але це не включає інформацію та файли, пов’язані зі сторонніми програмами. Наприклад, увімкнення захисту даних iPhone не захистить ваш обліковий запис Facebook від хакерів, якщо ви використовуєте для нього слабкий пароль і не ввімкнули двофакторну автентифікацію (2FA). Шифрування також не захистить будь-яке спілкування, яке ви здійснили через сторонню програму обміну повідомленнями, якщо її сервери зламано. Увімкнення шифрування на вашому iPhone – це лише один із кроків, який вам слід зробити, коли мова йде про захист ваших особистих даних. Є кілька ефективних способів підвищити рівень безпеки під час використання iPhone. Ось кілька коротких порад, щоб почати.

 • Перейдіть на додаток для обміну повідомленнями з наскрізним шифруванням, наприклад Telegram або Signal.
 • Використовуйте програму для веб-браузера з особливою увагою до конфіденційності, як-от Brave.
 • Увімкніть 2FA у якомога більшій кількості облікових записів і додатків.
 • Ніколи не використовуйте той самий пароль для кількох облікових записів і завжди робіть його надійним.
 • Слідкуйте за оновленнями програм і операційної системи iPhone.

FAQ

 • Як зашифрувати повідомлення на iPhone?

  Такі служби Apple, як iMessage і FaceTime, мають вбудоване наскрізне шифрування, тож повідомлення можете бачити лише ви та одержувач. Обов’язково встановіть пароль для свого iPhone, щоб ніхто не міг отримати доступ до ваших повідомлень, якщо вони заволодіють вашим телефоном.

 • Як скинути пароль резервної копії iPhone?

  Якщо ви забули пароль для резервної копії свого iPhone, ви не зможете отримати доступ до своїх даних, але ви можете створити нову резервну копію з новим паролем. На своєму пристрої перейдіть до Налаштування > Загальний > Скинути > Скинути всі налаштування і введіть свій пароль. Потім створіть нову резервну копію з паролем, який ви запам’ятаєте.

 • Як зашифрувати електронні листи на своєму iPhone?

  Йти до Налаштування > Пошта > Облікові записи > виберіть обліковий запис, який потрібно зашифрувати > виберіть адресу електронної пошти > Просунутий. Тоді можна вибирати Знак або Шифрувати за замовчуванням але щоб обидва варіанти працювали, ви повинні налаштувати сертифікат, перш ніж ці параметри можна буде ввімкнути.

 • Як віддалено стерти вкрадені чи втрачені дані iPhone?

  Спочатку увімкніть «Знайти мій iPhone». У веб-браузері увійдіть в iCloud і виберіть Усі пристроївиберіть свій пристрій, а потім виберіть Стерти iPhone щоб дистанційно стерти ваш iPhone.

 • Як зашифрувати дані iPad?

  Кроки для шифрування iPad такі ж, як для налаштування шифрування на iPhone, оскільки вони обидва використовують ту саму операційну систему (iOS). Однак функції можуть відрізнятися залежно від версії iOS, на якій працює ваш пристрій.