Saltar al contenido

Як збільшити швидкість мобільного Інтернету в машині

12 de mayo de 2021

Незалежно від того, використовуєте ви телефон або спеціальну мобільну точку доступу для забезпечення доступу до Інтернету у вашому автомобілі, ви, мабуть, стикалися з проблемами прийому або швидкості в той чи інший момент. Великі стільникові мережі справді створили свою інфраструктуру за останні кілька десятиліть, і мобільний зв’язок та швидкість набагато кращі, ніж коли-небудь, але ситуація все ще далека від досконалості. І у світі, де ви все ще можете зіткнутися з мертвими зонами або поганим стільниковим зв’язком у вашому домі чи офісі, це не повинно бути несподіванкою, коли ви стикаєтесь із ще гіршими проблемами під час їзди на машині. У деяких ситуаціях, залежно від таких факторів, як розміщення та покриття стільникової вежі, можливо, нічого з цим зробити не вдасться. Але якщо вам пощастить, один або кілька із цих способів підвищити швидкість мобільного Інтернету можуть окупитися.

Змістовий покажчик

Покиньте свій фантазійний чохол для телефону

BSIP / UIG / Getty Images
Холодний і важкий факт, що не всі телефони створені рівними, і велика частина цього полягає в тому, що майже всі сучасні стільникові телефони використовують внутрішні антени. Це хороша річ з точки зору естетики, але це може спричинити величезні проблеми, коли справа стосується прийому, і вам не доведеться шукати далі, ніж початковий запуск iPhone 4, для підтвердження цього. У цьому випадку контрінтуїтивним виправленням було поставити регістр між зовнішній кільце антени та вашу руку. Практично в будь-якій іншій ситуації все навпаки: видаліть свою справу, і є досить великий шанс, що ваш стільниковий прийом (і ваше підключення до Інтернету) покращиться.

Змініть розташування телефону або точки доступу

Телефон на центральній консолі

Кохей Хара / Банк зображень / Getty Images
Коли ви їдете в машині, положення вашого телефону або точки доступу, природно, змінюватиметься, коли ви переходите з місця на місце, що може призвести до втрати дзвінків та поганого підключення до Інтернету залежно від покриття стільникового зв’язку в місцевій мережі. З цим не можна багато чого зробити, але зміна положення телефону чи точки доступу у вашому автомобілі насправді може дуже допомогти. Якщо у вас є проблеми з підключенням, а ваш телефон або гаряча точка зберігаються у бардачку або центральній консолі, витягніть їх і спробуйте покласти на приладову панель або лобове скло – якщо це законно, де ви знаходитесь – із відповідним тримачем, який далі перешкоджати антені.

Спробуйте підсилювач сигналу стільникового телефону

Підсилення сигналу

Джон Ренстен / Вибір фотографа / Getty Images
Підсилювачі стільникового сигналу – це пристрої, які складаються з антени, яку ви встановлюєте поза автомобілем, базової станції всередині автомобіля та іншої антени всередині автомобіля. Ці пристрої працюють не завжди, але це, безумовно, варіант, який варто вивчити, якщо ви живете та їдете в районі з плямистим покриттям стільникового зв’язку, або якщо ви їдете на транспортному засобі, який перешкоджає інакше пристойному сигналу, і переставлення телефону не працює . Завдяки тому, як працюють підсилювачі стільникового сигналу, ви можете використовувати лише той, який спеціально розроблений для роботи з мережею вашого стільникового провайдера.

Спробуйте додаток для підвищення швидкості

Мобільний Інтернет

Innocenti / Cultura / Getty Images
Більшість програм, які стверджують, що підвищують швидкість підключення до Інтернету, більше плацебо, ніж будь-що інше, але є кілька винятків, і спробувати не завадить. Зокрема, якщо у вас є кореневий телефон Android, ви можете встановити програму, яка змінить налаштування TCP / IP телефону та покращить швидкість з’єднання. Це нічого не допоможе, якщо ваша проблема пов’язана з поганим покриттям, ніж із повільною швидкістю з’єднання, але варто зробити спробу, якщо ваше зв’язок уже надійне.

Торгова кількість за якість

Людина тикає телефон

stend61 / Getty Images
Якщо ваш провайдер пропонує дані 4G і ваш телефон їх підтримує, вимкнути їх може здатися нерозумним. Однак це може насправді призвести до більш повільного, але надійного з’єднання даних. Це особливо актуально, якщо ви проживаєте в районі, де локальна мережева інфраструктура 4G не може впоратися із навантаженням, накладеним кількістю людей, які намагаються нею користуватися. Оскільки 3G часто ідеально підходить для таких заходів, як потокове передавання музики, це може бути вашим найкращим варіантом, якщо ви живете в районі з плямистою 4G-інфраструктурою.

Оновіть апаратне забезпечення

Старий телефон Новий телефон

Дон Бейлі / E + / Getty Images
На відміну від попереднього варіанту, який включав перенасичені мережі поточного покоління, ваша проблема насправді може бути у вашому обладнанні. Якщо ви користуєтесь телефоном або гарячою точкою, яка починає трохи затягуватися в зубі – що може статися тривожно швидко у світі мобільних телефонів – тоді на картах може бути оновлення. Ви навіть можете отримати право на халяву.

Перейдіть на іншого оператора

Вилка в дорозі

Тім Роббертс / The Image Bank / Getty Images
Іноді проста істина полягає в тому, що ваш перевізник є джерелом усіх ваших проблем. Якщо їхня інфраструктура локальної стільникової мережі не в силі, або вони просто недостатньо розробили свою високошвидкісну інфраструктуру, тоді комутатор може бути в порядку. У деяких випадках, якщо ви проживаєте у великій мегаполісі, ви можете виявити, що перехід від великого перевізника до малого перевізника – в іншій мережі – призведе до менших заторів та вирішить вашу проблему. Ви навіть можете виявити, що якщо ви живете в сільській місцевості, невеликий місцевий перевізник може найкращим чином задовольнити ваші потреби. В інших ситуаціях, якщо ви живете в районі, який не обслуговується малими або місцевими перевізниками, або якщо ви багато подорожуєте, тоді великі хлопці з їх розгалуженою мережею – єдиний шлях.