Saltar al contenido

Як змусити пісні iTunes діяти як аудіокниги

29 de abril de 2021

Частина організації вашої бібліотеки iTunes організована – це переконатися, що ваша постійно зростаюча колекція медіа-файлів знаходиться у правильному місці. Це полегшує пошук, відтворення та синхронізацію файлів на iPod, iPhone та iPad. Однак з часом у вас, ймовірно, з’являться всілякі цифрові аудіофайли в папці iTunes Music (виділені для пісень), яких там взагалі бути не повинно. Наприклад, якщо ви зірвали добірку аудіокниг із компакт-диска (а не купували та не завантажували з iTunes Store), то є велика ймовірність, що ці розірвані аудіофайли, ймовірно, потраплять у папку iTunes Music замість розділу Книги. Щоб допомогти вам ефективно обрізати свою бібліотеку iTunes, щоб вона залишалась у хорошій формі, Apple спростила швидку зміну медіа-типу файлів, щоб вони автоматично сортувались у потрібну категорію.

Змістовий покажчик

Чому ставлення до пісні як до аудіокниги часом корисно

Іноді можна отримати перевагу, обдуривши iTunes, думаючи, що пісня – це аудіокнига. Змінивши тип носія пісні на аудіокнигу, ви зможете додати функцію закладки, яка зазвичай недоступна для музичних файлів. Можливо, ви захочете зробити це, наприклад, якщо загальний час відтворення аудіофайлу дуже великий. Замість того, щоб проходити процес розбиття аудіофайлів на окремі частини за допомогою інструмента редагування звуку або перетворення в інший формат, ви можете просто додати закладку, сказавши iTunes – «привіт, це аудіокнига!» Цей iTunes не тільки є чудовим організаційним інструментом, але й може заощадити величезну кількість часу на виконання непотрібних завдань. На відміну від більш радикальних заходів, зазначених вище, це теж оборотний процес. Якщо ви хочете повернути пісню, яка знаходиться в розділі «Книги», назад до категорії «Музика», ви можете просто змінити її тип носія знову і переглянути, як вона автоматично повертається разом із рештою ваших пісень.

Ви спочатку створили резервну копію бібліотеки iTunes?

У цьому підручнику немає нічого руйнівного, але перед тим, як почати змінювати речі у своїй бібліотеці iTunes, непогано створити оновлену резервну копію, щоб у вас був варіант аварійного відновлення про всяк випадок. Якщо ви не впевнені, як це зробити, ми написали підручник з резервного копіювання бібліотеки iTunes, який допоможе вам. Якщо з вашою колекцією пісень щось піде не так, ви завжди зможете відновити бібліотеку iTunes із створеної вами резервної копії.

Кроки підручника: Як змусити пісні iTunes діяти як аудіокниги

Якою б не була ваша причина, за якою ви бажаєте обдурити iTunes щодо розгляду деяких ваших аудіофайлів як аудіокниг, перегляньте підручник нижче, щоб побачити, як це досягається.

 1. Перегляд музичної категорії

  Запустіть програму iTunes і знайдіть на лівій панелі Бібліотека розділ. Під цим клацніть на Музика пункт меню. Потім буде перераховано всі пісні, які є у цій категорії.

 2. Вибір пісень для зміни

  Якщо ви хочете вибрати одну пісню, яку потрібно змінити на аудіокнигу, просто клацніть на ній правою кнопкою миші та виберіть Отримати інформацію у спливаючому меню. Щоб вибрати кілька пісень, які потрібно змінити, утримуйте кнопку [CTRL Key] (Мак: [Command Key]) на клавіатурі та натисніть кілька пісень, щоб виділити їх. Клацніть правою кнопкою миші та виберіть Отримати інформацію варіант.

 3. Щоб виділити блок пісень для зміни – клацніть на першій пісні, утримуючи клавішу [Shift Key] а потім клацніть на кінцеву пісню в блоці, щоб виділити свій вибір. Клацніть правою кнопкою миші та виберіть Отримати інформацію варіант.

 4. Зміна типу носія

  Клацніть на Варіанти вкладка меню у верхній частині щойно відкритого вікна. Клацніть на спадне меню для Медіа-вид варіант і вибрати Аудіокнига зі списку. Клацніть спадне меню поруч із Запам’ятайте позицію варіант і вибрати Так зі списку. Клацніть гаразд конвертувати.

 5. Перевірка ваших конвертованих пісень – це тепер аудіокниги

  Нарешті, щоб перевірити, чи вибрані вами пісні автоматично перевизначені як аудіокниги, клацніть на Книги опція меню (у Бібліотека розділ) на лівій панелі iTunes. Тепер ви повинні виявити, що iTunes запам’ятає позицію відтворення пісні, якщо ви зупините її до того, як вона досягне кінця.

 6. Це воно!

Якщо ви хочете будь-коли відмовити цю конверсію, просто виділіть пісні в Книги категорію та змінити Медіа-вид варіант до Музика (через Отримати інформацію).