Saltar al contenido

Як змусити Outlook відправляти пошту відразу

11 de mayo de 2021

Налаштуйте Outlook, щоб він доставляв пошту відразу після натискання Надіслати замість використання розкладу розсилки пошти. Ключ полягає у встановленні відповідних параметрів. Інструкції в цій статті стосуються Outlook 2019, 2016, 2013 та 2010, а також Outlook для Microsoft 365.

Змістовий покажчик

Змініть Outlook, щоб він відразу надсилав пошту

Якщо Outlook чекає надсилання вашої електронної пошти за розкладом, змініть параметри так, щоб вона відразу надсилала електронні листи, коли ви натискаєте Надіслати кнопку.

 1. Йти до Файл.

 2. Виберіть Варіанти.

 3. В Параметри Outlook, виберіть Розширений.

  Знімок екрана, що відображає вкладку Додатково

 4. Перейдіть до Надіслати та отримати розділ.

  Знімок екрана надсилання та отримання в параметрах Outlook

 5. Виберіть Надішліть негайно при підключенні прапорець.

 6. Виберіть гаразд.

Що відбувається, коли ввімкнено функцію «Надсилати негайно при підключенні»?

Коли UНадішліть негайно при підключенні параметр увімкнено в Outlook, і ви натискаєте Надіслати, що буде далі, залежить від того, підключені ви до мережі та від того, чи Outlook перебуває в автономному режимі чи в Інтернеті:

 • Якщо ви підключені, а для Outlook встановлено значення Робота в Інтернеті, повідомлення доставляється негайно, якщо в Outlook не виникає помилка. У такому випадку після цього періодично здійснюється спроба доставки.

 • Якщо ви підключені, а для Outlook встановлено значення Працюйте в автономному режимі, Outlook не доставить повідомлення електронної пошти. Повідомлення зберігається в Вихідні доки ви не встановите для Outlook Робота в Інтернеті. Outlook намагається надіслати повідомлення в автономному режимі, якщо обліковий запис входить до групи надсилання / отримання який налаштований на спробу доставки пошти за графіком під час роботи в автономному режимі.

 • Якщо ви не підключені, а для Outlook встановлено значення Робота в Інтернеті, Outlook надсилає електронне повідомлення, але повертає помилку. Повідомлення зберігається в Вихідні. Outlook намагається доставити електронний лист через кілька хвилин після підключення.

 • Якщо ви не підключені, а для Outlook встановлено значення Працюйте в автономному режимі, Outlook не доставить повідомлення відразу.

U

Зробіть Outlook спробувати доставку пошти в будь-який час

Натисніть F9, або виберіть Надіслати / Отримати > Надіслати / Отримати всі папки щоб Outlook намагався доставити будь-які повідомлення в папках Вихідні (за умови, що облікові записи включені в Група надсилання / отримання що входить до посібника Надіслати / Отримати дії.