Saltar al contenido

Як змінити діапазон Fitbit

16 de julio de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Знайдіть швидкознімні шпильки, затискачі або кнопки на вашому поточному діапазоні. Натисніть ці кнопки і обережно від’єднайте стрічку, потягнувши її.
 • Для більшості стрічок Fitbit кріплення нової стрічки – це той самий процес в зворотному порядку: натисніть її металеву скобу в кнопку вашого Fitbit.
 • Inspire: Тримайте під прямим кутом, посуньте нижню частину шпильки в нижню виїмку на корпусі годинника. Під час натискання швидковідпускаючого штифта натисніть на верхній виріз.

Якщо ваша улюблена група Fitbit зламана, зношена або перестала бути вашою улюбленою, ви можете легко її поміняти. Ось інструкції щодо зміни діапазонів на Fitbit Charge, Ionic, Inspire та Ace 3 для дітей.

Як змінити діапазон на Fitbit Charge

Ці вказівки стосуються Charge 2, Charge 2 HR та Charge 3, у яких усі використовуються однакові затиски.

 1. Загляньте всередину ремінця Fitbit Charge і знайдіть два швидкознімні затискачі, підключені до обох боків корпусу годинника.

 2. Тримаючи футляр годинника Fitbit однією рукою, натисніть великим пальцем іншої руки зовнішній край фіксатора (показаний червоним внизу) і потягніть футляр годинника до себе. Ця дія звільняє корпус годинника від кліпу. Повторіть цей процес для іншої сторони діапазону. Ніколи не примушуйте нічого при зміні гурту. Якщо він відчуває застряг, обережно посуньте гурт, щоб звільнити його. Якщо у вас виникли проблеми, зверніться до довідки Fitbit.

  Fitbit
 3. Щоб прикріпити стрічку, ви в основному змінюєте вищезазначені кроки. Для початку перевірте положення корпусу годинника на зап’ясті та переконайтеся, що ви прикріплюєте ремінці до правильних сторін корпусу годинника.

 4. Далі тримайте корпус годинника в одній руці, витягнувши всередину до себе. Візьміть одну сторону ремінця другою рукою і прикріпіть, натиснувши футляр для годинника подалі від себе в швидкознімний затиск. Цього разу не потрібно натискати на кліп, просто закріпіть його. Повторіть цей процес з іншої сторони групи.

Fitbit Charge 3

Fitbit
Ви замість цього володієте Fitbit Versa? Змінити діапазон Fitbit Versa також не надто складно.

Як змінити діапазон на Fitbit Ionic

Смуги Fitbit Ionic мають два розміри, великий і малий, але процес зміни їх смуг однаковий. Ось як це зробити.

Fitbit Ionic

Fitbit
 1. Загляньте всередину вашої іонічної стрічки Fitbit і знайдіть дві миттєві металеві кнопки, під’єднані до обох боків корпусу годинника вашого трекера Fitbit.

 2. Тримаючи футляр годинника Fitbit однією рукою, натисніть металеву кнопку (показано внизу синім кольором) ескізом вашої другої руки та обережно від’єднайте стрічку, витягнувши її. Він повинен легко від’єднатися при натисканні кнопки. Повторіть цей процес для іншої сторони діапазону. Ніколи не примушуйте нічого при зміні гурту Якщо він відчуває застряг, обережно посуньте гурт, щоб звільнити його. Якщо у вас виникли проблеми, зверніться до довідки Fitbit.

  Розташування клітинок Fitbit Ionic

  Fitbit
 3. Приєднання нової смуги – це, в основному, зворотний процес, описаний вище. Для початку покладіть корпус годинника на зап’ястя, щоб переконатися, що ви прикріплюєте стрічки до правильних сторін.

 4. Просто натисніть на металеву скобу в кнопці вашого Fitbit. Вам не потрібно натискати кнопку, просто закріпіть її. Повторіть цей процес для іншої сторони.

Як змінити діапазон на Fitbit Inspire

Трекер Fitbit Inspire має невеликі швидкознімні шпильки, які кріплять стрічки до корпусу годинника. Це трохи складніше, ніж інші моделі, але все одно легко поміняти місця діапазонами. Ось як:

Fitbit Inspire

Fitbit
 1. Загляньте всередину ремінця Fitbit Inspire і знайдіть два шпильки для швидкого вивільнення, з’єднані з обох боків корпусу годинника трекера.

 2. Кончиком пальця натисніть на важіль швидкого вивільнення штифта і обережно відтягніть стрічку від корпусу годинника. Він повинен легко від’єднатися, тому нічого не змушуйте. Повторіть цей процес для іншої сторони.

  Розміщення штифтів Fitbit Inspire

  Fitbit
 3. Щоб прикріпити нову стрічку, тримайте її під прямим кутом і посуньте нижню частину штифта (на стороні, протилежній важелю швидкого вивільнення), у нижню виїмку на корпусі годинника Fitbit.

  Прикріплення стрічки Fitbit Inspire

  Fitbit
 4. Натискаючи на важіль швидкого вивільнення, натисніть на штифт у верхній частині корпусу годинника Fitbit. Після надійного кріплення відпустіть важіль швидкого зняття. Повторіть цей процес для іншої сторони діапазону.

  Закінчіть кріплення стрічки Fitbit Inspire

  Fitbit

Як змінити діапазон на Fitbit Ace 3

Фітнес-трекери Fitbit Ace 3 та Fitbit Ace 2 для дітей мають гнучку стрічку, яка дозволяє вставляти та вивозити футляр для годинника, завдяки чому ви можете швидко перемикати стрічки без будь-яких шпильок та застібок. Ось як:

Fitbit Ace 2

Fitbit
 1. Тримайте футляр для годинника Ace 3 так, щоб він був звернений до вас, а кнопка знаходиться зліва.

 2. Акуратно натисніть на корпус годинника через отвір на гнучкій стрічці, щоб зняти його.

  Від'єднання циферблата годинника від Fitbit Ace 2

  Fitbit
 3. Зверніть процес, щоб прикріпити нову смугу. Для початку притримайте корпус годинника до себе, натиснувши кнопку зліва.

 4. Тепер розмістіть верхню частину корпусу годинника у гнучкому отворі браслета та обережно посуньте корпус годинника знизу, доки він надійно не закріпиться у стрічці. Переконайтеся, що краї браслета прилягають рівно до трекера.

  Прикріплення циферблата годинника до Fitbit Ace 2

  Fitbit