Saltar al contenido

Як змінити екран входу в систему Windows 10

19 de julio de 2021

Екран входу в Windows 10, який часто називають екраном входу, – це екран, який з’являється після екрана блокування, коли ви вмикаєте пристрій Windows 10 і проводите пальцем вгору по екрану або натискаєте клавішу на клавіатурі. Хоча більшість людей бачитимуть екран входу в Windows 10 лише протягом декількох секунд, коли вони або вводять свій пароль, або входять із Windows Hello, багато хто врешті виявить бажання змінити фонове зображення логотипу Windows за замовчуванням на щось більше персоналізований. Ось як змінити фонове зображення на екрані входу / входу в систему Windows 10.

Хронологія Windows – це потужна функція Windows 10, якою ви повинні користуватися.
Microsoft

Змістовий покажчик

Як змінити образ для входу в систему Windows 10

Зміна зображення на екрані входу досить проста, що дозволяє користувачам швидко і часто змінювати це налаштування, як завгодно часто.

  1. Натисніть Win + I щоб відкрити Налаштування Windows, потім виберіть Персоналізація.

    персоналізація Windows - -

  2. Виберіть Екран блокування в меню ліворуч на екрані. Більшість налаштувань на цій сторінці призначені для налаштування фонового зображення для екрана блокування, екрану, який з’являється під час першого ввімкнення пристрою Windows 10, але перед тим, як ви побачите екран входу / входу. Прокрутіть униз цієї сторінки, і ви побачите варіант Показувати фонове зображення на екрані блокування на екрані входу. Установіть перемикач поруч із цим параметром, щоб скопіювати зображення власного екрана блокування на екран входу. Цей параметр замінює зображення логотипу Windows 10 за замовчуванням вашим індивідуальним зображенням на екрані блокування.

    показати екран блокування

Параметри зображення зображення на екрані блокування та входу в систему Windows 10

Після того, як ви ввімкнули параметр, який пов’язує екран входу / входу та фонові зображення екрана блокування, ви можете редагувати зображення на тому ж екрані налаштувань, використовуючи один із трьох варіантів із Передумови спадне меню.

  • Прожектор для Windows: Якщо вибрати цей параметр, кожен день відображатиметься випадкове високоякісне зображення, зняте з пошукової системи Bing.
  • Картина: Цей параметр дозволить вам переглядати комп’ютер, щоб знайти власне зображення, яке використовуватиметься як зображення блокування та входу.
  • Слайд-шоу: Ця остання опція змусить ваші екрани блокування та входу випадковим чином вибрати зображення як фонове зображення із вибраної вами папки. Після увімкнення та вибору папки кожен раз, коли ви вмикаєте пристрій Windows 10, із папки вибирається нове зображення. Чим вище роздільна здатність зображень, тим краще вони будуть виглядати.

Чи можу я змінити екран блокування та екран входу?

Немає офіційного способу створити окремі фонові зображення для екранів блокування та входу в систему Windows 10. Кілька неофіційних програм раніше вмикали цю можливість, але оновлення системи Windows 10 робили їх марними.

Чи потрібно змінювати фон для входу в Windows 10?

Вам не потрібно змінювати зображення екрана входу в систему Windows 10; фон логотипу Windows за замовчуванням добре працюватиме для більшості людей. Налаштування фонового зображення на екрані входу є суто косметичною зміною і взагалі не вплине на те, як працює пристрій Windows 10.