Skip to content

Як змінити звук нової пошти в Apple Mail

3 de Липень de 2021

Що знати

 • Відкрийте програму Пошта та виберіть Пошта > Преференції у рядку меню.
 • Виберіть Загальні вкладку.
 • Виберіть новий звук у спадному меню поруч із Звучать нові повідомлення.

У цій статті пояснюється, як змінити звук нової пошти на Mac за допомогою Apple Mail в OS X Lion (10.7) та новіших версіях. Він включає інформацію про інші параметри пошти, які ви можете налаштувати.

Як змінити звук нової пошти в Apple Mail

Програма Mail у Mac OS X та macOS повідомляє про нову пошту зі звуком за замовчуванням. Однак ви можете вибрати інший тон сповіщення зі списку в налаштуваннях пошти, а вибраний вами звучить кожного разу, коли нове повідомлення надходить у вашу поштову скриньку. Щоб змінити звук, який відтворюється під час отримання нового повідомлення в Apple Mail:

 1. Відкрийте Пошта додаток.

 2. Виберіть Пошта > Преференції у рядку меню Пошта. Комбінація клавіш для відкриття Налаштування є Команда+, (кома).

 3. Перейдіть до Загальні вкладку.

  Вкладка

 4. У спадному меню поруч із Звучать нові повідомлення, виберіть улюблений звук. До 14 варіантів належать Sosumi, Ping, Submarine, Tink та інші улюблені Apple.

  Вибір звуку нових повідомлень.

Інші налаштування пошти

Поки ви знаходитесь на екрані налаштувань пошти, можливо, ви захочете внести кілька інших змін.

 • Перевірте наявність нових повідомлень встановлено на Автоматично за замовчуванням, але ви можете використовувати спадне меню, щоб змінити частоту на кожні 5, 10, 15, 30 хвилин, 1 годину або на пошук вручну.
 • Кількість непрочитаних стику відображає кількість непрочитаних повідомлень червоним числом, яке накладається на піктограму Пошта в док-станції Mac. За замовчуванням для Лише вхідні, але ви можете змінити це налаштування, щоб опублікувати номер для всіх повідомлень електронної пошти або лише електронних листів від дати поточного дня, або ще кілька незрозумілих варіантів.
 • Папка завантажень попередньо налаштовано для розміщення всіх завантажених файлів у Завантаження папку, доступну на док-станції. Однак ви можете змінити місце завантаження на будь-яке місце на вашому Mac.
 • Інші опції включають вибір автоматичного додавання запрошень до Календаря, налаштування спробувати надіслати повідомлення пізніше, якщо вихідна послуга недоступна, та можливість відкривати повідомлення в розділеному режимі перегляду у повноекранному режимі.