Saltar al contenido

Як змінити колір ваших програм на Samsung

4 de julio de 2023

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • На головному екрані натисніть і утримуйте порожнє місце > Шпалери і стиль > Палітра кольорів > Готово.
 • Ви також можете використовувати теми Samsung Galaxy.
 • Виберіть свій пакет значків > Купівля або Завантажити > Застосувати.

У цій статті пояснюється, як змінити колір ваших програм на пристрої Samsung Galaxy під керуванням Android 12 і версії 4 Samsung One UI і новіших версій. Це застосовує нові колірні палітри до вашого пристрою, дозволяючи вам персоналізувати зовнішній вигляд і відчуття.

Як змінити колір своїх програм на Android?

На пристрої Android 12, включаючи смартфони Samsung Galaxy з One UI 4, ви можете змінювати кольори значків додатків за допомогою нової функції палітри кольорів. Він застосовує ту саму тему до всіх значків одночасно, і за замовчуванням він намагатиметься відповідати поточним шпалерам, які ви вибрали.

Як змінити піктограми програм за допомогою палітри кольорів

Ви можете змінити колір піктограм усіх програм одночасно за допомогою нової функції Android 12 Color Palette. Ось як:

 1. Натисніть і утримуйте порожню область головного екрана, а потім натисніть Шпалери і стиль.

 2. Торкніться Колірна палітра.

 3. Виберіть колірну схему, яка вам подобається. Ви побачите попередній перегляд у верхній частині екрана перед застосуванням. Торкніться Встановити як кольорову палітру.

Зміни колірної палітри вплинуть лише на стандартні програми та значки. Якщо ви застосували тему Samsung за допомогою магазину Galaxy Themes, значки та кольори програми можуть взагалі не змінитися. Ви все одно повинні бачити зміни, відображені в інших місцях, наприклад на панелі швидких налаштувань.

Як змінити піктограми програм за допомогою тем Galaxy

Ви також можете застосувати власні теми за допомогою магазину Samsung Galaxy Themes. Тоді ви можете використовувати як преміальні (платні) пакети значків, так і безкоштовні пакети, щоб змінити зовнішній вигляд вашого досвіду. Ви можете змінювати все, починаючи від зовнішнього вигляду піктограм і закінчуючи шпалерами тощо. Ось як застосувати тему піктограм за допомогою Galaxy Themes:

 1. Відкрийте Теми Galaxy додаток

 2. У нижньому меню натисніть Ікони.

 3. Перегляньте магазин і знайдіть пакет значків, який хочете застосувати. Торкніться Збільшувальне скло шукати.

  Теми, значки та пошук Galaxy на телефоні Samsung

 4. Натисніть на пакет значків. Унизу ви побачите червону кнопку, яка або вказує ціну платних пакетів, або Завантажити для безкоштовних. Торкніться його.

 5. Зачекайте, доки завершиться завантаження, а потім натисніть Застосувати. Якщо буде запропоновано, торкніться Застосувати знову.

  Завантаження, завершення завантаження та застосування в програмі Samsung Galaxy Themes

Це воно! Буде застосовано вашу нову тему піктограм, і ви негайно побачите зміни.

Навіщо змінювати колір програм в One UI 4?

Накладка Android One UI 4 від Samsung доступна на кількох пристроях, зокрема Galaxy S21, Galaxy S21+, Galaxy S21 Ultra та інших, наприклад Fold and Flip. Це остання версія адаптованого інтерфейсу користувача Android від Samsung. Однією з найбільш значущих змін One UI 4 є можливість налаштувати свій досвід за допомогою кольорових палітр. Вони змінюють зовнішній вигляд різних елементів інтерфейсу, таких як головний екран, значки програм, сповіщення, шпалери тощо. Ви можете вибрати кольори відповідно до ваших улюблених шпалер, тем тощо. Таким чином уся система виглядає більш згуртованою. Потім ви можете зберегти будь-які внесені зміни та синхронізувати їх на відповідних пристроях Samsung.

FAQ

 • Як змінити колір текстових бульбашок на телефоні Samsung?

  Відкрийте Теми Galaxy і знайдіть тему, яка змінює колір текстових бульбашок. Увімкнення темного режиму Android також змінить колір текстових бульбашок.

 • Як змінити шрифт на телефоні Samsung?

  Щоб змінити шрифт на пристрої Samsung, перейдіть до Налаштування > Дисплей > Розмір і стиль шрифту > Стиль шрифту і виберіть шрифт, який ви хочете використовувати. Ви можете завантажити додаткові шрифти з Google Play.

 • Як приховати програми на телефоні Samsung?

  Щоб приховати програми на Samsung, перейдіть до Налаштування > програмивиберіть програму та торкніться Вимкнути. Для попередньо встановлених програм використовуйте сторонню програму для приховування програм. Ви також можете створити безпечну папку для захисту програм паролем.