Saltar al contenido

Як змінити назву Bluetooth на Android

12 de febrero de 2023

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Більшість телефонів Android: Налаштування > Підключені пристрої > Параметри підключення > Bluetooth > Ім’я пристрою.
 • Змініть назву Bluetooth, щоб зробити свій пристрій більш впізнаваним.
 • Назва Bluetooth зазвичай може відрізнятися від загальної назви пристрою.

У цій статті пояснюється, як змінити назву Bluetooth на Android, щоб налаштувати, як інші пристрої ідентифікують ваш телефон. Ці вказівки повинні працювати на сучасних версіях Android від більшості виробників телефонів.

Як змінити назву Bluetooth?

Редагування назви Bluetooth вирішує проблему визначення пристрою, до якого ви підключаєтесь через Bluetooth. Якщо у вас є кілька телефонів або планшетів з однаковою назвою або ви ніколи не впевнені, чи вибираєте правильний пристрій, перейменування з’єднання Bluetooth може допомогти. Користуєтесь пристроєм Samsung Galaxy? Ці телефони не мають спеціальної назви Bluetooth, натомість покладаються на назву пристрою. Перегляньте нижню частину цієї сторінки, щоб дізнатися, як змінити це ім’я.

 1. Відкрийте програму «Налаштування» або двічі проведіть пальцем униз від верхньої частини екрана, щоб знайти значок налаштувань/шестірні.

 2. Йти до Підключені пристрої > Параметри підключення > Bluetooth.

  На деяких пристроях перейдіть до Підключені пристрої > Bluetooth. Список інших пристроїв Bluetooth відразу, не будучи вкладеним в іншу папку.

 3. Виберіть Ім’я пристрою. Якщо ви його не бачите, спочатку ввімкніть Bluetooth, вибравши кнопку вгорі екрана. Деякі телефони Android мають вибір Підключіть новий пристрій перед показом Ім’я пристрою варіант. Залежно від вашого пристрою у верхньому правому куті може бути меню з трьома крапками. Виберіть його, щоб знайти Перейменуйте цей пристрій.

 4. Змініть назву Bluetooth, а потім натисніть Перейменуватигалочка, в порядкуабо будь-яку іншу кнопку «зберегти», яку використовує ваш пристрій.

  Налаштування імені пристрою Bluetooth на Android

 5. Тепер ви можете повністю вийти з налаштувань. Нова назва набуде чинності негайно.

Змініть назву Bluetooth на Samsung Galaxy

Більшість телефонів дозволяють використовувати одну назву для Bluetooth і іншу для самого пристрою. Коли ви, наприклад, підключаєте телефон до комп’ютера, відображається ім’я пристрою. Але використання Bluetooth для з’єднання Android і комп’ютера (або автомобіля тощо) відображатиме назву Bluetooth вашого телефону. Деякі пристрої, як-от телефони Samsung Galaxy, не містять опції зміни назви Bluetooth. Оскільки вони використовують назву пристрою Bluetooth, ви можете змінити це ім’я, щоб перейменувати з’єднання Bluetooth. Зміна назви пристрою не потребує стільки кроків, але вона різниться між пристроями. Незалежно від того, чи є у вас телефон Samsung Galaxy чи іншого виробника, ці різні кнопки меню ведуть до налаштувань назви пристрою: Налаштування > Про телефон (або Про планшет або Про пристрій) > Ім’я пристрою (або Редагувати).