Saltar al contenido

Як змінити налаштування дисплея Chromebook

28 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Відкрийте браузер Chrome, перейдіть до Меню (три крапки), а потім виберіть Налаштування > Пристрій > Відображення.
 • Виберіть параметри на Відображення меню, щоб змінити розмір дисплея, роздільну здатність, орієнтацію та вирівнювання телевізора або почати дзеркальне відображення.
 • Проблеми з дзеркальним відображенням? Оновлення ОС може вирішити проблему. Виберіть годинник > Налаштування (шестерня)> Про ОС Chrome > Перевірити наявність оновлень.

У цій статті пояснюється, як змінити налаштування дисплея на Chromebook, включаючи параметри роздільної здатності екрана та візуальну орієнтацію, відповідно до ваших потреб або підключити до монітора чи телевізора та віддзеркалити дисплей Chromebook. Інструкції застосовуються до всіх пристроїв з ОС Chrome.

Як змінити налаштування дисплея Chromebook

Щоб відрегулювати налаштування дисплея пристрою:

 1. Відкрийте Chrome браузер.

 2. Виберіть три вертикальні крапки у правому верхньому куті вікна, а потім виберіть Налаштування зі спадного меню.

  Chrome із виділеною командою Налаштування

 3. Прокрутіть вниз до Пристрій розділ, а потім виберіть Відображення. Крім того, натисніть час внизу екрана, а потім клацніть передач піктограми, яка з’являється в системному треї для доступу до налаштувань пристрою.

  Відображає заголовок у налаштуваннях Chrome

Параметри відображення Chromebook

У меню «Дисплеї» виберіть один із наступних параметрів, щоб внести зазначені зміни:

 • Розмір дисплея: Виберіть роздільну здатність екрана. Змініть ширину та висоту (у пікселях), які відображає монітор Chromebook або зовнішній дисплей.
 • Орієнтація: Змініть налаштування за замовчуванням, вибравши іншу орієнтацію екрана.
 • Вирівнювання телевізора: Відрегулюйте вирівнювання телевізора або монітора, підключеного зовні. Цей параметр доступний лише при підключенні до сумісного пристрою.
 • Варіанти: Цей розділ містить два варіанти: Почати дзеркальне відображення та Зробити основним. Якщо доступний інший пристрій, виберіть Почніть дзеркальне відображення щоб показати дисплей Chromebook на іншому пристрої. Виберіть Зробити основним можливість позначити вибраний на даний момент пристрій основним дисплеєм для Chromebook.

Як виправити проблеми із дзеркальним відображенням екрану на Chromebook

Помилка в попередній версії ОС Chrome може спричинити проблеми із синхронізацією деяких зовнішніх дисплеїв, переконавшись, що операційна система оновлена. Якщо біля налаштувань фотографії облікового запису ви бачите піктограму зі стрілкою вгору, оновлення готове до встановлення. Виберіть піктограму, а потім виберіть Перезапустіть щоб завершити оновлення. Ваш Chromebook повинен автоматично завантажувати оновлення. Однак ОС Chrome іноді пропускає оновлення. Ось як шукати оновлення:

 1. Підключіть Chromebook до Інтернету.

 2. Виберіть годинник у нижньому правому куті екрана.

  Меню налаштувань на Chromebook

 3. Виберіть передач , щоб відкрити налаштування.

  Піктограма

 4. Виберіть меню гамбургерів, потім виберіть Про ОС Chrome.

  Команда Про ОС Chrome

 5. Виберіть Перевірити наявність оновлень.

Якщо у вас все ще виникають проблеми з дзеркальним відображенням вашого Chromebook, перевірте підключення HDMI. Можливо, вам доведеться використовувати інший кабель або порт. Якщо екран виглядає спотвореним після відключення його від зовнішнього дисплея, перейдіть до меню Дисплеї та відновіть налаштування за замовчуванням.