Saltar al contenido

Як змінити налаштування клавіатури iPad

6 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Йти до Налаштування > Загальні > Клавіатура і виберіть параметри, які ви хочете змінити.
 • Щоб створити комбінацію клавіш, перейдіть до Налаштування > Загальні > Клавіатури > Заміна тексту > + та введіть інформацію про ярлик.
 • Ви також можете завантажити та встановити власні клавіатури.

У цій статті пояснюється, як змінити клавіатуру за замовчуванням на пристроях iPad з iOS 11 та новіших версій. Серед налаштувань, які ви можете змінити, є розкладка клавіатури, тип клавіатури, передбачуваний текст та функція автоматичного виправлення.

Як налаштувати клавіатуру iPad

Щоб налаштувати налаштування клавіатури, перейдіть у програму Налаштування. Ось що робити:

 1. Відкрийте програму налаштувань iPad.

 2. У меню ліворуч виберіть Загальні для відображення загальних налаштувань пристрою в правій частині екрана.

  Загальний заголовок у налаштуваннях на iPad

 3. Прокрутіть праворуч екран, поки не побачите Клавіатура, а потім торкніться цього елемента, щоб відкрити меню налаштувань клавіатури.

  Загальні налаштування на iPad із підсвічуванням заголовка Клавіатура

 4. Тепер у вас є кілька варіантів зміни мови, розкладки та функцій клавіатури.

Налаштовувані налаштування клавіатури iPad

Налаштування клавіатури iPad допомагають налаштувати iPad. Більшість з них – це перемикачі, які ви вимикаєте та вмикаєте. Ось короткий підсумок деяких змін, які ви можете внести:

 • Клавіатури: В iPad вбудовані клавіатури на десятках мов. Ви також можете встановити сторонні клавіатури, такі як Swype або клавіатура Hanx Writer. Натиснувши цей параметр, а потім Додати нову клавіатуру покаже вам кожен доступний вибір. Ви також можете змінити розкладку клавіатури з QWERTY на іншу розкладку, торкнувшись Клавіатури і потім Англійська щоб перейти до опцій англійської клавіатури.
 • Заміна тексту: Цей елемент є старою «комбінацією клавіш» із новою назвою, яка краще описує цю функцію. Заміна тексту додає записи до бібліотеки з автоматичним виправленням, тому, якщо ви часто помиляєтесь із написанням слова, а ваш iPad його не вловлює, це заміщення виправить це за вас.
 • Автоматичне використання великих літер: За замовчуванням iPad автоматично пише великі літери першої літери в новому реченні. Цей параметр перемикає таку поведінку.
 • Автокорекція: Цей пункт перемикає інструмент автоматичного виправлення. Коли функція активна, iPad від вашого імені автоматично виправляє типові орфографічні помилки.
 • Перевір орфографію: Перевірка правопису виявляє орфографічні помилки через червоне підкреслення під вашими помилками. Це корисний перемикач, якщо ви вважаєте за краще, щоб автовиправлення було вимкнено.
 • Увімкніть Caps Lock: За замовчуванням iPad вимкне клавішу прокрутки після введення наступної літери, цифри чи символу. Але якщо ви двічі торкнетеся клавіші «Великі букви», вона вмикає блокування великих літер, що дозволить вам вводити великі літери, доки функцію не вимкнете.
 • Ярлики: Цей параметр дозволяє увімкнути або вимкнути заміну тексту, не видаляючи весь текст заміщення, який ви могли ввести.
 • Прогнозований: Поки ви вводите, iPad намагатиметься передбачити слово, яке ви вводите, та відображати його безпосередньо над екранною клавіатурою. Натискання цих слів завершить набір тексту.
 • Розділена клавіатура: Цей параметр розділяє клавіатуру навпіл, з одного боку клавіатури з одного боку дисплея, а з іншого боку клавіатури з іншого боку дисплея. Він чудово підходить для набору великого пальця.
 • Увімкнути натискання клавіш: В iOS 11 клавіатура iPad отримала нову функціональність, яка дозволяє швидко вводити спеціальні символи над клавішами, «натискаючи» їх вниз. Цей перемикач вмикає та вимикає цю функцію.
 • «.» Ярлик: Якщо двічі поспіль натиснути пробіл, iPad замість першого пробілу вставить крапку.
 • Увімкнути диктування: Голосовий диктант дозволяє говорити з iPad і перетворювати слова в текст. Ця функція надсилає в Apple те, що ви говорите, для перекладу, тому вона є дуже точною, але ви можете відключити цю функцію, якщо вас турбує конфіденційність.

Як створити комбінацію клавіш для iPad

Комбінація клавіш дозволяє ввести абревіатуру на зразок «idk» і замінити її довшою фразою на кшталт «Не знаю». Комбінації клавіш на iPad працюють так само, як функція автоматичного виправлення. Ви вводите ярлик, і iPad автоматично замінить його цілою фразою. Ось як його налаштувати:

 1. У розділі Клавіатури в Налаштуваннях (Налаштування > Загальні > Клавіатури), торкніться Заміна тексту.

  Налаштування клавіатури на iPad із виділеною опцією Заміна тексту

 2. Торкніться значка знак плюс у правому верхньому куті, щоб додати новий ярлик.

  Меню заміни тексту на iPad з виділеним знаком плюс

 3. Введіть довше Фраза ви хочете використовувати і Ярлик щоб активувати його в текстових полях.

  Нова комбінація клавіш із виділеними полями Фраза та Ярлик

 4. Торкніться Зберегти щоб зберегти ярлик.

  Меню заміни тексту на iPad з виділеною кнопкою Зберегти

 5. Коли ви вводите встановлений ярлик, iPad автоматично замінить його фразою, до якої ви його прив’язали.

Як встановити власну клавіатуру

Щоб налаштувати власну клавіатуру, спочатку потрібно завантажити одну з альтернативних клавіатур App Store. Кілька чудових варіантів – це клавіатура SwiftKey та клавіатура Google Gboard. Існує навіть клавіатура від Grammarly, яка перевірятиме вашу граматику під час введення тексту.

 1. Завантажте клавіатуру, яку хочете додати, з App Store.

 2. У налаштуваннях клавіатури натисніть Клавіатури заголовок.

  Налаштування клавіатури на iPad із підсвічуванням заголовка Клавіатури

 3. Торкніться Додати нову клавіатуру.

  Налаштування клавіатури на iPad з підсвіченою функцією Додати нову клавіатуру

 4. Ви отримаєте список доступних клавіатур, які ви встановили на iPad. Торкніться клавіатури, яку потрібно активувати.

Ви можете видалити клавіатуру, торкнувшись Редагувати на користувацькій сторінці клавіатури. Кран відкриває червоне коло зі знаком мінус поруч із доступними клавіатурами. Натискання цієї кнопки вилучає клавіатуру з активованого списку. Деактивація клавіатури не видаляє її. Потрібно видалити програму, щоб повністю видалити клавіатуру.

Як змінити клавіатуру iPad на QWERTZ або AZERTY

Звична клавіатура QWERTY отримала свою назву за п’ятьма буквами у верхній частині буквених клавіш, а дві популярні варіації (QWERTZ та AZERTY) отримали свою назву так само. Змініть розкладку клавіатури iPad на будь-який із цих варіантів у налаштуваннях клавіатури. Отримайте доступ до цих альтернативних макетів, вибравши Додайте клавіатуру а потім знайти їх у списку доступних макетів. Вони обидва варіанти американської англійської версії. На додаток до QWERTZ та AZERTY, ви можете вибрати серед інших макетів, таких як Розширений США або Британський.

 • Макет QWERTZ використовується в Центральній Європі, а іноді його називають німецьким. Найбільша його відмінність – обмінне розміщення клавіш Y та Z.
 • Французькі в Європі часто використовують макет AZERTY. Основна відмінність полягає в обміненому розміщенні клавіш Q і A.