Saltar al contenido

Як змінити обліковий запис Amazon на моїй Alexa?

30 de noviembre de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Змініть або видаліть свій обліковий запис, відкривши Додаток Alexa > Більше > Налаштування > Налаштування пристрою > Назва пристрою > Скасувати реєстрацію.
 • Це також можна зробити на сайті Alexa на Amazon.com.
 • Налаштуйте кілька облікових записів Amazon, зареєструвавшись у Amazon Household і сказавши «Змінити обліковий запис» до Alexa.

Ця стаття навчить вас, як змінити обліковий запис Amazon на вашому розумному динаміку Alexa та інші речі, які вам потрібно знати про цей процес, зокрема використання двох облікових записів Amazon на Alexa.

Як змінити обліковий запис Amazon у додатку Alexa?

Якщо вам потрібно змінити обліковий запис Amazon, до якого прив’язана ваша Alexa, або через те, що ви продаєте пристрій, або через те, що він переживає зміну власника, процес досить простий, якщо ви знаєте, де шукати. Ось що можна робити за допомогою смартфона та програми Alexa.

 1. Відкрийте програму Alexa на своєму телефоні.

 2. Торкніться більше.

 3. Торкніться Налаштування.

 4. Торкніться Налаштування пристрою.

 5. Виберіть пристрій, на якому хочете змінити облікові записи.

 6. Прокрутіть униз до Зареєстровано та торкніться Зняти реєстрацію щоб видалити обліковий запис.

  Кроки, необхідні для скасування реєстрації пристрою в Alexa

 7. Тепер ви можете знову налаштувати свій пристрій Amazon Alexa за допомогою нового облікового запису.

Як змінити свій обліковий запис Alexa на інший?

Якщо ви бажаєте змінити налаштування Alexa через веб-сайт Amazon, це також можливо. Ось як змінити обліковий запис Alexa на інший за допомогою веб-браузера.

 1. Перейдіть на сайт Alexa на Amazon.com. Можливо, вам знадобиться ввійти.

 2. Натисніть Налаштування.

  Веб-сайт Alexa з виділеними налаштуваннями

 3. Клацніть пристрій Alexa, який потрібно змінити.

  Веб-сайт Alexa з виділеним пристроєм Alexa

 4. Прокрутіть вниз і натисніть Зняти реєстрацію поруч із назвою облікового запису.

  Веб-сайт Alexa зі скасованою реєстрацією виділено поруч із пристроєм

 5. Натисніть Зняти реєстрацію.

  Веб-сайт Alexa з виділеним пунктом «Скасувати реєстрацію пристрою».

 6. Тепер ви можете знову налаштувати свій пристрій Amazon Alexa.

Чи можете ви мати 2 облікові записи Amazon на Alexa?

Для цього можна перемикатися між різними профілями Alexa за допомогою Amazon Household. Для цього обом користувачам знадобляться власні облікові записи Amazon. Ось як це зробити.

 1. Перейдіть до Amazon Household у веб-браузері.

 2. Натисніть Додати дорослого.

 3. Введіть ім’я та електронну адресу дорослого, якого ви хочете додати.

 4. Змусьте їх прийняти запрошення.

 5. Скажіть «Alexa, переключи обліковий запис» щоразу, коли ви хочете переключитися між обліковими записами. Ви також можете сказати «Alexa, ідентифікувати обліковий запис», щоб визначити, у чий обліковий запис ви зараз увійшли.

Що ще мені потрібно знати про зміну облікових записів на Amazon Alexa?

Якщо вам цікаво, чому вам може знадобитися змінити облікові записи на Alexa або які обмеження це пов’язано, читайте далі, поки ми розберемо основні речі, на які варто звернути увагу.

 • Домогосподарство Amazon може включати більше двох осіб. Домогосподарство Amazon може складатися з двох дорослих, чотирьох підлітків і чотирьох дітей. За бажанням можна налаштувати Alexa на перемикання між усіма цими людьми.
 • Корисно видалити облікові записи перед продажем або подарунком товару. Якщо ви плануєте подарувати або продати комусь Alexa, ви повинні заздалегідь видалити свій обліковий запис Amazon, щоб новий власник міг додати свій власний.
 • Налаштуйте голосові профілі для кращого розпізнавання. Йти до Alexa > Налаштування > Налаштування облікового запису > Розпізнані голоси щоб створити новий голосовий профіль, який допоможе Alexa ефективніше розпізнавати членів вашої родини.

FAQ

 • Чи можу я змінити ім’я Alexa?

  Ні. Хоча ви не можете змінити ім’я Alexa, ви можете змінити слово пробудження Alexa на «Ziggy», «Amazon», «Computer» або «Echo».

 • Чи можу я змінити голос Alexa?

  Так, але ваші можливості обмежені. Доступна опція чоловічого голосу, і ви можете змінити мову та акцент Alexa (наприклад, з американської англійської на австралійську). Існує навик, який дозволяє змінити голос Алекси на Семюеля Л. Джексона.

 • Як змінити основний пристрій Alexa?

  Щоб змінити бажаний динамік або групу динаміків, торкніться свого пристрою Alexa або назви групи в програмі Alexa, а потім торкніть Редагувати бажаного спікера.