Saltar al contenido

Як змінити пароль на Mac

9 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Якщо ви знаєте поточний пароль, перейдіть до Яблуко меню> Преференції > Користувачі та групи > Змінити пароль. Дотримуйтесь інструкцій на екрані.
 • Якщо ви не знаєте поточного пароля, увійдіть в обліковий запис адміністратора Mac і перейдіть до Користувачі та групи. Виберіть обліковий запис і виберіть Скинути пароль.
 • Якщо жодне з них не застосовується, використовуйте свій ідентифікатор Apple. Після трьох невдалих спроб виберіть Скиньте його за допомогою свого ідентифікатора Apple і дотримуйтесь інструкцій для скидання.

Є кілька причин, через які вам може знадобитися змінити пароль на комп’ютері Mac. Якою б не була причина, ми покажемо вам, як скинути пароль, і надамо кілька порад щодо того, як зробити це правильно.

Способи скидання пароля на Mac

Змінити пароль на вашому Mac не складно, але це ускладнює справи, якщо ви не пам’ятаєте свій старий пароль або не можете використовувати свій Apple ID як резервну копію. Ось основні методи, за допомогою яких можна скинути пароль для Mac:

 • Базовий скидання: Цей метод працює, лише якщо ви пам’ятаєте свій поточний пароль. Якщо ви забули свій пароль, вам доведеться застосувати інший спосіб.
 • Змінити через адміністратора: Цей метод працює, лише якщо ваш Mac має обліковий запис адміністратора. Якщо ви можете отримати доступ до облікового запису адміністратора, ви можете використовувати його для встановлення нового пароля для входу для вашого звичайного облікового запису. Якщо хтось інший контролює обліковий запис адміністратора, ви можете попросити їх про допомогу.
 • Відновлення за допомогою Apple ID: Цей метод вимагає запам’ятати дані для входу в Apple ID. Якщо ви не пам’ятаєте свій пароль Apple ID, спочатку потрібно буде скинути пароль Apple ID.

У цій статті пояснюється, як скинути або відновити пароль для входу в систему Mac. Якщо ви забули пароль Apple ID, вам потрібно буде скинути пароль Apple ID.

Як змінити пароль на Mac, якщо ви знаєте поточний пароль

Це найпростіший і найшвидший спосіб встановлення нового пароля для входу на Mac, тому ви захочете зробити це таким чином, якщо пам’ятаєте свій поточний пароль. Якщо ви забули свій поточний пароль, то вам доведеться спробувати один із інших методів.

 1. Клацніть або торкніться значка Меню Apple у верхньому лівому куті екрана та виберіть Преференції.

  Знімок екрана меню Apple на Mac.

 2. Клацніть або торкніться Користувачі та групи.

  Знімок екрана меню системних налаштувань macOS.

 3. Переконайтеся, що вибрано ваш обліковий запис користувача, і натисніть або торкніться Змінити пароль.

  Знімок екрана меню Користувачі та групи на Mac.

 4. Введіть ваш поточний пароль у Старий пароль введіть ваш новий пароль у поле Новий пароль , а потім введіть його вдруге у поле Перевірити поле.

  Знімок екрана встановлення нового пароля на Mac.

  Щоб отримати інформацію про те, як вибрати захищений пароль, натисніть і торкніться значка значок ключа.

 5. Введіть a підказка що допоможе запам’ятати пароль, якщо ви його забудете.

 6. Клацніть Змінити Пароль.

 7. Наступного разу, коли ви увійдете, вам потрібно буде використовувати новий пароль.

Як скинути пароль для входу в систему Mac як адміністратор

Якщо ваш Mac має локальний обліковий запис адміністратора, ви можете використовувати його для зміни пароля входу до будь-якого звичайного облікового запису користувача. Не кожен Mac налаштований таким чином, але він дуже корисний. Для використання цього методу вам знадобиться доступ до облікового запису адміністратора. Якщо хтось інший контролює обліковий запис адміністратора, вам доведеться попросити його скинути ваш пароль. Ось як скинути пароль Mac за допомогою облікового запису адміністратора:

 1. Увійдіть в Mac, використовуючи обліковий запис адміністратора.

  Знімок екрана екрана входу для Mac.

 2. Клацніть або торкніться значка Меню Apple , а потім відкрийте Системні налаштування.

  Знімок екрана меню Apple на Mac.

 3. Клацніть або торкніться Користувачі та групи.

  Знімок екрана меню системних налаштувань macOS.

 4. Клацніть на замок в нижньому лівому куті.

  Знімок екрана меню

 5. Введіть своє ім’я користувача та пароль адміністратора та натисніть Розблокувати.

  Знімок екрана розблокування користувачів та груп у macOS.

 6. Клацніть обліковий запис на лівій панелі, для якого ви забули пароль для входу, а потім натисніть Скинути пароль на правій панелі.

  Знімок екрана зміни пароля користувача на Mac.

 7. Введіть і підтвердьте новий пароль, введіть підказку, якщо потрібно, і натисніть Змінити пароль.

  Знімок екрана встановлення нового пароля на Mac.

 8. Клацніть або торкніться значка Меню Apple і виберіть Вийти адміністратор.

  Знімок екрана виходу з облікового запису адміністратора Mac.

 9. Увійдіть у свій звичайний обліковий запис користувача, використовуючи щойно створений пароль.

Як використовувати Apple ID для зміни забутого пароля Mac

Якщо ви забули пароль для входу для свого Mac, ви можете використати свій ідентифікатор Apple, щоб скинути його. Цей процес не є складним, але ви повинні переконатися, що спочатку забули свій пароль. Паролі для Mac чутливі до регістру, тому переконайтеся, що заблокована клавіша вимкнена, і будь-які літери слід писати з великої літери так само, як і під час створення пароля. Якщо ви введете неправильний пароль достатньо разів, з’явиться піктограма із запитанням. Клацніть або торкніться піктограми, і перед вами з’явиться підказка, яка може допомогти запам’ятати ваш пароль. Якщо ви дійсно не можете запам’ятати свій пароль, ось як його скинути за допомогою свого ідентифікатора Apple:

 1. Спробуйте ввійти у свій Mac, ввівши неправильний пароль кілька разів.

 2. Приблизно після трьох спроб ви побачите повідомлення зі стрілкою поруч. Клацніть або торкніться значка значок стрілки поруч з скиньте його за допомогою свого ідентифікатора Apple.

  Знімок екрана екрана входу для Mac.

 3. Введіть дані свого ідентифікатора Apple.

 4. Клацніть гаразд. Якщо ви пройдете цей процес, ви втратите доступ до свого брелока iCloud. Вам потрібно буде запам’ятати свій оригінальний пароль, щоб отримати доступ до старого брелока. Крім того, якщо перейти далі цього пункту, вам потрібно буде скинути паролі для кожного облікового запису на вашому Mac.

 5. Ваш Mac перезапуститься автоматично.

 6. Клацніть Забули всі паролі. Якщо у вас є обліковий запис адміністратора, для якого ви знаєте пароль, ви можете вибрати його на цьому кроці, щоб створити новий пароль для входу для свого облікового запису користувача. Якщо ви цього не зробите, вам потрібно буде вибрати нові паролі для кожного облікового запису на вашому Mac.

 7. Клацніть на Встановити пароль біля вашого облікового запису користувача.

 8. Введіть новий пароль і підказку та натисніть Встановити пароль.

 9. Клацніть на Встановити пароль біля будь-яких додаткових облікових записів і повторіть цей процес.

 10. Після скидання всіх паролів натисніть Далі.

 11. Клацніть Перезапустіть.

Що робити, якщо ви забули пароль для входу в Mac та Apple ID?

Якщо ви забули і пароль для входу на Mac, і свій ідентифікатор Apple, і на вашому Mac немає облікового запису адміністратора, це ускладнює ситуацію. Можливо, ви зможете створити новий обліковий запис адміністратора на своєму Mac і використовувати його для зміни пароля, але цей процес дещо складний. Якщо ви можете створити новий обліковий запис адміністратора, просто скористайтеся наведеним вище способом адміністратора, щоб скинути пароль користувача. Крім цього, вам потрібно буде спробувати відновити свій ідентифікатор Apple. Якщо ви не знаєте свого пароля Apple ID, Apple має процес, який ви можете використати для відновлення вашого Apple ID. Вам буде легше, якщо у вас буде доступ до електронної пошти, пов’язаної з ідентифікатором. Якщо цього не сталося, можливо, вам доведеться зв’язатися зі службою обслуговування клієнтів Apple для отримання додаткової допомоги.