Saltar al contenido

Як змінити розмір друку на цифровій фотографії

15 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

  • Відкрийте зображення в обраному вами програмі для редагування фотографій. Шукайте Розмір зображення, Змінити розмір, Розмір друку, або Перепробовувати команди.
  • Використовуйте a Перепробовувати команда змінити розмір зображення без втрати якості.
  • Використовуйте a Зберігайте співвідношення сторін або Обмежувати пропорції команда, щоб уникнути розтягування або спотворення зображення.

Ви можете змінити розмір друку цифрових фотографій, як правило, з невеликою або відсутністю втрат якості. Ось короткий огляд зменшення розміру зображення незалежно від використовуваного вами програмного забезпечення.

Як змінити розмір зображення

Багато цифрових фотографій відкриються у вашому програмному забезпеченні для редагування фотографій з роздільною здатністю 72 пікселі на дюйм, оскільки ваша цифрова камера не зберігає інформацію про роздільну здатність, коли зберігає фотографію, або програмне забезпечення, яке ви використовуєте, не може прочитати інформацію про вбудовану роздільну здатність. Навіть якщо ваше програмне забезпечення зчитує інформацію з роздільною здатністю, вбудована роздільна здатність може бути не такою, як ви насправді бажаєте. Шукайте у своєму програмному забезпеченні для редагування фотографій Розмір зображення, Змінити розмір, Розмір друку, або Перепробовувати команди. Під час використання цієї команди перед вами з’явиться діалогове вікно, де ви можете змінити розмір пікселів, розмір друку та роздільну здатність.

Як змінити розмір зображення, не втрачаючи якості

Щоб змінити розмір друку без втрата якості, слід шукати опцію «resample» у цьому діалоговому вікні та переконатися, що її вимкнено. Повторна вибірка ефективно додає пікселі на основі усереднення найближчих пікселів, тому отриманий виріб буде виглядати трохи менш різким.

Як обмежити пропорції зображення

Щоб змінити розмір друку без розтягування або спотворення, знайдіть a Обмежувати пропорції або Зберігайте співвідношення сторін і ввімкнув його.

(Підвищення друку / Flickr / CC BY 2.0)

Растр проти вектора

Зображення бувають двох різновидів: растрові (їх також називають растровими) та векторні. Растрові зображення складаються з пікселів; зміна розміру растрового зображення впливає на якість зображення. Векторне зображення, яке є загальним для логотипів, діаграм та лінійних зображень, складається з інструкцій щодо перемальовування зображення. Векторні зображення чудово змінюють розмір до будь-якого виміру, але фотографії неможливо ефективно векторизувати. Ви можете зайти лише зі зміною розміру растрових зображень, не втрачаючи якості. Вдувати фотографію розміром 3 дюйма на 5 дюймів у рекламний щит – це дурне завдання.

Вибір роздільної здатності зображення

Коли параметр передискретизації вимкнено, а опцію обмеження пропорцій увімкнено, зміна роздільної здатності змінить розмір друку, а розмір друку змінить роздільну здатність, виражену в пікселях на дюйм. PPI стає меншим із збільшенням розміру друку. Якщо ви знаєте, який розмір ви хочете надрукувати, введіть розміри для розміру друку.

  • Якщо ppi зміниться на 140 або менше, ви отримаєте неякісний друк такого розміру.
  • Якщо ppi зміниться на 141-200, ви отримаєте друк прийнятної якості такого розміру.
  • Якщо ppi зміниться на 201 або вище, ви отримаєте високоякісний друк такого розміру.

Передискретизація зображення

Якщо у вас недостатньо пікселів для отримання прийнятного або якісного друку, вам потрібно буде додати пікселі шляхом передискретизації. Однак додавання пікселів не додає якості зображення і зазвичай призводить до м’якого або розмитого друку. Передискретизація на невелику кількість є загальноприйнятною, але якщо вам потрібно збільшити розмір більше ніж на 30 відсотків, вам слід розглянути інші методи збільшення роздільної здатності зображення.