Saltar al contenido

Як змінити шпалери MacBook

27 de junio de 2023

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Йти до Системні налаштування > Робочий стіл і заставка щоб змінити шпалери MacBook.
 • Клацніть правою кнопкою миші будь-де на робочому столі > Змінити фон робочого столу щоб швидко перейти до Робочий стіл і заставка налаштування.
 • Клацніть правою кнопкою миші зображення, яке потрібно використати, і клацніть Встановити зображення робочого столу щоб негайно змінити шпалери вашого MacBook.

У цій статті пояснюється, як змінити фоновий малюнок MacBook на зображення, надане Apple, суцільний фоновий колір або зображення на ваш вибір.

Як налаштувати робочий стіл MacBook?

Один із найшвидших і найпростіших способів налаштувати свій MacBook — змінити фоновий малюнок робочого столу на зображення, яке вам подобається, незалежно від того, надане Apple чи фото з вашої колекції. Ви завжди можете обрати однотонне тло, якщо це більше ваш стиль, але вибір за вами. Ви можете змінити фон, виконавши такі дії. Якщо ви не можете вирішити, яке зображення вам подобається найбільше, ви навіть можете налаштувати шпалери так, щоб вони чергувалися між вибраними зображеннями протягом дня.

 1. Натисніть на Яблуко значок у верхньому лівому куті екрана та виберіть Системні налаштування.

 2. Натисніть Робочий стіл і заставка.

  Системні параметри MacBook із виділеними робочим столом і екранною заставкою

  Ще швидший спосіб отримати доступ до налаштувань робочого столу та екранної заставки – клацнути будь-де правою кнопкою миші та вибрати Змінити фон робочого столу. Ви також можете клацнути правою кнопкою миші на зображенні, яке хочете зробити шпалерами, і клацнути Встановити зображення робочого столу щоб побачити негайні зміни.

 3. Натисніть Картинки для робочого столу, Суцільні кольори, або Папки > Картинки. Якщо папка «Зображення» порожня, клацніть + значок у нижньому лівому куті в вікно, щоб додати зображення з іншого файлу.

  Параметри робочого столу та екранної заставки MacBook із виділеними зображеннями робочого столу, суцільними кольорами та папками

 4. Виберіть зображення, яке вам подобається Картинки для робочого столу, Суцільні кольори, або Папки.

  Завантаження зображення робочого столу та екранної заставки з виділеним вибраним зображенням

 5. Якщо ви хочете, щоб шпалери змінювалися протягом дня, установіть прапорець поруч Змінити картинку і виберіть, як часто, зі спадного меню. Ваші шпалери обертатимуться серед інших зображень у вибраній папці. Якщо поставити прапорець біля випадковий порядок, ваші шпалери будуть випадково перетасовані.

  Поле вибору шпалер із виділеними опціями «Змінити зображення», «Випадковий порядок» і час

 6. На робочому столі автоматично відобразяться щойно вибрані шпалери або шпалери.

  Шпалери MacBook

Чому я не можу змінити фон робочого столу на своєму MacBook?

Якщо у вас виникли труднощі зі зміною фону робочого столу на MacBook, ось кілька порад, які допоможуть вирішити цю проблему.

 • Якщо ви вибрали зображення з Інтернету або одну зі своїх власних фотографій, спочатку переконайтеся, що файл збережено в прийнятному форматі. Це включає JPEG, PICT, TIFF або PNG.
 • Прес command + shift + G. У спливаючому вікні введіть /Library/Desktop Pictures і переконайтеся, що в цій папці є зображення.
 • Якщо вибраний фон робочого столу не відображається під час увімкнення чи перезавантаження комп’ютера, переконайтеся, що зображення збережено на завантажувальному диску. За словами Apple, «зображення, збережені на іншому диску, можуть не завантажуватися надійно після перезавантаження Mac, залежно від того, як швидко інший диск стає доступним після запуску».

FAQ

 • Як створити власні шпалери на Mac?

  Інструменти сторонніх розробників дозволяють створювати власні шпалери на вашому Mac. Наприклад, графічна платформа Canva має інструмент для створення власних шпалер. Ви також можете знайти власні шаблони шпалер від Adobe Spark, які дозволяють змінювати сотні готових дизайнів за допомогою персоналізованих елементів.

 • Як створити GIF зі своїх шпалер на Mac?

  Якщо ви хочете встановити анімований GIF як шпалери, вам доведеться покладатися на сторонню програму, оскільки macOS не підтримує цю функцію самостійно. Спочатку знайдіть або створіть анімований GIF і збережіть його на своєму Mac. (Якщо вам потрібна допомога, перегляньте нашу статтю про створення безкоштовних GIF-файлів.) Далі завантажте та встановіть програму, як-от GIFPaper або Animated GIF. Дотримуйтеся вказівок, щоб відкрити та зберегти свій GIF як заставку Mac. Зауважте, що подібні анімації можуть виснажувати потужність вашого ЦП, тому все може працювати повільніше. Анімовані GIF-файли як заставки не рекомендуються на старих, повільніших комп’ютерах.