Saltar al contenido

Як змінити ім’я користувача Mac

16 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Відкрийте Finder і виберіть Іди > Перейдіть до папки, шукати / Користувачі, потім виберіть домашню папку та натисніть Введіть щоб ввести нову назву.
 • Вийдіть з облікового запису, перейдіть на Системні налаштування > Користувачі та групи, Контроль+натисніть обліковий запис користувача, а потім виберіть Розширені опції.
 • Введіть ім’я нової домашньої папки, яку ви створили, у Назва рахунку поле і після / Користувачі / в Домашній каталог поле.

У цій статті пояснюється, як змінити ім’я користувача на Mac. Інструкції стосуються Mac OS X Yosemite (10.10.5), OS X El Capitan (10.11.6) та macOS Sierra (10.12.6) та новіших версій.

Перейменуйте домашню папку

Ім’я вашого облікового запису користувача та домашньої папки має бути однаковим, щоб ваш обліковий запис працював належним чином, тому першим кроком є ​​зміна назви домашньої папки. Якщо обліковий запис, який ви плануєте змінити, є вашим поточним обліковим записом адміністратора, спочатку створіть запасний обліковий запис адміністратора. Після створення другого облікового запису адміністратора виконайте такі дії:

 1. Створіть резервну копію всіх важливих даних на вашому Mac, таких як резервна копія Time Machine.

 2. У меню Apple виберіть Вийти Ім’я користувача (де Ім’я користувача це ім’я облікового запису, який потрібно змінити).

 3. У меню Apple виберіть Увійти, а потім увійдіть до нового щойно створеного облікового запису адміністратора.

 4. Відкрийте Finder. Від Іди меню, виберіть Перейдіть до папки. В Перейдіть до папки коробка, тип / Користувачі, потім виберіть Іди.

 5. Папка «Користувачі» містить поточну домашню папку, яка має те саме ім’я, що й ім’я вашого облікового запису. Запишіть назву поточної домашньої папки.

 6. У Finder виберіть домашню папку, а потім натисніть Введіть на клавіатурі. Якщо ви надали спільний доступ до домашньої папки, вам слід припинити спільний доступ до неї, перш ніж перейменувати її.

 7. За запитом введіть пароль для вашого нового резервного облікового запису адміністратора.

 8. Введіть нову назву, яку ви хочете використовувати для домашньої папки. Ця назва не повинна містити пробіли.

 9. Запишіть назву нової домашньої папки.

Перейменуйте свій рахунок

Поки ви вийшли з облікового запису, який ви перейменовуєте, виконайте такі дії:

 1. У меню Apple виберіть Системні налаштування. Ви також можете отримати доступ до системних налаштувань, вибравши його значок у Dock.

 2. В Системні налаштування, виберіть Користувачі та групи.

  Системні налаштування macOS

 3. В Користувачі та групи, виберіть піктограму замка, а потім введіть пароль для резервного облікового запису адміністратора.

  На екрані системних налаштувань

 4. У списку користувачів на лівій панелі Контроль + клацання обліковий запис користувача, ім’я якого потрібно змінити, а потім виберіть Розширені опції.

 5. В Розширені опції, в Назва рахунку, введіть ім’я нової домашньої папки, яку ви створили. На даний момент ви також можете змінити повне ім’я для свого облікового запису.

  Додаткові параметри доступні в межах Користувача & amp; Панель налаштувань груп.

 6. В Домашній каталог, після / Користувачі /, введіть ім’я нової домашньої папки, яку ви створили. Ім’я облікового запису та ім’я папки користувача повинні збігатися.

 7. Виберіть гаразд.

 8. Закрийте всі відкриті вікна та діалогові вікна на вашому Mac, а потім перезапустіть Mac.

 9. Увійдіть до облікового запису, який ви перейменували. Якщо ви не можете ввійти в перейменований обліковий запис або можете ввійти, але не можете отримати доступ до домашньої папки, назва облікового запису та назва домашньої папки, ймовірно, не збігаються. Вийдіть із перейменованого облікового запису, увійдіть до резервного облікового запису адміністратора, а потім повторіть цю процедуру. Можливо, вам доведеться перезапустити Mac знову.

 10. Перейдіть до домашньої папки та переконайтеся, що ви можете бачити та отримувати доступ до всіх своїх файлів і папок.

macOS пройшов довгий шлях із тих часів, коли друкарські помилки в іменах облікових записів були тим, з чим вам доводилось жити, якщо ви не готові шукати команди Mac Terminal для виправлення помилки. Управління обліковим записом тепер стало простим, і ви будете почувати себе професіоналом.

Ваш обліковий запис користувача Mac

Кожен обліковий запис користувача macOS містить інформацію, що стосується вашого імені та основного каталогу:

 • Повне ім’я: Це ваше повне ім’я (наприклад, Кейсі Кіт). Це також може бути ім’я, яке ви використовуєте для входу на свій Mac.
 • Назва рахунку: Назва облікового запису – це скорочена версія вашого повного імені (наприклад, caseycat). macOS пропонує ім’я облікового запису на основі повного введеного імені, але ви можете використовувати будь-яке ім’я, яке хочете.
 • Домашній каталог: Назва домашньої папки та ім’я облікового запису однакові. За замовчуванням домашня папка знаходиться в каталозі Користувачів вашого завантажувального диска, але ви можете перенести домашню папку в будь-яке місце, де забажаєте.