Skip to content

Як змінити ім’я iPad

7 de Липень de 2021

Що знати

 • Щоб змінити ім’я iPad, перейдіть на Налаштування > Загальні > Про > Ім’я, стерти існуюче ім’я та ввести нове ім’я, яке ви хочете використовувати.
 • Ви можете будь-коли змінити назву iPad.

Ця стаття містить інструкції щодо зміни імені на будь-якому поколінні iPad під управлінням iOS 12 або новішої версії.

Як перейменувати ваш iPad

Якщо ви хочете змінити назву свого iPad, відкрийте Налаштування додаток. Не хвилюйся; потрібно лише кілька натискань, щоб знайти налаштування для внесення змін.

 1. Відкрийте Налаштування на вашому iPad.

 2. В Налаштування, торкніться Загальні.

  Знімок екрана загального параметра в налаштуваннях iPad.

 3. Торкніться Про.

  Параметр Про в загальних налаштуваннях iPad.

 4. В Про налаштувань, торкніться Ім’я.

  Знімок екрана опції Ім'я в налаштуваннях Про програму на iPad.

 5. У текстовому полі, що надається, торкніться значка видалити на екранній клавіатурі або торкніться X у текстовому полі, щоб очистити його. Тепер введіть ім’я, яке ви хочете використовувати для свого iPad.

  Знімок екрана текстового поля Ім'я в налаштуваннях Про програму на iPad.

 6. Коли закінчите, торкніться Про щоб зберегти зміну назви та побачити її в Ім’я поле на Про сторінки. Не потрібно натискати Про якщо вас не турбує побачення змін у дії. Ви можете закрити налаштування, знаючи, що iPad автоматично збереже внесені вами зміни.

  Нове ім’я iPad, яке відображається в полі Ім'я в налаштуваннях програми iPad.

Навіщо змінювати назву свого iPad

Є багато причин, через які вам може знадобитися змінити iPad, але найбільш переконливим є те, що у вашому домі є кілька iPad, або якщо ви, як правило, часто надсилаєте та отримуєте файли через програму AirDrop. iPad зазвичай має назву, засновану на вашому ідентифікаторі Apple (думайте про iPad JerriLynn), але якщо у вас більше одного iPad (або ім’я iPad щось загальне), це може заплутати пошук правильного.