Saltar al contenido

Як змінити Scribble на клавіатуру на Apple Watch

14 de junio de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Ви не можете вимкнути Scribble на Apple Watch, але замість цього можна встановити програму для клавіатури.
 • FlickType пропонує клавіатуру з літерами, цифрами та символами, а також опцію введення тексту.
 • WatchKey пропонує літери, цифри та короткий текст, а також різноманітні стилі шрифтів.

У цій статті пояснюється, як використовувати клавіатуру на Apple Watch замість Scribble. Хоча зараз для цього потрібно встановити програму стороннього розробника на годиннику, є кілька безкоштовних клавіатур, які чудово працюють.

Використовуйте FlickType на Apple Watch

Після встановлення FlickType для Apple Watch відкрийте програму на годиннику та спробуйте.

 1. Введіть повідомлення за допомогою клавіатури. Якщо ви хочете використовувати цифри або символи, торкніться знак плюс у нижньому лівому куті й виберіть одну з цих клавіатур. Щоб повернутися назад, торкніться ABC. Використовуйте стрілку в нижньому правому куті, щоб повернутися назад.

 2. Коли ви закінчите вводити повідомлення, торкніться Надіслати вгорі ліворуч.

 3. Відкриється нове вікно текстового повідомлення з вашим повідомленням. Завершіть процес, вибравши контакт угорі, а потім відправте повідомлення.

Функції FlickType

FlickType пропонує деякі чудові функції та налаштування. Відкрийте програму на своєму iPhone, переконайтеся Клавіатура годинника вибрано вгорі та торкніться значка передач щоб відкрити налаштування.

 • Виберіть тему, щоб надати клавіатурі інший колір.
 • Увімкніть автоматичне виправлення помилок.
 • Увімкніть Slide to Type, щоб отримати чудову клавіатуру.
 • Створіть спеціальний словник для певних слів, які ви часто вводите.
 • Виберіть свій улюблений контакт, щоб швидше надсилати повідомлення.

Торкніться Готово коли ви закінчите, і ваші зміни буде негайно застосовано до програми на вашому Apple Watch.

Налаштування та параметри FlickType.

Використовуйте WatchKey на Apple Watch

Після встановлення WatchKey для Apple Watch відкрийте його на своєму Apple Watch і приготуйтеся до друку. Якщо ви бачите рекламу преміум-версії, яку наразі хочете закрити, торкніться X у верхньому лівому куті.

 1. Введіть повідомлення за допомогою клавіатури. Торкніться 123 для цифрової клавіатури і ABC повернутися до листів. Використовуйте стрілку у верхньому лівому куті, щоб увімкнути caps lock, і X у верхньому правому куті, щоб повернути назад.

 2. Коли ви завершите своє повідомлення, торкніться Надіслати праворуч унизу.

  Клавіатура програми WatchKey на Apple Watch.

 3. Відкриється нове вікно текстового повідомлення з вашим повідомленням, готовим до роботи. Завершіть, вибравши контакт угорі, а потім надішліть повідомлення.

Функції WatchKey

Як і FlickType, WatchKey має кілька налаштувань, які ви можете налаштувати, і функції, які ви можете перевірити. Відкрийте програму на своєму iPhone, щоб переглянути наступні параметри.

 • Перегляньте корисний посібник із порадами на вкладці «Головна».
 • Додайте короткий текст як скорочення для повного тексту.
 • Виберіть інший шрифт із понад 60 стилями.
 • Отримайте доступ до допомоги з поширеними запитаннями за допомогою значка шестірні.

Ви можете просто закрити програму, коли закінчите. Будь-які зміни миттєво застосуються до програми на вашому Apple Watch.

Функції та параметри WatchKey.

Каракулі — це гарна функція для малювання букв, але вона не для всіх. Якщо ви віддаєте перевагу вводити текстові повідомлення на Apple Watch, ми сподіваємося, що одна з цих програм для клавіатури вам сподобається.

FAQ

 • Де знаходиться клавіатура на Apple Watch?

  Apple Watch не оснащені вбудованою клавіатурою. Ви можете використовувати функцію Scribble або Siri, щоб надсилати електронні листи та текст на Apple Watch. Щоб надіслати повідомлення контакту, натисніть цифрову корону на годиннику, щоб розбудити Siri, > скажіть «Текст Контактна Особа» і скажіть Siri, яке повідомлення ви хочете отримати.

 • Як встановити клавіатуру на Apple Watch?

  Використовуйте програму сторонніх розробників, наприклад FlickType, Shift Keyboard або WatchKey, щоб встановити повну клавіатуру на свій пристрій. Доступ до App Store відповідно до вашої версії WatchOS. Виберіть цифрова корона > Магазин додатків > завантажити стрілку або відкрийте Додаток для годинника на вашому iPhone і виберіть Доступні програми > Встановити.