Saltar al contenido

Як знайти веб-сайт

21 de julio de 2021

В Інтернеті повно веб-сайтів, тож як їх знайти? На щастя, вам не потрібно знати кожну адресу веб-сайту, щоб дістатися до них. Існують інструменти, розроблені спеціально для пошуку веб-сайтів для вас.

Змістовий покажчик

Використовуйте пошукову систему

Пошукові системи роблять це дуже просто. Насправді, у більшості веб-браузерів (таких як Chrome, Firefox, Edge тощо) вбудоване поле пошуку, так що все, що вам потрібно зробити, це ввести інформацію про веб-сайт, щоб знайти відповідний сайт. Щоб спробувати це, перейдіть на панель навігації у верхній частині вашого браузера та введіть щось про сайт. Ось приклад, де ми шукаємо веб-сайт Apple, набравши текст apple iphone:

У це поле ви можете ввести що завгодно: ім’я веб-сайту, якщо вам це відомо, щось про сайт або вміст, який ви знаєте, включено в нього. Будь-який із цих підходів повинен допомогти. Використовувати веб-сайт пошукової системи для пошуку інших сайтів теж дуже просто. Відкрийте будь-яку популярну пошукову систему, наприклад Google, і використовуйте текстове поле на цій сторінці для запуску пошуку. Наприклад, якщо ви відкриваєте DuckDuckGo і вводите поле tebapit, ви знайдете tebapit.com у результатах, і ви можете вибрати посилання для перегляду веб-сайту.

DuckDuckGo шукати tebapit

Деякі пошукові системи навіть побудовані для пошуку подібних веб-сайтів. Скажімо, вам дуже подобається eBay, тому ви хочете знайти інші найкращі сайти аукціонів в Інтернеті. Один із способів зробити це – підключити сайт eBay до такого інструменту, як SimilarSites. Це може дати такі результати, як Amazon, Wish та Etsy.

Параметри пошукової системи

На перший погляд пошукові системи можуть здатися надзвичайно простими, але більшість насправді здатні на справді розширений пошук. Можливо, вам доведеться застосувати деякі розширені параметри пошуку, якщо вашого початкового запиту було недостатньо для пошуку потрібного веб-сайту. Наприклад, можливо, ви хочете шукати лише веб-сайти, які закінчуються EDU, GOV або іншим доменом верхнього рівня. Ви можете зробити це в пошукових системах, таких як Google, використовуючи команду пошуку на сайті (наприклад, сайт: edu). Так само для пошуку будь-якого веб-сайту для певної веб-сторінки ви можете запустити щось на зразок сайт: ігри tebapit.com, який би шукав tebapit.com для чого-небудь про ігор. Щось інше, що ми рекомендуємо робити, це використовувати лапки у пошуку. Це може допомогти вам знайти веб-сайт, якщо ви знаєте деякі інші подробиці про нього, і ви хочете, щоб ці слова трактувались пошуковою системою як фразу.

Перегляньте веб-каталог

Якщо вам потрібна допомога у пошуку веб-сайту, оскільки ви не знаєте його назви, або якщо ви намагаєтеся знайти найкращий вміст з будь-якої заданої теми, спробуйте веб-каталог. Це веб-сайти, на яких перелічені інші веб-сайти для вас. Вони схожі на пошукову систему, але результати відбирають реальні люди і можуть запропонувати вам простіший спосіб перегляду веб-сайту. Якщо пошукова система не допомагає, веб-каталог – ваш наступний найкращий варіант. Більшість із них дозволяють натискати заголовки категорій, щоб допомогти знайти корисні веб-сайти, які підпадають під будь-яку тему.

Найкраще зі списку веб-каталогів

Наприклад, можливо, ви шукаєте ігрові сайти, сайти новин, сайти програмного забезпечення або веб-сайти, які охоплюють математику, комп’ютерні системи, фізику, машини, їжу тощо.