Saltar al contenido

Як знайти загублені AirPods за допомогою Find My AirPods

27 de abril de 2021

Змістовий покажчик

Що знати

 • Вам знадобиться пристрій iOS з увімкненою функцією Знайти мою раніше ви втратите AirPods, інакше функція не буде працювати.
 • На пристрої iOS торкніться Знайти Моє > Пристрої і торкніться свого AirPods. Ви побачите їхнє поточне місцезнаходження на карті.
 • Або увійдіть в iCloud.com, натисніть Знайдіть iPhone > Усі пристрої і виберіть свій AirPods.

У цій статті пояснюється, як використовувати функцію „Знайти моє” для пошуку втрачених AirPods за допомогою пристрою iOS із увімкненою функцією „Знайти мене” або через iCloud на комп’ютері. Інструкції стосуються як AirPods, так і AirPods Pro, а також пристроїв iOS з iOS 10.3 і новіших версій.

Як використовувати Find My для пошуку втрачених AirPods

Ось як знайти втрачені AirPods за допомогою iPhone або іншого пристрою iOS або iPadOS із увімкненим функцією Знайти мене. Функція Знайти моє повинен бути ввімкненим на вашому пристрої iOS раніше ви втрачаєте свої AirPods. Немає можливості його увімкнути після ви втратили пристрій. Коли ви налаштовуєте Find My на iPhone, iPad або iPod touch, який ви використовуєте зі своїми парними AirPods, ця функція автоматично вмикається і для ваших AirPods.

 1. Відкрийте попередньо встановлену Знайти Моє на вашому пристрої iOS.

 2. Торкніться Пристрої.

 3. Прокрутіть список пристроїв і торкніться свого AirPods.

 4. Ви побачите, як ваші AirPods нанесені на карту в їх поточному або останньому відомому місці. Натисніть Напрямки, щоб отримати вказівки про рух на Картах Apple до їх місця. Якщо загублені AirPods не вдається знайти, ви побачите Місцезнаходження не знайдено (докладніше про це нижче).

  Якщо ваші AirPods знаходяться не в одному місці, на карті відображатиметься лише один із них за раз. Знайдіть AirPod, показаний на карті, і покладіть назад у футляр. Потім оновіть карту, і вона покаже інший AirPod, щоб допомогти вам її знайти.

Як використовувати комп’ютер для пошуку загублених AirPods

У вас немає пристрою iOS під рукою? Знайдіть загублені AirPods з комп’ютера за допомогою iCloud, виконавши такі дії:

 1. Зайдіть на iCloud.com.

 2. Увійдіть за допомогою свого ідентифікатора Apple.

 3. Клацніть Знайдіть iPhone.

 4. Клацніть Усі пристрої, а потім виберіть свій AirPods.

 5. Поточне або останнє відоме місце розташування ваших AirPods нанесено на карту.

Як зробити так, щоб загублені AirPods відтворювали звук

Якщо ваші втрачені AirPods знаходяться поблизу будь-якого з ваших пристроїв Apple і підключені до Bluetooth, ви можете відтворити звук, щоб допомогти їх знайти. Ось як:

 1. У будь-якому Знайти Моє (на пристроях iOS та iPadOS) або в Знайдіть iPhone розділу iCloud, виберіть AirPods, як описано в останніх двох розділах. Відкрийте Знайти Моє додаток.

  • На iOS торкніться Відтворити звук.
  • На iCloud натисніть Відтворити звук.
 2. З ваших AirPods відтвориться звук, який допоможе вам знайти їх, якщо вони поблизу. Ви можете відтворити звук на лівому або правому AirPod.

  відтворення звуку на втрачених AirPods

 3. Торкніться Стій щоб закінчити звук.

Що робити, якщо ви не можете знайти втрачені AirPods

Є кілька причин, чому ви отримаєте Місцезнаходження не знайдено повідомлення, коли ви намагаєтеся знайти втрачені AirPods. Якщо ви не ввімкнули Find My до того, як ваші AirPods зникли, ви не зможете їх знайти. Якщо ваші AirPods не заряджаються, вони не будуть знайдені, поки їх не зарядять. Якщо вони виходять за межі діапазону вашого пристрою iOS, вони не з’являться. Якщо ви бачите Місцезнаходження не знайдено повідомлення, ви не можете відтворити звук, щоб знайти свої AirPods, але ви можете отримати маршрути до місця, де вони востаннє були підключені. Ми не любимо це говорити, але якщо все це не спрацює, можливо, вам доведеться подивитися на придбання нових AirPods. Однак якщо ви закінчили з Apple, на ринку є безліч інших чудових бездротових навушників, щоб ви також змогли повернутись на потрібний шлях.

Питання що часто задаються

 • Як додати AirPods для пошуку своїх пристроїв? Після того, як ви з’єднаєте AirPods з iPhone, поки ви ввійшли в iPhone за допомогою свого ідентифікатора Apple, ваші AirPods відображатимуться як пристрій у Find My.
 • Я загубив свою справу AirPods. Як мені його знайти? Якщо ви не можете знайти свій футляр AirPods і його AirPods немає, точного способу його знайти немає. Тим не менш, ти можеш зробити деяку обробку. Йти до Знайти Моє > Пристрої і знайдіть свої AirPods. Шукайте зелене або сіре світло від AirPods. Зелений означає, що корпус поруч, а сірий – ні.
 • Мої AirPods були вкрадені. Якщо хтось підключає їх до свого iPhone, чи можу я їх знайти? На жаль, немає. Після з’єднання AirPods з новим iPhone ви зможете побачити їх останнє відоме місцезнаходження лише за допомогою функції Find My.
 • Чи можу я знайти свої AirPods, якщо вони в їх справі? Ви не зможете побачити розташування AirPods або AirPods Pro, якщо вони в їх справі. Якщо у вас є AirPods Max, ви зможете бачити їх у програмі Find My протягом 18 годин, перебуваючи в їх справі.