Saltar al contenido

Як знайти пов’язані повідомлення з Outlook

20 de julio de 2021

Іноді обмін електронною поштою виходить з-під контролю. Вам може знадобитися кілька днів, щоб відповісти, хтось інший може відповісти пізно, а інша людина може посилатися на попередній електронний лист, який ви не читали. Подібні випадки використовуйте Outlook для пошуку оригінального повідомлення та всіх пов’язаних повідомлень, щоб не втратити час. Інструкції в цій статті стосуються Outlook 2019, Outlook 2016, Outlook 2013, Outlook 2010 та Outlook для Microsoft 365.

Змістовий покажчик

Як знайти пов’язані повідомлення з Outlook

Outlook надає вбудований інструмент, який швидко знаходить усі пов’язані повідомлення на основі розмови або відправника.

 1. Відкрийте Outlook і знайдіть повідомлення, пов’язане з тим, яке ви шукаєте.

 2. Клацніть повідомлення правою кнопкою миші у списку повідомлень.

 3. Виберіть Знайти пов’язане > Повідомлення в цій розмові. Щоб переглянути результати від однієї особи, виберіть Знайти пов’язане > Повідомлення від відправника.

  Знімок екрана меню

 4. Перегляньте вікно пошуку, яке містить усі пов’язані повідомлення, знайдені в Outlook.

 5. Якщо потрібний електронний лист включено до результатів пошуку, виберіть його, щоб відкрити.

Outlook також може збирати цілі розмови з усіх ваших папок.

Знайти відповідні повідомлення не працюють

Якщо у вашому пошуку не з’являються пов’язані повідомлення, про які ви знаєте, вирішіть проблему, щоб вирішити проблему. Outlook може не вдатися знайти повідомлення, оскільки його потрібно оновити. Оновіть Microsoft Outlook і повторіть спробу. Виправлення оновлень – це часто все, що потрібно для вирішення проблеми. Виконання оновлення з будь-якої програми Office, наприклад Outlook або MS Word, гарантує, що всі програми Microsoft Office на вашому комп’ютері є актуальними. Якщо оновлення Outlook не працює, вимкніть надбудови. Деякі надбудови можуть заважати процесу пошуку. Щоб вимкнути надбудови:

 1. Йти до Файл.

 2. Виберіть Керування надбудовами COM для будь-яких повільних або відключених надбудов, які впливають на поведінку Outlook. Переконайтесь, що вони відключені, і закрийте вікно.

  Знімок екрана керування надбудовами COM

 3. Виберіть Варіанти на лівій панелі, щоб відкрити Параметри Outlook діалогове вікно.

  Знімок екрана параметрів Outlook

 4. Виберіть Надбудови.

  Знімок екрана вкладки Додатки параметрів Outlook

 5. Виберіть Іди щоб відкрити Надбудови Com діалогове вікно.

 6. Зніміть усі прапорці, а потім виберіть гаразд.

  Знімок екрана надбудов COM

 7. Виберіть гаразд закрити Параметри Outlook діалогове вікно.

 8. Перезапустіть Outlook і повторіть спробу пошуку відповідних повідомлень. Якщо він функціонує належним чином, поверніться назад і ввімкніть кожну надбудову по одному. Потім виконайте відповідний пошук повідомлень після того, як увімкнено кожне, щоб визначити, яке саме заважає пошуку.