Saltar al contenido

Як зробити власний чудовий список відтворення на Spotify

18 de abril de 2021

Spotify – це другий за популярністю сервіс потокової передачі музики після Pandora, згідно зі звітом Edison Research за 2017 рік. На Spotify є понад 30 мільйонів треків, щодня додаються тисячі нових. Незалежно від того, користуєтеся ви безкоштовною послугою Spotify, ви можете скористатися величезною бібліотекою пісень потокового сервісу та потужними настільними та мобільними програмами, щоб створити найкращі списки відтворення на будь-який випадок. Виконайте наведені нижче дії, щоб дізнатись, як стати головним творцем списку відтворення Spotify.

Змістовий покажчик

Створіть список відтворення з настільного додатка, натиснувши «Файл»

Перш ніж заглибитися у створення списків відтворення, ми припустимо, що ви

  • Створено обліковий запис Spotify (безкоштовно або преміум)
  • Завантажив програму для робочого столу для відповідної ОС
  • Ви ввійшли, використовуючи свою електронну адресу / ім’я користувача та пароль

Цей підручник буде зосереджений на використанні Spotify із настільної програми для Mac та мобільної програми для iOS, тому можуть спостерігатися незначні відмінності між версіями додатків для інших ОС, таких як Windows та Android. Щоб створити новий список відтворення, перейдіть до меню у верхній частині екрана та натисніть на Файл> Новий список відтворення. Введіть назву для вашого списку відтворення, завантажте зображення (необов’язково) для нього та додайте опис (необов’язково). Клацніть Створити коли закінчите. Ви побачите, що ім’я вашого списку відтворення з’явиться на лівій бічній панелі робочого столу під Списки відтворення заголовок.

Створіть список відтворення з мобільного додатка, перейшовши до списків відтворення Spotify

Знімки екрана Spotify для iOS

Ви також можете створювати списки відтворення з мобільного додатка Spotify. Для цього відкрийте програму та перейдіть до розділу ваших списків відтворення, торкнувшись Ваша бібліотека в головному меню внизу екрана, а потім торкнувшись Списки відтворення зі списку відкритих вкладок. Торкніться Редагувати у верхньому правому куті, а потім торкніться значка Створити варіант, який з’явиться у верхньому лівому куті. Введіть ім’я для вашого нового списку відтворення у відповідному полі та торкніться Створити. Якщо ви хочете додати зображення та опис до свого новоствореного списку відтворення, вам доведеться це робити з настільної програми, оскільки мобільний пристрій наразі не дозволяє вам цього робити.

Додайте доріжки до свого списку відтворення з настільного додатка

Знімок екрана Spotify для Mac

Тепер, коли ви створили список відтворення, ви можете почати додавати до нього композиції. Ви можете додати окремі доріжки, цілі альбоми або всі доріжки, включені до радіо пісні.

Індивідуальні треки: Наведіть курсор на будь-яку доріжку та знайдіть три крапки які здаються вкрай праворуч від нього. Клацніть на ньому, щоб відкрити меню опцій і наведіть курсор на Додати в плейлист , щоб переглянути список ваших поточних списків відтворення. Клацніть на ту, до якої потрібно додати доріжку. Крім того, ви можете також клацнути правою кнопкою миші на назві пісні в музичному програвачі внизу програми для робочого столу, коли вона відтворюється, щоб додати її до списку відтворення.

Цілі альбоми: Коли ви натрапляєте на чудовий альбом, який ви хочете додати до списку відтворення без необхідності додавати кожен трек окремо, знайдіть три крапки які з’являються в розділі деталей вгорі праворуч під назвою альбому. Клацніть на ньому, щоб перейти до Додати в плейлист і виберіть один зі своїх списків відтворення, щоб додати його.

Пісня радіо: Усі композиції, включені до радіо пісні, можна додати до списку відтворення точно так само, як це можуть цілі альбоми, натиснувши кнопку три крапки угорі та додавши його до свого списку відтворення.

Додайте доріжки до своїх списків відтворення Spotify з мобільного додатка

Знімки екрана Spotify для iOS

Подібно до програми для настільних ПК, ви також можете використовувати мобільний додаток, щоб додавати окремі треки, цілі альбоми та всі треки, включені до радіо пісні, до списку відтворення.

Окремі треки: Шукайте три крапки , які відображаються праворуч від назви будь-якої доріжки, і торкніться її, щоб відкрити список варіантів – один із них Додати в плейлист. Якщо ви зараз слухаєте трек, який хочете додати до списку відтворення, просто торкніться назви доріжки в музичному програвачі внизу екрана, щоб витягнути його в повноекранному режимі та торкніться три крапки , які з’являються праворуч від назви доріжки (на протилежному боці кнопки «плюс» (+), щоб зберегти її у своїй бібліотеці).

Цілі альбоми: Під час перегляду композиції альбому виконавця в мобільному додатку Spotify ви можете додати всі композиції до списку відтворення, натиснувши три крапки у верхньому правому куті екрана, а потім натисніть Додати в плейлист з опцій, які ковзають знизу вгору.

Пісня радіо: Як і в настільному додатку, усі композиції, включені до радіо пісні, можуть бути додані до вашого списку відтворення точно так само, як і цілі альбоми в мобільному додатку. Просто шукайте їх три маленькі крапки у верхньому правому куті радіо будь-якої пісні.

Видаліть композиції зі свого списку відтворення із програми Spotify Desktop

Знімок екрана Spotify для Mac

Незалежно від того, додали ви трек помилково або просто почали не любити певний трек, прослухавши його занадто багато разів, ви можете будь-коли видалити його зі свого списку відтворення. У програмі для настільних комп’ютерів перейдіть до списку відтворення та наведіть курсор на доріжку, яку потрібно видалити. Клацніть правою кнопкою миші, а потім клацніть Вилучити з цього списку відтворення зі спадного меню.

Видаліть композиції зі свого списку відтворення в мобільному додатку Spotify

Знімки екрана Spotify для iOS

Видалення доріжок зі списку відтворення з мобільного додатка дещо відрізняється від того, як це зробити з настільного додатка. Перейдіть до свого списку відтворення (Бібліотека> Списки відтворення> Назва списку відтворення) і шукайте три крапки у верхньому правому куті вашого списку відтворення. Торкніться його, а потім виберіть Редагувати зі списку опцій, який висувається внизу екрана. Ви побачите мало червоні крапки з білими лініями через них ліворуч від кожної доріжки у вашому списку відтворення. Торкніться його, щоб видалити композицію. Ви також побачите три білі лінії з’являються праворуч від кожної доріжки. Натискаючи та утримуючи його, ви можете перетягувати його, щоб змінити порядок доріжок у вашому списку відтворення, якщо хочете.

Зробіть свій список відтворення Spotify таємним або спільним

Знімки екрана Spotify для Mac та iOS

Коли ви створюєте список відтворення, він за замовчуванням встановлюється як загальнодоступний – це означає, що кожен, хто шукає будь-які терміни, що входять до імені вашого списку відтворення, може знайти його в результатах пошуку та мати можливість слідувати за ним та слухати його. Однак вони не можуть внести жодних змін у ваш список відтворення, додавши або видаливши нові композиції. Якщо ви хочете зберегти свій список відтворення приватним або надати іншим користувачам дозвіл редагувати його, ви можете зробити це, налаштувавши параметри списку відтворення як у настільному додатку, так і в мобільному додатку.

Зробіть свій список відтворення таємним: У настільному додатку просто клацніть правою кнопкою миші на назві вашого списку відтворення на лівій бічній панелі та виберіть Зробити таємним з меню, що з’явиться. У мобільному додатку перейдіть до Ваш Бібліотека> Списки відтворення, торкніться списку відтворення, торкніться значка три крапки у верхньому правому куті вкладки списку відтворення та виберіть Зробити таємним з меню, яке ковзає знизу вгору.

Зробіть свій список відтворення Spotify спільним: У настільному додатку клацніть правою кнопкою миші на вашому списку відтворення на лівій бічній панелі та виберіть Спільний список відтворення. У мобільному додатку перейдіть до Ваша бібліотека> Списки відтворення, торкніться списку відтворення, торкніться значка три крапки у верхньому правому куті та виберіть Зробіть співпрацю. Якщо ви вирішите зробити свій список відтворення таємним або спільним, ви можете видалити ці налаштування, натиснувши їх ще раз, щоб вимкнути їх. Потім ваш список відтворення буде повернуто до загальнодоступних налаштувань за замовчуванням.

Організуйте та продублюйте свій список відтворення Spotify

Знімок екрана Spotify для Mac

Чим більше списків відтворення ви створите, тим більше ймовірності ви захочете тримати їх впорядкованими і, можливо, навіть дублювати, щоб ви могли будувати на них нові.

Створення папок списку відтворення: Папки допомагають згрупувати подібні списки відтворення разом, тому вам не доведеться витрачати занадто багато часу на прокручування своїх списків відтворення, коли їх багато. У настільному додатку ви можете перейти до Файл> Новий список відтворення Виберіть папку у верхньому меню або клацніть правою кнопкою миші в будь-якому місці на вкладці списку відтворення Створити папку. Дайте йому назву, а потім просто використовуйте курсор, щоб перетягувати списки відтворення у нову папку.

Створіть подібний список відтворення: Якщо у вас вже є чудовий список відтворення, який ви хочете використати як натхнення для іншого, ви можете продублювати його, щоб вам не довелося витрачати час на його відбудовування вручну. У настільному додатку просто клацніть правою кнопкою миші будь-яку назву списку відтворення, яку потрібно скопіювати, а потім виберіть Створіть подібний список відтворення. До розділу вашого списку відтворення буде додано нову з тією ж назвою та a (2) поруч з ним, щоб відрізнити його від оригінального. На даний момент папки та подібні списки відтворення можна створювати лише з настільної програми, але вони будуть оновлені, щоб з’являтися у розділі ваших списків відтворення в мобільному додатку, якщо ви ввійшли у свій обліковий запис.

Слухайте радіостанцію вашого списку відтворення, щоб знайти нові композиції

Знімки екрана Spotify для Mac та iOS

Одним з найкращих способів виявити нові композиції, які можна додати до свого списку відтворення, є активне прослуховування радіо списку відтворення. Це як радіостанція, яка містить схожі доріжки до тих, що входять до вашого списку відтворення. Щоб перейти до радіо списку відтворення у програмі для робочого столу, клацніть правою кнопкою миші на назві списку відтворення та виберіть Перейдіть до радіо списку відтворення. Ви можете натиснути, щоб розпочати відтворення, дотримуватися його як окремий список відтворення або навіть натиснути три крапки щоб додати всі композиції до свого списку відтворення. У мобільному додатку перейдіть до Ваша бібліотека> Списки відтворення і торкніться назви списку відтворення. Торкніться значка три крапки у верхньому правому куті прокрутіть вниз, а потім торкніться Зайдіть на радіо. Знову ж, тут ви можете відтворити його, слідувати за ним або торкнутися три крапки угорі праворуч, щоб додати його до свого списку відтворення.

Видаліть свій список відтворення, якщо вам потрібно

Знімки екрана Spotify для Mac та iOS

Незалежно від того, перестали ви слухати певний список відтворення чи просто потрібно скоротити кількість ваших списків відтворення, досить просто видалити весь список відтворення, не входячи та не видаляючи кожен трек окремо. Ви можете видалити списки відтворення як із настільної програми, так і з мобільної програми. У настільному додатку просто клацніть правою кнопкою миші на назві списку відтворення, який потрібно видалити, та виберіть Видалити. Після цього це не можна скасувати, тому переконайтеся, що ви дійсно хочете його видалити, перш ніж це зробити! У мобільному додатку перейдіть до Ваша бібліотека> Списки відтворення і торкніться назви списку відтворення. Торкніться значка три крапки у верхньому правому куті прокрутіть вниз, а потім торкніться Видалити список відтворення. Видалення списків відтворення Spotify, які ви найчастіше ігноруєте, ідеально підходить для того, щоб ваш розділ списку відтворення був охайним та упорядкованим.