Saltar al contenido

Як зробити екран проектора

6 de mayo de 2021

Проектори для домашнього кінотеатру – чудовий спосіб перенести цю атмосферу кінотеатру у своє житло. Але показ голлівудського блокбастера на звичайній стіні або простирадлі, підвішеному до стелі, часто призводить до менш вражаючих результатів. І придбання екрана проектора не завжди може бути практичним чи правильним для вашого простору. На щастя, створити екран, який підходить саме вам, не надто складно або дорого. Ось декілька способів побудови домашнього екрану проектора за допомогою простих для пошуку матеріалів. Розмір екрана буде залежати від вільного місця. Якщо ви будуєте дисплей для використання в невеликому приміщенні, спершу протестуйте свій проектор, щоб встановити розмір області відображення.

svetikd / Getty Images

Змістовий покажчик

Зробіть великий самостійний портативний екран проектора для внутрішнього та зовнішнього використання

Цей окремий портативний екран проектора, виготовлений із з’єднаних між собою ПВХ-труб та дисплея з Spandex, є чудовим обладнанням, якщо ви хочете, щоб він працював як у приміщенні, так і зовні. Матеріали також відносно недорогі. Крім того, його також швидко і легко скласти або розібрати, що робить його ідеальним для випадкових вечорів у кіно та простого зберігання. Ці інструкції призначені для рами 10 футів на 5 футів, але ви можете налаштувати її відповідно до своїх специфікацій.

Вам знадобляться такі предмети:

 • Сім 5-футових труб (3/4-дюймовий ПВХ)
 • Чотири 90-градусні з’єднання (3/4-дюймовий ПВХ)
 • Два трійникових з’єднання (3/4-дюймовий ПВХ)
 • Дві 1-футові труби (3/4-дюймовий ПВХ)
 • Дві 2-футові труби (3/4-дюймовий ПВХ)
 • Два триходових з’єднання (3/4-дюймовий ПВХ)
 • Два ярди білого 122-дюймового перламутрового спандексу
 • Тканинна стрічка

Два останні матеріали зі списку ви можете придбати в магазині тканин, а решта – у магазині техніки.

 1. Візьміть 5-футову трубу і з’єднайте один кінець із трійником.

 2. Візьміть другу 5-футову трубу і підключіть її до прямої протилежної сторони з’єднання трійника, створюючи приблизно 10-футову балку із з’єднанням трійника посередині. Це налаштування сформує верхню частину кадру.

 3. Повторіть перші два кроки, щоб створити нижню частину кадру.

 4. Прикріпіть 90-градусний шарнір до обох кінців верхньої балки.

 5. Підключіть тристоронній шарнір до будь-якого кінця нижньої балки.

 6. Закріпіть верхню і нижню балки за допомогою 5-футової труби з обох кінців. Тепер у вас буде прямокутна рама розміром приблизно 10 футів на 5 футів.

 7. Підключіть 1-футову трубу до наявного отвору для з’єднання трійника на верхній балці. Переконайтеся, що 1-футова труба відходить від рами під кутом 90 градусів.

 8. Зробіть те ж саме для нижньої балки.

 9. Прикріпіть 90-градусний шарнір до доступного кінця вашої 1-футової труби на верхній балці.

 10. Візьміть остаточну 5-футову трубу і підключіть її до 90-градусного з’єднання.

 11. Використовуйте 90-градусне з’єднання, щоб закріпити 5-футову трубу на нижній 1-футовій трубі. Тепер ваша рама має задню підтримку.

 12. З’єднайте 2-футові труби з доступними кутами нижньої балки, створюючи таким чином додаткову опору для рами.

 13. Встановіть рамку так, щоб вона була готова до екрану.

 14. Щоб створити екран, один раз складіть перламутровий спандекс на себе.

 15. Закріпіть дві сторони тканинною стрічкою, створюючи конверт. Обов’язково залиште дно незапечатаним. Залежно від використовуваної тканинної стрічки, можливо, вам доведеться залишити матеріал на деякий час, щоб він повністю скріпився.

 16. Виверніть конверт із спандексу навиворіт так, щоб краї швів були зсередини.

 17. Натягніть екран Spandex на верхню частину кадру. Намалюйте його щільно по кутах, щоб усунути провисання.

Намалюйте екран проектора на стіні

Для багатьох людей ідея присвятити конкретну стіну своєму екрану проектора може здатися непотрібною. Однак, якщо ви налаштували систему об’ємного звучання і маєте намір часто використовувати проектор, наявність надійного та завжди готового дисплея може мати великий сенс.

Ви будете потребувати:

 • Олівець
 • Довга лінійка
 • Малярська стрічка
 • Малярні валики
 • Дрібний наждачний папір
 • Буквар
 • Темніша, невідбиваюча фарба для решти стін
 • Театральна екранна фарба
 • Оксамитова стрічка для кордону проектора

Ви можете знайти всі предмети, крім останніх двох, у будівельному магазині. Трафаретна фарба та межова стрічка продаються в спеціалізованих магазинах, таких як Screen Paint Supply.

 1. За допомогою наждачного паперу розгладьте всю поверхню, щоб усунути нерівності та недоліки. Починайте повільно і будьте обережні; потрібно лише усунути незначні недоліки.

 2. Нанесіть грунтовку на всю стіну. Залежно від типу грунтовки, яку ви використовуєте, вам можуть знадобитися два шари. Зачекайте, поки висохне.

 3. Встановіть розмір області відображення. Для цього встановіть проектор у потрібному місці та увімкніть його.

 4. Після того, як ви задоволені налаштуванням, позначте потрібну область відображення олівцем та довгою лінійкою.

 5. Позначте місце всередині країв межі скотчем малювача, дотримуючись позначок олівця.

 6. Пофарбуйте зовнішню частину області відображення темнішою фарбою. Дочекайтеся висихання, а потім нанесіть другий шар.

 7. Після висихання зніміть стрічку художника. Зараз чудовий час, щоб знову увімкнути проектор, щоб переконатися, що розмір дисплея точний.

 8. За допомогою стрічки художника позначте зовнішні краї дисплея. Переконайтеся, що закрили повні лінії, щоб не залишати проміжків по краях.

 9. Нанесіть театральну фарбу на екран. Поводьтеся з нею так само, як і зі звичайною фарбою, але не забудьте наносити її обережно, покриваючи повністю виділену область.

 10. Дочекайтеся висихання першого шару, а потім обережно нанесіть другий шар. Зачекайте, поки висохне.

 11. Зніміть стрічку художника.

 12. Обережно нанесіть бархатну стрічку оксамитового проектора навколо зовнішніх країв області відображення. Стрічка допоможе поглинути надлишки світла.

Зробіть легкий для повішення легкий екран проектора для внутрішнього та зовнішнього використання

Якщо вам подобається ідея екрану проектора, який ви можете повісити або зняти будь-коли, коли захочете, це чудовий шлях. Ви можете легко встановити цей проектор всередині або зовні. Ця установка недорога в побудові, легка і легка в пересуванні. Однак вам потрібно мати достатньо місця для зберігання, коли він не використовується. Цей посібник призначений для екрана шириною 7 футів 16: 9 із 93-дюймовим екраном. Налаштуйте відповідно до свого простору.

Ви будете потребувати:

 • Дві 7-футові балки з фанери (товщиною 1/2 дюйма)
 • Три 4-футові балки з фанери (товщиною 1/2 дюйма)
 • Дриль
 • Гвинти
 • Ремісничий ніж
 • Штапельний пістолет
 • Набір для підвішування малюнків
 • Біле затемнене полотно для покриття принаймні 100 дюймів по діагоналі
 • Оксамитова стрічка для кордону проектора

Все, крім тканини для затемнення та прикордонної стрічки, слід придбати в будівельному магазині. Тканину для затемнення можна знайти в спеціалізованому магазині, такому як Carlofet, а прикордонну стрічку – у магазині, як Screen Paint Supply.

 1. Помістіть один кінець 3-футової балки поруч із кінцем 7-футової балки, щоб створити кут 90 градусів.

 2. Просвердліть пілотні отвори, щоб уникнути розколювання деревини, а потім закрутіть балки між собою.

 3. Повторіть це з іншим кінцем 7-футової балки. Тепер ви будете мати 3-футову балку, прикріплену на кожному кінці 7-футової балки.

 4. Закріпіть іншу 7-футову балку внизу, створивши прямокутну раму.

 5. Прикріпіть останню 3-футову балку посередині вашої рами, створюючи додаткову опору.

 6. Покладіть затемнену тканину по всій рамі так, щоб найблискучіша сторона була звернена вгору; це буде передня частина вашого дисплея.

 7. Щоб закріпити затемнене полотно, потягніть його настільки рівним, наскільки ви можете вкласти дві скоби в центр нижньої балки.

 8. Зробіть те саме на верхній балці, обережно натягнувши тканину натягнутою, але не настільки сильно, щоб вона порвалась. Повторіть цей процес на кожній стороні кадру.

 9. Тепер у вас повинно бути вісім скоб, які прикріплюють вашу затемнювальну тканину до рами: дві в середній верхній і нижній частині, дві в середній лівій частині та дві в середній правій стороні. Уникайте зшивання занадто близько до краю дощок, оскільки вам доведеться обрізати зайву тканину, і ви не хочете обрізати занадто близько до скоб.

 10. Тепер потрібно закріпити решту тканини. Додайте скоби по обидва боки від перших скоб на нижній балці, одночасно натягуючи тканину. Повторіть на верхній і бічній балках.

 11. Пересувайтеся по рамці та повторіть цей процес, завжди працюючи подалі від перших скоб. Не забувайте міцно натягувати затемнювальну тканину і додавати одночасно лише дві скоби. Робіть це до тих пір, поки екран не буде повністю захищений, а екран затягнутий до упору. Незважаючи на те, що це може заощадити час на скріплення однієї, а потім іншої сторони, це, ймовірно, залишить у вас трохи більш вільний дисплей, який не має натягнутості по краях.

 12. Обріжте зайву затемнену тканину.

 13. Акуратно нанесіть оксамитову плівку для проектора навколо зовнішніх країв області відображення, закриваючи скоби. Стрічка допоможе поглинути надлишки світла.

 14. Переверніть рамку та прикріпіть вішалки для картин та шнур.

 15. Прикріпіть на стіну гачок із зображенням. Або повісьте його на кріпленні на зовнішній стіні для фільмів під зірками.