Saltar al contenido

Як зробити знімок екрана на телефоні OnePlus

29 de junio de 2023

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Зробіть знімок екрана, натиснувши й утримуючи кнопки живлення та зменшення гучності.
 • Якщо активовано в налаштуваннях телефону, управління жестами може робити знімки екрана, проводячи трьома пальцями по екрану вниз.
 • Розширені знімки екрана доступні, якщо зробити знімок екрана програми або веб-сайту за допомогою смуги прокручування.

У цій статті пояснюється, як зробити знімок екрана на смартфоні OnePlus.

Як зробити знімок екрана на пристрої OnePlus

Хоча смартфони OnePlus працюють на користувальницькій версії Android під назвою OxygenOS, більшість основних функцій збережено. Апаратний метод створення знімка екрана на Android такий самий на пристрої OnePlus. Процес займає кілька секунд і вимагає двох одночасних натискань кнопки.

 1. Перейдіть на пристрої до програми, зображення або веб-сайту, знімок екрана якого потрібно зробити.

 2. Натисніть і утримуйте потужність і Зменшення гучності кнопки одночасно, щоб зробити знімок екрана. Дисплей почне блимати, а в нижньому правому куті екрана з’явиться попередній перегляд знімка екрана.

 3. Торкніться попереднього перегляду скріншоту, щоб переглянути зображення у більшому розмірі. Звідти ви можете редагувати, видаляти або ділитися знімком екрана.

Як увімкнути та використовувати елементи керування жестами, щоб зробити знімок екрана

Окрім стандартного способу створення знімка екрана на пристрої Android, користувачі OnePlus можуть увімкнути певні елементи керування жестами, щоб робити те саме. Звичайним проведенням трьома пальцями вниз ви можете миттєво зробити знімок екрана.

 1. Щоб увімкнути швидкий жест знімка екрана, відкрийте Налаштування додаток

 2. У програмі «Налаштування» прокрутіть униз і виберіть Кнопки та жести > Швидкі жести.

 3. Звідси обов’язково ввімкніть Скріншот трьома пальцями.

Якщо цю опцію ввімкнено, все, що вам потрібно зробити, це провести вниз будь-де на екрані вказівним, середнім і безіменним пальцями вниз, щоб зробити знімок екрана.

Як зробити розширений знімок екрана на пристрої OnePlus

Іноді вам може знадобитися зробити скріншот статті або зображення, яке простягається поза межами вашого дисплея. На пристроях з Oxygen OS 11 і новіших версій ви можете зробити розширений знімок екрана, якщо те, що ви робите, має смугу прокрутки в правій частині екрана. Наступні кроки подібні до створення знімка екрана з прокручуванням на пристрої Android 12.

 1. Знайдіть зображення, програму або веб-сайт, які виходять за межі дисплея вашого пристрою OnePlus.

 2. Зробіть знімок екрана, натиснувши й утримуючи кнопку потужність і Зменшення гучності кнопок або за допомогою Скріншот трьома пальцями швидкий жест.

 3. У нижньому правому куті дисплея буде показано розгорнутий знімок екрана кнопка — кран Розгорнутий знімок екрана щоб активувати цю опцію.

 4. На наступному екрані зображення почне прокручуватися вниз самостійно. Торкніться будь-де на екрані, щоб припинити прокручування та створити розгорнутий знімок екрана.

  Розгорнутий знімок екрана, екран дотику та як виглядає розгорнутий знімок екрана після завершення на OnePlus

Якщо опція «Розширений знімок екрана» не відображається під час кроку 2, це означає, що відповідна програма, зображення чи веб-сайт несумісні з функцією.

Де мої знімки екрана в OnePlus?

Щоразу, коли ви робите знімок екрана, зображення зберігається у спеціальній папці в операційній системі. Ви можете швидко знайти свої знімки екрана, виконавши ці дії.

 1. Відкрийте Файли додаток Опинившись там, торкніться кнопки меню гамбургера, показаної у вигляді трьох горизонтальних ліній, у верхньому лівому куті екрана, щоб переглянути вибір типів файлів, знайдених на пристрої.

 2. У відкритому меню виберіть Зображення. Натисніть на Скріншоти папку, щоб переглянути кожен знімок екрана, який ви зробили на даний момент, на наступному екрані.

  Зображення та знімки екрана в програмі OnePlus Files

 3. Ви можете редагувати, видаляти та ділитися знімками екрана, збереженими на пристрої OnePlus, торкаючись будь-якого зображення.

FAQ

 • Хто виробляє телефони OnePlus?

  Телефони OnePlus виробляє виробник електроніки Oppo, який є дочірньою компанією BKK electronics. Компанія виробляє смартфони з 2013 року.

 • Де виготовляють телефони OnePlus?

  Компанія, яка виробляє телефони OnePlus, розташована в Шеньчжені, Китай. Телефони OnePlus виробляються в Китаї та Індії.

 • Як створити пару з навушниками OnePlus?

  Щоб перевести навушники OnePlus у режим сполучення, помістіть їх у зарядний пристрій, а потім натисніть і утримуйте кнопку налаштування. Щоб підключити навушники до телефону OnePlus, перейдіть на сторінку Налаштування > Bluetooth і підключення пристрою > Bluetooth > Підключіть новий пристрій і виберіть свої навушники OnePlus.

 • Як вимкнути телефон OnePlus?

  Постривай потужність+Збільшення гучностіпотім торкніться Вимкнення або Перезапустіть. Щоб вимкнути його лише кнопкою живлення, перейдіть до Налаштування > Кнопки та жести > Натисніть і утримуйте кнопку живлення > Меню живлення. Щоб вимкнути його без кнопки живлення, перейдіть до Налаштування > система > Вимкнення.