Saltar al contenido

Як зробити знімок екрана на iPhone 11

15 de mayo de 2022

Змістовий покажчик

Що потрібно знати

 • Найпростіший: натисніть кнопку Збоку і Збільшення гучності кнопки одночасно.
 • Щоб зробити знімок екрана, торкнувшись задньої панелі телефону, спочатку увімкніть цю функцію Налаштування > Доступність > Торкніться > Натисніть назад > Скріншот.
 • Потім ви можете зробити знімок екрана, двічі торкнувшись задньої панелі телефону. (Потрібна iOS 14 або новіша версія.)

У цій статті пояснюється, як зробити знімки екрана на iPhone 11 стандартним методом. Тут також описано, де знайти ці знімки екрана, що з ними можна робити, а також приховані альтернативні способи зробити знімки екрана без кнопок.

Як зробити знімок екрана на iPhone 11

Вам потрібно зробити знімок екрана, що відображається на екрані вашого iPhone 11 прямо в цю хвилину? Найпростіший спосіб зробити знімок екрана на iPhone 11:

 1. Коли на екрані відображатиметься будь-який знімок екрана, натисніть Збоку і Збільшення гучності кнопки одночасно. Шум затвора камери вказує на те, що ви успішно зробили знімок екрана.

 2. У нижньому правому куті екрана з’явиться мініатюра знімка екрана. Відразу ж закрийте його, провівши пальцем по правій частині екрана. Ви також можете дочекатися його зникнення. У будь-якому випадку, знімок екрана збережено.

 3. Щоб одразу відредагувати або поділитися знімком екрана, торкніться мініатюри в нижньому правому куті, щоб отримати доступ до інструментів редагування знімків екрана (торкніться значка пера) або меню спільного доступу в полі дій (поле зі стрілкою, що виходить із нього).

  Не хочете цей знімок екрана? Торкніться значка кошика в цьому поданні, щоб видалити його.

 4. Ви можете знайти всі свої знімки екрана на своєму iPhone у попередньо встановленій програмі «Фотографії» в Скріншоти альбом.

Як зробити знімок екрана на iPhone 11 без кнопок?

Хоча для найпростішого способу зробити знімок екрана на iPhone 11 потрібні кнопки збоку та збільшення гучності, ви також можете зробити знімок екрана без кнопок. Ось як:

 • Якщо ви використовуєте Siri, ви можете попросити Siri зробити для вас знімок екрана. Просто активуйте Siri (утримуючи бічну кнопку або скажіть «Привіт, Siri», якщо у вас ввімкнено цю функцію) і скажіть «зробити знімок екрана». Все інше так само, як і в останньому розділі.
 • Хочете вразити друзів своїм досвідом iPhone? Потім вам потрібно навчитися робити знімки екрана, торкнувшись свого iPhone (див. інструкції нижче).

Як зробити знімок екрана на iPhone 11, натиснувши на задню частину?

Якщо ви використовуєте iOS 14 або новішої версії (на вашому iPhone 11 або будь-якій сумісній моделі), ця прихована функція дозволяє зробити знімок екрана, двічі торкнувшись задньої панелі телефону. Дія подвійного натискання призначена для полегшення деяких завдань для тих, у кого проблеми з моторними навичками, але використовувати її може будь-хто. Ось що потрібно зробити:

 1. Торкніться Налаштування.

 2. Торкніться Доступність.

 3. Торкніться Торкніться.

  Налаштування, спеціальні можливості та дотик на iPhone

 4. Торкніться Натисніть назад.

 5. Торкніться Двічі натисніть.

 6. Торкніться Скріншот.

  Назад, подвійний дотик і знімок екрана на iPhone

 7. Тепер, коли ви хочете зробити знімок екрана, двічі сильно торкніться задньої панелі iPhone.

Чому я не можу зробити знімок екрана на своєму iPhone 11?

Виникли проблеми зі створенням скріншотів на вашому iPhone 11? Причин для цього може бути багато, але ось кілька поширених і що з ними робити:

 • Не натискати кнопки одночасно: Якщо ви дотримуєтеся інструкцій, але не отримуєте знімок екрана, можливо, ви ще не повністю освоїли процедуру. Ви повинні натиснути обидві кнопки одночасно. Інакше ваш iPhone подумає, що ви просто натискаєте окремі кнопки одну за одною. Спробуйте кілька практичних жимів, і у вас все вийде.
 • Кнопки не працюють: Якщо ви намагаєтеся зробити знімки екрана за допомогою кнопок, але це не працює, ваші кнопки можуть не працювати. Це може статися через корпус, який заважає кнопці; спробуйте зняти футляр і надіти його назад. Кнопки також можуть бути зламаними (або зламаними); перевірити це, використовуючи їх для інших видів діяльності.
 • Загальна помилка: Іноді айфони трохи глючить без видимої причини. Спробуйте перезавантажити iPhone; це вирішить більшість загальних помилок. Якщо це не спрацює, перегляньте (і встановіть) оновлення операційної системи iPhone (так називається iOS). Нові версії ОС часто містять виправлення помилок.

FAQ

 • Чи можна вимкнути знімки екрана на своєму iPhone?

  Ні. Повністю вимкнути знімки екрана на iPhone неможливо, але iOS 12 і новіші версії дозволяють робити знімки екрана лише тоді, коли екран світиться. Щоб запобігти випадковим знімкам екрана, перейдіть до Налаштування > Дисплей і яскравість і вимкнути Підніміть, щоб розбудити.

 • Як зробити знімок екрана на всю сторінку на своєму iPhone?

  Коли ви робите знімок екрана в Safari, торкніться попереднього перегляду, перш ніж він зникне, а потім торкніться Повна сторінка. Сторінка буде збережена як файл PDF. Не всі версії iOS підтримують цю опцію.

 • Як видалити скріншоти на моєму iPhone?

  Щоб видалити скріншоти iPhone, перейдіть до Фотографії > Скріншоти > Виберітьторкніться знімків екрана, а потім торкніться Смітник. Щоб відновити видалені знімки екрана iPhone, перейдіть до Фотографії > Нещодавно видалено > Виберіть.

 • Чому мої скріншоти iPhone розмиті?

  Якщо знімки екрана iPhone виглядають розмитими, коли ви надсилаєте їх у програмі Повідомлення, перейдіть до Налаштування і вимкнути Режим низької якості зображення. Ця функція економить мобільні дані, жертвуючи якістю зображення.