Skip to content

Як зробити успішну демонстраційну котушку для 3D-художників

10 de Липень de 2021

Починаючи роботу з 3D-моделювання та анімації, вам потрібно створити демонстраційну котушку, щоб переконати потенційних роботодавців, що ваш стиль та особистість добре підходять для естетики компанії. Ось декілька порад щодо складання демонстраційної котушки художника-вбивці, яка допоможе вам знайти роботу, про яку ви мрієте.

Ретельно відредагуйте себе

Потенційні роботодавці не хочуть бачити кожну модель чи анімацію, яку ви коли-небудь створювали; вони хочуть побачити лише вашу найкращу роботу. Емпіричне правило полягає в тому, що ви хочете, щоб ваші шматки передавали стабільний рівень полірування та знань. Якщо у вас є шматок, який помітно вирізаний нижче вашої найкращої роботи, вам слід або переробити його до тих пір, поки він не буде на рівні, або взагалі залишити його поза котушкою.

Люсія Ламбріекс / Блейк Гатрі

Перейдіть до суті

Якщо ваша робота хороша, то вам не потрібен анімований 3D-текстовий ефект для її введення. Якщо ви наполягаєте на включенні якогось вступного кліпу, зробити це коротким. Замість того, щоб захоплюватися, на кілька секунд показуйте своє ім’я, веб-сайт, електронну адресу та особистий логотип. Включіть інформацію ще раз в кінці барабана і залиште її до тих пір, доки ви вважаєте необхідним, щоб директори з найму знімали інформацію. Не зберігайте найкращу роботу остаточно. Перші враження найбільше запам’ятовуються, тому завжди стави найкращі роботи на перше місце.

Нехай ваш процес проявиться

Найбільша помилка багатьох артистів, які роблять свою демонстраційну котушку, полягає в тому, що вони не дають жодного уявлення про своє натхнення, робочий процес та процес. Якщо ви працювали з концепт-арту, покажіть концепт-арт. Якщо ви пишаєтесь своєю базовою топологією, як і кінцевим продуктом, покажіть свої каркаси. Не переборщуйте, але спробуйте елегантно включити якомога більше інформації про свій робочий процес. Ви також повинні надати просту розбивку для кожного зображення чи знімка. Наприклад, ви можете ввести зображення, відображаючи наступний текст протягом декількох секунд:

  • “Модель дракона”
  • Ліплення Збруша з бази Zspheres
  • Надано в Maya + Mental Ray
  • 10000 квадроциклів / 20 000 трис
  • Композиція в NUKE

Якщо ви включаєте зображення, які були заповнені в складі команди, також дуже важливо вказати, за які аспекти виробничого конвеєру ви відповідали.

Питання презентації

Обов’язково демонструйте свою роботу послідовно, естетично та легко переглядати. Пам’ятайте про те, як ви редагуєте, особливо якщо ви робите анімаційний ролик. Роботодавці не хочуть бурхливого монтажу, який потрібно робити на паузу кожні дві секунди. Вони воліють побачити котушку, яка якомога більше розповідає про вас як про художника.

Грайте за своїми спеціальностями

Якщо ви відправляєте свою котушку до такої великої анімаційної студії, як Dreamworks чи Bioware, тоді ви захочете показати якусь спеціальність. Якщо ви дійсно хороші в одному – це те, що затягне вас у двері, бо це означає, що ви зможете негайно додати цінності. Наприклад, якщо відображення текстур не є вашим найсильнішим костюмом, то вам, можливо, буде краще продемонструвати свої 3D-моделі без будь-яких поверхонь. Великі студії, як правило, наймають фахівців практично для будь-якої ролі, тому вам, можливо, не доведеться працювати з текстурами. Тим не менш, усі роботодавці віддають перевагу добре обізнаним художникам, які чітко розуміють трубопровід КГ у цілому. Приєднайтеся до Інтернет-спільноти CG та шукайте програми навчання 3D в Інтернеті, щоб вдосконалити своє ремесло та йти в ногу з тенденціями розвитку.

Пристосуйте свою котушку до роботодавця

Розробляючи свою котушку, майте на увазі кількох «роботодавців мрій» і спробуйте подумати, які типи штук допоможуть вам влаштуватися там на роботу. Наприклад, якщо ви хочете врешті подати заявку на Epic, тоді вам слід показати, що ви використовували Unreal Engine. Якщо ви подаєте заявку на Dreamworks, вам потрібно показати, що ви можете виконати стилізований реалізм. Якщо у вас є котушка, повна бурчачих, крихких, гіперреалістичних монстрів, то ви, мабуть, більше підходите для такого місця, як WETA, ILM або Legacy, ніж десь, що займається виключно анімацією в мультиплікаційному стилі. Багато роботодавців мають специфічні вимоги до демо-барабанів (довжина, формат тощо), перелічені на їх веб-сайті. Витратьте трохи часу на розмивання веб-сайтів студій, щоб краще зрозуміти, яку роботу включати.